نگرانی در مورد اپیلاسیون COVID-19 ایمنی به احتمال زیاد پر از شکوفه

COVID-19 محرک قوی واکنش سیستم ایمنی بدن در بسیاری از افراد. در عین حال مطالعات اخیر مشاهده شده است که مقدار آنتی بادی در کسانی که دوره نقاهت بعد از این ویروس به نظر می رسد کاهش در عرض چند ماه از عفونت است. این یافته ها در مجموعه ای از دیوانگی از حدس و گمان است که ایمنی به ویروس ممکن است به گذشته پرتاب آب سرد بر امید برای واکسن. بسیاری از دانشمندان می گویند این نگرانی ها پر از شکوفه ،

ژوئن 18, طبیعت, پزشکی مطالعه انجام شده با گروه کوچکی از بیماران در چین نشان داد که در هر دو بدون علامت و علامتدار افراد با COVID-19, سطح آنتی بادی کاهش یافته است به طور قابل توجهی در طول بازیابی—و که سطوح غیر قابل کشف شد در 40 درصد بدون علامت است. یک preprint مطالعه توسط محققان در انگلستان که آنلاین ارسال شده در اواسط ماه جولای به طور مشابه نشان داد که سطح آنتی بادی کاهش قابل ملاحظه ای در عرض چند ماه از عفونت و مردم با کمتر شدید بیماری تا به حال کمتر آنتی بادی است. و اخیرا یک مطالعه منتشر شده در جولای 21 در New England Journal of Medicine, یافت یک “فروپاشی سریع” در آنتی بادی در میان افراد مبتلا به موارد خفیف COVID-19.

این نتایج ممکن است صدای جهانی شوم. اما چند تن از کارشناسان علمی آمریکا در گفتگو با گفت: آنها فکر می کردند که رد می شد نه به عنوان ترسناک به عنوان در ابتدا به تصویر کشیده شده است که برخی از کاهش آنتی بادی طبیعی است و انتظار می رود که آنتی بادی فقط یک قطعه از ایمنی پازل. شواهدی از ویروس های دیگر و مطالعات حیوانی از SARS-CoV-2 عفونت ارائه دلیل برای خوشبینی آنها اضافه کنید. که ارزیابی است که بدون شک اطمینان بخش برای واکسن توسعه دهندگان برخی از آنها در حال حاضر در مسابقه پیش رو با آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ. تنها دیگر پیگیری مطالعات از مردم با آلوده رمان coronavirus نشان خواهد داد که آیا آنتی بادی مشورت پایدار, حفاظت, اما.

سیستم ایمنی بدن انسان شامل دو بخش است: سیستم ایمنی ذاتی مانت اختصاصی در پاسخ به مهاجمان که رخ می دهد در عرض چند ساعت از عفونت است. در مقابل تطبیقی, سیستم ایمنی بدن, راه اندازی هدفمند واکنش به یک پاتوژن خاص که می تواند هفته ها یا ماه به منظور توسعه. دومی سیستم متشکل از سه بخش: آنتی بادی های سلول های B و T سلول. با هم آنها را تشخیص و مبارزه با مهاجم و می تواند یک حافظه از آن در مورد آینده عفونت (واکسن به طور مشابه کار می کنند با ایجاد یک جعلی “حافظه”). برخی از آنتی بادی شناخته شده به عنوان آنتی بادی خنثی می تواند با اتصال به یک بخش خاص از یک عامل بیماری زا و غیر فعال کردن آن. دانشمندان این فرضیه را مطرح کرد که این آنتی بادی’ حضور در افرادی که تا به حال COVID-19 ممکن است یک کلید سیگنال ایمنی.

