کنگره پیشنهاد شبکه در سراسر کشور از برق شارژر اتومبیل

تسهیل تغییر

نمایندگان اسکندریه Ocasio-کورتز و اندی لوین معرفی یک لایحه جدید که ساخت یک ملی زیرساخت برای وسایل نقلیه الکتریکی.

EV آزادی عمل خواهد تخصیص منابع برای ایالات متحده برای ساخت یک شبکه در سراسر کشور خودرو الکتریکی شارژر ظرف پنج سال رویترز گزارش. که کاهش یک مانع عمده به گسترده ماشین های الکتریکی تصویب ساخت آن را بسیار آسان تر برای مردم برای گذار به دور از قدرت گاز.

برنامه پنج ساله

بدون ملی زیرساخت های برقی صاحبان خودرو تا حد زیادی بستگی دارد در هر خودروساز تصمیم به ساخت ایستگاه های شارژ که نیست همیشه سازگار با یکدیگر است. در حالی که تسلا نصب شده تا بسیاری دیگر خودروسازان مشتریان اغلب نیاز به سفر دورتر فقط برای پیدا کردن قدرت است.

“فقط هیچ راهی وجود دارد که ما را وادار به مقیاس گسترده تصویب خودروهای الکتریکی تا زمانی که ما له محدوده اضطراب و سپس آن را به اتفاق می افتد شتاب,” لوین گفت: عصر ایران.

گام اول

قانونگذاران دموکرات را به نام ملی انتقال به خودروهای الکتریکی تا سال 2030 یا 2035 در آخرین رویترز گزارش. گرفتن ایستگاه های شارژ در محل تا سال 2025 می تواند یک گام مهم به سوی این هدف است.

“این است که زیرساخت لایحه است که ما نیاز به وحدت در اطراف.” Ocasio-کورتز گفت: عصر ایران. “بسیاری از naysayers خواهد گفت:” آنها در حال تلاش برای خلاص شدن از اتومبیل.’ ما در حال تلاش برای خلاص شدن از اتومبیل. ما در تلاش هستیم در واقع به پیشرفت و بهبود ناوگان ما… ما باید برای رفتن الکتریکی است.”

ادامه مطلب: ایالات متحده آمریکا پیشنهاد نقلیه الکتریکی شارژ شبکه [ایسنا]

بیشتر در وسایل نقلیه الکتریکی: خودروهای الکتریکی آینده هستند اما باتری خود هستند در گذشته گیر کرده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im