هزینه های مصرف کننده پایین است. ما همچنان به خرید کمتر ؟

به طور کلی مصرف کنندگان به طور چشمگیری کاهش بیشتر هزینه های اختیاری است که عواقب جدی برای برخی از صنایع مانند رستوران, پوشاک, کفش لوازم سفر و سرگرمی های خارج از خانه است.

“این تجربه جمعی ممکن است ما را قادر به نگاه در کاهش مصرف به عنوان چیزی است که ما می توانند یاد بگیرند و تنظیم به جای تداوم مصرف ما-سنگین و سبک زندگی.”

به عنوان بسیاری از مصرف کنندگان تحت اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارشات در سراسر کشور آنها به احتمال زیاد به ادامه کاهش هزینه های الگوهای در این و سایر دسته بندی محصولات. ما می توانیم از کشورهای دیگر است که پیش از این ایالات متحده از نظر پیشرفت در طول سرایت منحنی که عادات خرید در قبل ، حین و پس از COVID-19 اوج نشان می دهد که هزینه های تعدادی از دسته های پایین باقی مانده برای ماه ها و یا حتی طولانی تر است.

برای مثال مصرف پوشاک و فروشگاه های بزرگ هنوز برداشت به طور قابل توجهی در چین و برخی کشورهای دیگر که گزارش خود را در نظر به “گذشته اوج.” این است که در خط با مصرف کنندگان انتظارات است که ما ممکن است مجبور به صبر کردن برای چند ماه بیشتر اگر نه دیگر قبل از روال می توانید به بازگشت به حالت عادی و بسیاری از خانواده ها انتظار می رود درآمد خود را به توان منفی نهفته است.

از نظر رفتار تغییرات افزایش در خرید آنلاین به طور خاص برای مواد غذایی است که قابل توجه است. در میان تمام گروه های سنی وجود دارد این است که بخش بزرگی از مصرف کنندگان که سعی مواد غذایی آنلاین خرید برای اولین بار در ماه مارس و بسیاری خواهد شد به احتمال زیاد همچنان به خرید مواد غذایی آنلاین, حداقل تا زمانی که این بیماری همه گیر همچنان ادامه دارد. البته این غیر ممکن است برای پیش بینی اینکه آیا یک سهم بزرگی از مصرف کنندگان وفادار باقی خواهد ماند برای خرید آنلاین و یا بازگشت به آجر و ملات فروشگاه تجربه هنگامی که ما احساس امن برای انجام این کار. بسیاری از ما از دست رفته اجتماعی تجربه خرید برای چند هفته در حال حاضر و به راحتی از کانال آنلاین ممکن را برای این.

یکی دیگر از راه های که در آن رفتار مصرف کننده تغییر کرده است از نظر انباشت. بسیاری از خانواده های آمریکایی نیست فروشگاه مواد غذایی و لوازم خانگی در یک مقدار لازم برای غلبه بر حتی کوتاه کمبود عرضه. اکثر مصرف کنندگان آمریکایی رشد خوبی مواجه نگردند اگر نه overstocked قفسه و طیف گسترده ای از مارک های از را انتخاب کنید در قیمت تمام سطوح. برخی از مصرف کنندگان و یا کسانی که زندگی در مناطق زده فجایع طبیعی ممکن است به یاد داشته باشید زمانی که آنها نمی تواند به سادگی رفتن به فروشگاه و دریافت آنچه آنها می خواستند. تا همین اواخر آن را نه قابل تصور است که جزء اصلی محصولات مانند پوشک صابون و یا بدنام کاغذ توالت را نمی توان به راحتی در دسترس در هر مقدار یک می خواستم برای خرید. این تجربه از کمبود و underpreparedness برای بلایای طبیعی به احتمال زیاد ما را تحت تاثیر قرار رفتار مصرف کننده رفتن به جلو و آن را نیز ممکن است بسیاری از مصرف کنندگان در نظر داشتن ایمنی انبار موجودی در صفحه اصلی بر اساس مداوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de