کنگره پیشنهاد پرداخت آمریکایی 2000 $در هر ماه

اضطراری پول

دو قانونگذاران دموکرات هستند پیشنهاد یک لایحه که پرداخت آمریکایی ها بیش از سن 16 افراد و خانواده ها به طور یکسان 2000 دلار در ماه برای شش ماه — و یا با این حال زمانی فعلی coronavirus بحران همچنان به تاخت و تاز اقتصاد ما است.

اورژانس پول برای مردم عمل معرفی شده توسط نمایندگان Ro خناس (D-Ca) و تیم رایان (D-Oh) در روز سه شنبه.

“یک بار $1,200 دلار چک را در حال رفتن به آن را قطع” خناس گفت: در بیانیه ای با اشاره به کروناویروس کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در 27 مارس ،

کنترل و توازن

پرداخت خواهد شد در دسترس از طریق تعدادی از کانال های به اطمینان حاصل شود که کسانی که بدون حساب بانکی و یا خانه دائمی آدرس می توانید دریافت پول است. هر آمریکایی که باعث می شود کمتر از $130,000 یک سال خواهد بود واجد شرایط. هر کودک اضافی خواهد net اضافی $500.

“آمریکایی ها باید پایدار تزریق پول نقد برای مدت این بحران به منظور بیرون آمدن از طرف دیگر زنده و سالم و آماده برای بازگشت به کار” خناس اضافه شده است. “اعضا در هر دو طرف راهرو در نهایت با هم آمدن در اطراف این ایده از ارسال پول به مردم است.”

امریکا به مراقبت ؟

این خبر پس از رئیس جمهور تهمت امضا مراقبت در عمل به قانون در ماه گذشته. به 2 تریلیون دلار بسته وعده داده شده یک $1,200 پرداخت برای هر آمریکایی با یکی دیگر از 500 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای کمک مالی شرکت های بزرگ. تقریبا 50 میلیارد دلار شد دست به بیمار خطوط هوایی به تنهایی.

در حالی که پیشنهاد پرداخت های ماهانه longshot در ایالات متحده چشم انداز سیاسی این حرکت نمی تواند بدون سابقه. کانادا, مثلا, رونمایی از 2000 $در هر ماه پاسخ اضطراری سود در پاسخ به کوروناویروس.

بیشتر بخوانید: آمریکایی ها می تواند $2,000 یک ماه تا زمانی که اقتصاد بهبود از coronavirus [مستقل]

بیشتر بر پایه درآمد: پاپ فقط تایید اساسی جهانی درآمد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im