ارتباط با رای دهندگان در یک زمان اجتماعی فاصله

همانطور که با بسیاری از مناطق زندگی coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر مختل پایه و اساس خیلی از ما دموکراسی: انتخابات. مبارزات سیاسی را تلاش برای تنظیم به واقعیت های جدید از مبارزه در یک زمان اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل سفارشات. سنا, کمپین برای مثال باید به حالت تعلیق درب-به-درب canvassing و در حال انتقال به حال تقریبا به طور کامل آنلاین.

گرفتن افراد به رای دادن چه در شخص و یا از طریق ایمیل یکی از مرکزی نگرانی بسیاری از مبارزات. بسیاری از آنها را گرفته اند یک رویکرد علمی برای یادگیری کدام استراتژی برای افزایش مشارکت آنها باید اولویت بندی استخدام تصادفی ارزیابی مقایسه اثربخشی نسبی تاکتیک های مختلف. یک موضوع است که پدیدار از این ادبیات است که فرد در تعاملات چه از طریق شخصی canvassing یا اجتماعی روز انتخابات “جشنواره,” در میان موثر ترین وسیله برای گرفتن رای. با گسترش COVID-19 همه گیر تکریم طولانی دوره های اجتماعی فاصله و تعداد انتخابات در افق این فرد در تعاملات دیگر ممکن است عملی از بهداشت عمومی نبوده است. پس چگونه می توانید کمپین های موثر شرکت رای دهندگان در حالی که درگیر شدن در چنین فاصله?

تحقیقات اخیر ممکن است نور در یک راه حل قدرتمند برای get-out-the-رای تلاش های حتی زمانی که فرد در تماس است دشوار برای رسیدن به: اعمال نفوذ موجود شخصی ارتباطات اجتماعی. این بگمارند گروه مشارکت ملت با استفاده از یک مدل از ترویج مشارکت رای دهندگان است که متکی بر مخاطبین بین افرادی که متعلق به همان شبکه های اجتماعی مانند دوستان خانواده و آشنایان یا همسایگان. در این مدل افراد به نام “کاپیتان” متعهد به شناسایی و تشویق حداقل 10 نفر می دانند که برای رای دادن. کاپیتان به نوبه خود جذب کاپیتان دیگر موجب افزایش رسیدن این تلاش ها حتی بیشتر.

تحقیقات دقیق نشان می دهد که این رویکرد را می توان قابل ملاحظه ای موثر تر از سنتی تلاش. حضور ملت منتشر کرده است ما تصادفی ارزیابی خود را که به همراه داشت برخی از بزرگترین اثرات بر مشارکت هر صورت تجربی مورد آزمایش قرار get-out-the-رای مطالعه در حافظه اخیر است. ما در آزمایش انجام شده با 773 نفر در انتخابات شهرداری ها در چهار استان های مختلف نشان داد که برآورد اثر کاپیتان مدل چهار برابر اندازه متوسط درب-به-درب canvassing تلاش است. این نتیجه تا حدودی مربوط به این واقعیت است که کمتر از 30 درصد از افراد به طور معمول به درب در فرد canvassing مبارزات. و در آن نهفته است قدرت کاپیتان مدل: در حالی که آن را به طور فزاینده ای دشوار برای تماس با غریبه ها آن است که به طور فزاینده ای آسان برای تماس با دوستان و آشنایان.

اعمال نفوذ شبکه های اجتماعی اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری قابل توجهی در رسانه های ارتباطی. به عنوان پناهگاه در محل سفارشات به اثر را در سراسر جهان مردم در حال گرفتن خلاق با راه برای اقامت در تماس از راه دور از کلی اجتماعی به نگه داشتن مربیان و دانش آموزان در تماس است. به طور مشابه, موانع بسیج در سراسر رای گیری رفتار در درون یک شبکه اجتماعی حداقل: کاپیتان مدل نشان می دهد که تماس های تلفنی, ایمیل ها و پیام های متنی بین دوستان می تواند یک راه قدرتمند از انگیزه رای دادن.

در حالی که شهود که یکی بیشتر به احتمال زیاد تحت تأثیر دوستان از غریبه ها قانع کننده است و آسان به گسترش به محل جماعات مدارس و تحقیقات بیشتری مورد نیاز است در اثر استفاده از شبکههای اجتماعی برای get-out-the-رای تلاش در nonmunicipal انتخابات و در مقیاس. بسیاری از مقامات انتخابات و رای گیری سازمان های حقوق در حال حاضر اشاره کرد که چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس برجسته نیاز به اطمینان حاصل شود تمام رای دهندگان می توانید با خیال راحت رای توسط پست الکترونیکی به جای در پای صندوقهای رای است. در زمانی که عمل بسیار از رای گیری ممکن است در فرد ضروری است که ما تست رمان راه دستیابی به مدنی هدف از مردم ورزش خود را حق رای دادن.

یادداشت سردبیر (3/27/20): این مقاله ویرایش شد پس از ارسال به درست نویسنده byline.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>