کنگره در حال کار بر روی یک غول COVID-19 بسته کمک

قرارداد جدید

حزب دموکرات به رهبری حزب در کنگره پنج شنبه اعلام کرد که قصد دارد به فاش عظیم امداد لایحه برای حمایت از آمریکایی ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت که رهبری جمهوری خواه ترجیح رویکرد کاهش هزینه های دولت خواهد تنها منجر به بیشتر اقتصادی ویرانی تپه گزارش. به جای او به صورت گسترده اقدام در تاریخ همتراز با فرانکلین روزولت معامله جدید است.

“ما نیاز به فرانکلین Rooseveltian-نوع اقدام و ما امیدواریم که در مجلس نمایندگان و سنا در یک بسیار بزرگ و جسورانه راه” شومر گفت: در MSNBC.

تا حول و حوش

شومر با اشاره به مراحل در حال حاضر گرفته شده توسط کنگره مانند عبور از مراقبت عمل می کنند که تکمیل بیکاری پرداخت به عنوان یک گام در مسیر درست با توجه به تپه. اما او گفت: بیشتر اقدام قابل توجهی بود و نیاز به حفاظت فردی کارگران به جای اقتصاد ،

“ما باید به همان تمرکز و حتی قوی تر تمرکز بر مردم و کار مردم متوسط مردم که رنج می برند به عنوان به خوبی. ما نیاز به همان نوع بزرگ, جسورانه,, سخت, اقدام” شومر گفت.

جزئیات مبهم و مه آلود

تا شومر و مجلس نانسی پلوسی به اشتراک گذاری بیشتر آن باقی خواهد ماند و مشخص نیست که چقدر بلند پروازانه امداد بسته خواهد بود — و چه جمهوری خواهان مجلس سنا به آن پاسخ خواهد داد.

“ما نیاز به عمل در اینجا برای کمک به میانگین مردمی” شومر گفت. “ما انجام داده ایم برخی در مجلس نمایندگان و سنا, ما نیاز به انجام خیلی بیشتر است.”

ادامه مطلب: شومر پلوسی را به پرده ‘Rooseveltian’ بسته امداد [تپه]

بیشتر در آمریکا همه گیر پاسخ: لیست مختصری از مغلوب ساختن پیشی جستن را شکسته Coronavirus وعده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de