کنگره نیاز به تخصص علمی به مبارزه COVID-19

به عنوان قانونگذاران در ایالات متحده به نوبه خود تمرکز خود را به مبارزه با این معضل COVID-19 آنها نیاز به آمده تا به سرعت به سرعت در علم پشت این ویروس است که باعث می شود آن را ادامه چالش ها در سراسر تست; و پویایی گسترش یافته است.

که در حال رفتن به دشوار است چرا که قانونگذاران و کارکنان تمایل به کل گرا است. از 535 قانونگذاران تنها 17 یک پس زمینه در زمینه های مربوط به سیاست علم و فناوری.

آنها را از توسل به جستجوهای گوگل خواندن ویکیپدیا, اخبار, مقالات, و بله, حتی رسانه های اجتماعی ، سپس آنها را به سراسیمگی از تماس های سرد و ایمیل برای هر کدام متخصص آنها می توانید بر روی گوشی با جان امید که کسی را در ارائه مطالب مفید و عملی پاسخ.

من مشغول به کار در سنا برای نزدیک به یک دهه و این راهکار در هر زمان وجود دارد یک بحران که پاسخ مورد نیاز علمی دانش. در هر چیزی از 2011 فوکوشیما, نیروگاه هسته ای, فاجعه, به 2014 ابولا outbrea یا 2016 جاری شدن سیل از سیستم عامل رسانه های اجتماعی با دروغ دنیا را به اصطلاح “بزرگترین مشورتی بدن” پرواز با صندلی از آن شلوار.

وجود دارد یک راه حل ساده برای علم کسری بودجه در کنگره است. اگر شما فاقد تخصص در خانه, دریافت مشاوره از خارج.

قوه مقننه می توانند یاد بگیرند که از چه اجرایی کند.

زمانی که مقامات اجرایی شعبه نیاز به کمک از کارشناسان آنها ایجاد فدرال مشورتی کمیته های داوطلب دانشگاهی و رهبران صنعت که توصیه فدرال مقامات آژانس در همه چیز از نیروگاه آلودگی کنترل برای آموزش ایمنی فن آوری است.

وجود دارد صدها نفر از این نهادهای مشورتی امروز در محل کار.

حتی رئیس جمهور نیست خجالتی در مورد عدم علم و فناوری و تخصص است. پس از فرانکلین روزولت و آنها را به حال یک شورای مشاوران علم و تکنولوژی آنها ارائه مشاوره در مورد مسائل فنی.

جالب اینجاست که این کنگره است که بودجه این کمیته مشورتی در سراسر مجریه اما قانونگذاران که به اتهام نوشتن قوانین است که این سازمان اجرای هیچ مکانیسم مشابه در جای خود و برای خود.

خبر خوب این است که هر نماینده مجلس می تواند یک شورای مشاوران علم و تکنولوژی. آن نیاز به هیچ قانون و هیچ اضافی دولت از هزینه ها.

چرا که قانونگذاران می تواند به استخدام خود شورا از مشاوران خود را از دانشگاه های محلی کسب و کار و موسسات تحقیقاتی دیگر در خود ایالت ها و مناطق. وجود دارد بیش از 10 ، 000 موسسات تحقیقاتی در سراسر کشور با کارشناسان در همه چیز از بیماری های عفونی به تحقیقات سرطان به هوش مصنوعی.

قانونگذاران می تواند تعامل با شوراهای عملا تا زمانی که شیوع این بیماری فروکش اما در نهایت در فرد زمانی که آنها در حال بازگشت به خانه و بازدید از منطقه.

آنها می تواند به نفع از این واقعیت است که محلی محققان اغلب کار بر روی مشکلات محلی. آن است که آیا ظرفیت بیمارستان ها در دولت برای مقابله با شیوع و یا اثرات تغییر آب و هوا در محلی سیل دشت, این مشاوران می تواند کمک به اطلاع رسانی در مورد مسائل است که مهم ترین به قانونگذاران.

قانونگذاران و کارشناسان فنی زبانهای مختلف صحبت می کنند. به همین دلیل حزبی سازمان است که کار با هر دو جوامع می تواند کمک به ترجمه بهبود ارتباط بین این دو و توسعه معماری کلی به این شورا به عنوان مولد و کارآمد به عنوان امکان پذیر است. من سازمان فدراسیون دانشمندان آمریکایی دارای لگد کردن یک برنامه آزمایشی برای ساخت بسیاری از این کمیته مشورتی برای قانونگذاران. دیگران باید بیش از حد.

همکاری دانشمندان و رهبران سیاسی کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که سیاست های مبتنی بر علم صدا و شواهد است.

این چیزی است که مردم سزاوار.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>