مطالعات اخیر مستندسازی بیماران آنتی بادی کاهش داشته باعث شده برخی از عناوین ترسناک اعلام کرد که هیچ گونه ایمنی به COVID-19 ممکن است در کوتاه مدت. در NEJM مطالعه اتو یانگ یک استاد پزشکی و معاون رئیس بیماری های عفونی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و همکارانش اندازه گیری آنتی بادی در 34, مردم, اکثریت زیادی از آنها تا به حال بالینی خفیف عفونت کروناویروس در به طور متوسط 37 و 86 روز پس از علائم به نظر می رسد. “آنچه ما دیدیم این بود که میزان آنتی بادی علیه این ویروس به طور چشمگیری کاهش یافته است که در دوره زمانی”—حدود نیمی از هر 36 روز او می گوید. (این مقاله در ابتدا به توصیف یک و نیم زندگی 73 سال است اما این رقم بود ریاضی خطا.) یانگ می افزاید: چند هشدارهای: دانشمندان نمی دانند که اگر آنتی بادی های محافظ در برابر SARS-CoV-2 عفونت—هر چند که امکان یک حدس معقول—و یا چقدر حمایت آنها ممکن است مشورت. و آنها برخی از آنها در حال اندازه گیری مناسب نوع آنتی بادی است. او می گوید: “این کاهش که ما می بینیم این است که کاملا سریع است.”

دیگر دانشمندان در تفسیر این کاهش به کمتر نگران کننده و در راستای آن مشاهده شده در دیگر برنامه های ناخواسته ، در اشاره به NEJM مطالعه Florian Krammer یک استاد میکروبیولوژی در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای توییتی “من موفق به دیدن سریع پوسیدگی در اینجا.” با استفاده از یک آزمون طراحی و توسعه توسط Krammer و تیم او یک preprint مطالعه led توسط همکارش Ania Wajnberg یافت می شود بسیار بیشتر از متوسط کاهش آنتی بادی است. در برخی موارد افرادی که کمتر آنتی بادی در ابتدا نشان داد حتی یک افزایش کوچک در طول زمان است.

شاهد کاهش اندکی در آنتی بادی نسبتا عادی می گوید Wajnberg یک استادیار در دانشکده پزشکی Icahn. “رک و پوست کنده, که, نیست که چرا که شما بیمار دیگر,” او می گوید. هنگامی که یک فرد دارای موفقیت مبارزه با عفونت شما انتظار می رود او آنتی بادی به روش پایین تر در سطح پایه. در صورتی که فردی بود reinfected این سلول های B می تواند تا سطح شیب دار تعداد آنتی بادی دوباره Wajnberg می گوید. و یا شاید که در سطح پایه خود را به اثبات به اندازه کافی به محافظ. “آنچه که ما نمی خواهید برای دیدن است: دو هفته بعد [آنتی بادی] برو به صفر است. صادقانه خواهد بود که بسیار غیر منتظره” Wajnberg می افزاید. اما واقعیت این است که آنتی بادی افول در طول زمان است تکان دهنده ،

ویروسی immunologist Zania Stamataki موافق است. “این داده ها در کاهش آنتی بادی ترسناک نیست. ما در حال دیدن یک قطره کوچک است که کاملا انتظار می رود می گوید:” Stamataki مدرس ارشد در دانشگاه بیرمنگام موسسه ایمونولوژی و ایمونوتراپی در انگلستان است. “من فکر نمی کنم این واقعا پوسیدگی سریع مانند افراد گزارش کرده اند.”

یانگ می ایستد تفسیر او از کاهش شیب و گفت: این موافقت به خوبی با طبیعت پزشکی مطالعه و انگلیسی قبل از مطبوعات و کاغذ. او می گوید دلیل اختلاف نظر ممکن است منعکس کننده جمعیت در حال مطالعه. یانگ و همکارانش در نگاه مردم با بالینی خفیف عفونت که به کاهش سطوح اولیه آنتی بادی در حالی که کسانی که در سطوح بالاتر برای شروع با “ممکن است در واقع نیز بیشتر مداوم آنتی بادی,” او می گوید.

Stamataki و دیگران هشدار می دهند که از آن باقی مانده است دیده شود که آیا هر سطح آنتی بادی می تواند به محافظت در برابر عفونت مجدد. “این واقعیت که ما می توانید انتخاب کنید تا آنتی بادی در بیماران که آلوده شده اند با کروناویروس به این معنا نیست که آنها در حال محافظت” او می گوید. “این بدان معنی است که آنها می تواند تشخیص ویروس و حق پاسخ ایمنی بدن است که به طور بالقوه می تواند محافظ در آینده است.” محققان هنوز نمی دانند که چه مقدار و نوع آنتی بادی های جلوگیری از عفونت مجدد شش یا هفت ماه بعد “اما ما به زودی از پیدا کردن” او می افزاید.

