با توجه به یک کار جدید ؟ این نرم افزار Adobe CC آموزش می Kickstart خود را طراحی گرافیک Biz

این هیچ راز است که COVID-19 را لرزاند جهان بسیاری از. آیا آن را از طریق اخراج یک دنیای جدید رو بطور کامل از کار (یا مدرسه-ing) از صفحه اصلی و یا فقط به طور کلی خستگی طبیعی جدید است, خوب گریه به دور از آنچه که اکثر ما در نظر “طبیعی است.” بنابراین در حالی که ما منتظر llamas برای نجات ما از این همه گیر جهانی آن را یک ایده وحشتناک برای انجام کاری ارزشمند با تمام این زمان اضافی.

اگر شما به دنبال راه هایی برای ایجاد یک تغییر شغل کسب درآمد اضافی در حالی که در خانه گیر کرده یا فقط ادامه زندگی این کار از راه دور شیوه زندگی حرفه ای در طراحی گرافیک است که امن و هوشمند گام بعدی. و آن را بسیار آسان برای یادگیری است. پس از همه طراحان گرافیک هنوز در تقاضای بالا در شرکت ها از هر نوع و یک مجموعه از نرم افزار هنوز هم حاکم عالی در سراسر جهان: Adobe Creative Cloud. این همه در یک نرم افزار Adobe Creative Cloud Suite گواهینامه دوره بسته نرم افزاری به شما می دهد 60 ساعت آموزش در تمام مهم ترین برنامه های طراحی مانند فتوشاپ, لایت روم, دیزاین, و بیشتر از همه برای زیر $35. با توجه به اینکه برخی از افراد پرداخت هزاران نفر برای کل تحصیل در این رشته است که بسیار بزرگ سرقت.

در اینجا زیرچشمی نگاه کردن در برخی از دوره های موجود در بسته نرم افزاری:

فتوشاپ: محبوب ترین نرم افزار ویرایش عکس آموزش داده می شود به شما از A تا Z

شما می توانید همه چیز لگد کردن با یک دوره است که وعده های شما را از صفر به ویرایش عکس قهرمان با تسلط تمام از ابزار ضروری در این بینهایت محبوب ویرایش عکس نرم افزار. یادگیری اصول اولیه رتوش, تنظیمات رنگ و شکل و ایجاد گرافیک های مختلف با ترکیب مدل های. و هنگامی که شما تسلط به همه است که شما در حرکت به پیشرفته فتوشاپ است که به شما آموزش باید بدانید کلید های میانبر و گردش جوانب مثبت استفاده کنید به شما صرفه جویی در ساعت در حالی که در حال ویرایش تصاویر.

ویرایش تصاویر برای تحت تاثیر قرار دادن! Learn Lightroom کلاسیک CC با انجام زمان واقعی کار

شما همچنین می خواهید آشنایی با لایت روم فتوشاپ جدیدتر برنامه همراه استفاده شده توسط حرفه ای photogs همه جا بنابراین شما می توانید خود را تبدیل تصاویر خام به عکس های دیدنی و جذاب. این آموزش را پوشش تنظیم چراغ و تضاد درجه بندی رنگ پوست رتوش نهایی لمس یو پی اس و نحوه استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم به عکس های خود را نگاه مانند همه کسانی که Insta-شایسته عکس که شده پر خوراک خود را.

طراحی لوگو تسلط در نرم افزار Adobe Illustrator

البته طراحی گرافیک است که در مورد خیلی بیشتر از عکس, ویرایش, بنابراین به طور طبیعی بسیاری از دوره های آموزشی را پوشش میدهد “طراحی” بخشی بیشتر در عمق. این که آیا شما می خواهید برای کار به عنوان یک مترجم آزاد در لگن آژانس و یا به عنوان یک کارمند خانه شما احتمالا نیاز به می دانم که چگونه برای ایجاد یک لوگو در برخی از نقطه در زندگی حرفه ای خود را. به علاوه شما نیاز به یادگیری بهترین شیوه است که همراه با کار به طور مستقیم با مشتریان خود را به منظور آوردن چشم انداز خود را و نام تجاری به زندگی و اعتماد به ما خیلی سخت تر از آن برای تلفن های موبایل.)

Adobe Premiere Pro CC Masterclass: Video Editing Made Easy

البته ما نمی توانیم ترک کردن یکی از محبوب ترین اشکال از رسانه های دیجیتال در حال حاضر — تصویری. این که آیا شما در حال ساخت فیلم ها بازاریابی برای مشتریان کوتاه تبلیغات خود را برای شرکت و یا نام تجاری تصویری برای ترویج خود را در رسانه های اجتماعی شما می خواهید به استفاده از بهترین نرم افزار های اطراف. Adobe Premiere Pro قطعا متناسب با این لایحه. با این آسان به دنبال دوره شما به خوبی در راه خود را برای ویرایش ویدئوها مانند جوانب مثبت.

در واقع شما قادر خواهید بود به انجام این همه و برای کمتر از هزینه یک وعده غذایی خوب در رستوران مورد علاقه خود را. و از آنجا که شما نمی توانید به آنجا بروید به هر حال واقعا چه خطر ؟ گرفتن همه در یک نرم افزار Adobe Creative Cloud Suite گواهینامه دوره, بسته نرم افزاری, امروز فقط برای $33.99.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de