نگران امنیت و حریم خصوصی آنلاین است ؟ سپس شما نیاز به یک VPN.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


برای هر کسی که درک اهمیت حفظ حریم خصوصی آنلاین و امنیت یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN بسیار باید. و در حالی که وجود بسیاری از Vpn ها در خارج وجود دارد برای انتخاب از NordVPN باید در بالای لیست شما. و در حال حاضر شما می توانید یک اشتراک به NordVPN برای یک قیمت باور نکردنی کم.

شاید شما کاملا مطمئن شوید که چه یک VPN یا چگونه کار می کند. در صورتی که مورد, در اینجا یک آغازگر سریع. هر زمان که شما با استفاده از اینترنت شما اتصال به سرور خود را از طریق ارائه دهنده خدمات اینترنت یا ISP. اتصال خود را به اینترنت از طریق این سرور قابل ردیابی از طریق آدرس IP خود را. نه تنها می تواند خود را ISP دیدن آنچه شما انجام, اما وب سایت های مختلف و سیستم عامل رسانه های اجتماعی بازدید شما خواهد شد فروش خود را مرور فعالیت های آنلاین بازاریابان و تبلیغ کنندگان. که نه به ذکر است دیگر کمتر-وسواسی احزاب مانند هکرها و یا حتی اجرای قانون که ممکن است باید دلایل خود را برای جاسوسی بر روی فعالیت های آنلاین شما.

اما با یک VPN مانند NordVPN خود را مرور رمزگذاری شده است, حتی از ISP شما و تمام ترافیک ورودی و خروجی روت از طریق یک شخص ثالث سرور. به عنوان یک نتیجه شما باید یک درجه بسیار بالاتری از امنیت و حریم خصوصی. و حفاظت نیست فقط برای شبکه خانگی خود را. شما می توانید با استفاده از یک VPN برای محافظت از فعالیت های اینترنتی خود را از هر نقطه و در تقریبا هر نوع دستگاه یا سیستم عامل.

VPN
NordVPN

اگر شما به اندازه کافی متقاعد شده است که شما نیاز به یک VPN در حال حاضر از آن زمان به واقع انتخاب یکی از. و در حالی که شما باید مقدار زیادی از گزینه های NordVPN سخت است به ضرب و شتم. آن را دارای پیشرفته AES-256 بیتی رمزگذاری و OpenVPN و IKEv2/IPSec پروتکل رمزگذاری دو امن ترین پروتکل در وجود است. آنها همچنین پیشنهاد حدود 5000 سرور های پراکنده در سراسر جهان در بیش از 60 شهرستان و همچنین به عنوان ویژگی های دیگر مانند یک مسنجر اینترنت “سوئیچ کشتن” در مورد شما از دست دادن اتصال VPN و 24/7 پشتیبانی فنی برای کلیه مشترکین.

یک NordVPN شما را برای حفاظت از تا شش دستگاه به صورت $11.95 در هر ماه است که در یک قیمت مناسب و معقول برای اشتراک VPN. اما شما می توانید یک قیمت بسیار بهتر اگر شما ثبت نام برای یک, دو یا سه سال پیش.

یک سال اشتراک به NordVPN شما هزینه خواهد شد $6.99 در ماه است. برای دو سال آن را هزینه $4.99 در هر ماه. و اگر شما واقعا می خواهید برای ذخیره کردن مقداری پول انتخاب کردن برای برنامه سه ساله است که معادل پرداخت تنها $3.49 هر ماه یک تخفیف 70 درصد در مقایسه با استاندارد نرخ ماهانه. و تمام NordVPN قصد دارد با 30 روز گارانتی بازگشت پول.

بنابراین اگر شما آماده برای به دست گرفتن کنترل حریم خصوصی آنلاین شما و امنیت به NordVPN سایت رسمی شرکت.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>