دانشمندان با تمرکز بر آنتی بادی زیرا آنها نسبتا آسان برای اندازه گیری با یک آزمایش خون و ممکن است مفید باشد به عنوان یک درمان برای COVID-19. اما تطبیقی سیستم ایمنی بدن نیز شامل سلول های T که ممکن است سوار یک پاسخ قوی به رمان coronavirus حتی اگر آنتی بادی مشکلاتی روبرو شده اند. در مارس الساندرو Sette و شین Crotty هر دو در لا جللا موسسه Immunology منتشر شده در یک مطالعه نشان می دهد که SARS-CoV-2 تولید قوی T همراه پاسخ, به ویژه به این ویروس را “سنبله” پروتئین که با استفاده از آن برای به دست آوردن ورود به سلول است. و قبل از مطبوعات و مطالعه توسط محققان در موسسه کارولینسکا در سوئد دریافتند چنین پاسخ در افراد مبتلا خفیف یا بدون علامت COVID-19 از جمله هنگامی که آنتی بادی غیر قابل کشف شد. بنابراین حتی بدون آنتی بادی های سلول های T می تواند نگه داشتن یک رکورد از عفونت است. اما قدرت آن بستگی دارد ممکن است که عفونت را به شدت. “حافظه متناسب با اغتشاش به توهین—چقدر از ترساندن سیستم ایمنی بدن است” Sette می گوید. “اگر آن را یک عفونت خفیف آن را نمی ممکن است به اندازه کافی ایجاد یک پاسخ ایمنی در وهله اول برای ایجاد طولانی مدت حافظه است.” در واقع Stamataki می گوید: ممکن است که برخی از مردم ممکن است روشن SARS-CoV-2 با استفاده از سیستم ایمنی ذاتی—بدون هر گونه توسعه حافظه آن است. اگر آنها پس از آن مواجه می شوند این ویروس دوباره آنها به طور بالقوه می تواند دریافت COVID-19 بار دوم.

شده اند وجود دارد تعدادی از گزارش های موردی از مردم گرفتن reinfected با رمان coronavirus اما هیچ اساسی اثبات است. وجود دارد توضیحات دیگر: افراد مبتلا به ضعف سیستم ایمنی بدن ممکن است پاکسازی ویروس کاملا و یا آزمون ممکن است در برداشتن بقایای آن هستند که عفونی Stamataki می گوید. در حالی که درست است عفونت مجدد ممکن است این امر به احتمال زیاد رخ می دهد تنها اقلیت کوچکی از مردم از او می افزاید.

دانشمندان هنوز نمی دانند که چه سطح از پاسخ ایمنی ممکن است محافظ در برابر آینده عفونت است. تنها در دراز مدت مطالعات قادر خواهد بود برای پاسخ به این سوال. Wajnberg می گوید او همکار Viviana سیمون یک استاد میکروبیولوژی در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در حال حاضر پیشرو در یک مطالعه برای نظارت بر چند صد نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی با و بدون آنتی بادی در طی یک یا دو سال به ببینید که چه کسی می شود COVID-19 و چه کسی نیست. یانگ می گوید که او و تیم خود را برنامه ریزی برای ادامه نظارت بر بیش از 60 نفر برای یک سال به عنوان به خوبی.

در کوتاه مدت, چند, حیوانات, تحقیقات ارائه می دهد برخی از سرنخ. یک مطالعه نشان داد که میمون ها که قبلا با آلوده رمان coronavirus و توسعه آنتی بادی نیست بیمار زمانی که آنها بعد reexposed. اما میمون ها هستند نه انسان ها ، و عمدا در معرض مردم به این ویروس را افزایش می دهد, روشن, مسائل اخلاقی, بنابراین ما خواهد شد به احتمال زیاد باید منتظر اطلاعات بیشتر به جمع آوری بیش از چند ماه آینده. “ما نیاز به بیمار” Sette می گوید.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de