مدل های کامپیوتری را ممکن آزمایشگاه رشد گوشت ارزان تر

استفاده از مدل های کامپیوتری ممکن است شکستن موانع برای ساخت آزمایشگاه رشد گوشت بیشتر مقرون به صرفه در مقیاس بزرگتر بر اساس یک بررسی جدید.

کارشناسان پیش بینی است که تولید گوشت در آزمایشگاه با استفاده از مهندسی بافت و تکنیک و یا آزمایشگاه-کشت و گوشت و یک روز پایدار تر از مواد مغذی معادل و کمتر اخلاقی مورد از نمونه تولید گوشت.

“برای این روز کشت جایگزین گوشت باقی می ماند گران.”

تولید گوشت از لحاظ اقتصادی در یک آزمایشگاه, اما یک مشکل باقی می ماند.

اکنون این بررسی جدید نشان می دهد که با استفاده از رایانه به تجزیه و تحلیل نیازهای متابولیک دام حیوانات سلول های در حال رشد—یا ژنوم در مقیاس متابولیک مدلسازی—می تواند به کمک مواد غذایی دانشمندان طراحی فرآیندها و رشد رسانه ها است که برای تولید گوشت در مقیاس مناسب برای تجاری.

“برای این روز کشت جایگزین گوشت باقی می ماند گران می گوید:” کوستاس D. Maranas استاد شیمی مهندسی در پن استیت و یک موسسه محاسباتی و داده های علوم مرتبط.

“تا کنون بزرگترین هزینه است و این هزینه برای اجزای تشکیل دهنده رشد سلول های متوسط. سوخت و ساز, مدل سازی می تواند کمک به پیدا کردن راه به آمده تا با مواد مغذی و ترکیبات خواهد بود که کمتر از گران قیمت و بیشتر در هماهنگی با نیازهای متابولیک از سلول های در حال رشد.”

سوخت و ساز مدلسازی با استفاده از رایانه برای تعیین ژن تولید پروتئین در یک ارگانیسم مانند گاو و جوجه می گوید: پاتریک Suthers, محقق فوق دکترا در مهندسی شیمی. هدف آن خواهد بود که اطلاعات به دقت راهنمای تولید از کشت گوشت است که هر دو با کیفیت بالا و مقرون به صرفه به عنوان امکان پذیر است.

“در حالت ایده آل شما می خواهید به استفاده از ارزان ترین راه برای تغذیه سلول های در حال رشد برای دریافت نتایج است که شما می خواهید می گوید:” Suthers. “اما آن را واقعا در مورد بهره وری پس از آن ممکن است نه لزوما سریعترین رشد رسانه ها. برای مثال شما می توانید یک کندتر رشد رسانه ها اما آن ممکن است قابل ملاحظه ای کمتر از گران قیمت برای تولید.”

به گوشت را با استفاده از این فرآیند محققان را به سلول های از حیوانات و سپس تکثیر این سلول ها بیش از چند بار. در حال حاضر این روند محدود به کوچک مقیاس عملیات در آزمایشگاه است که باعث می شود آن را بیش از حد گران برای اکثر مردم است. با تولید حجم های بزرگتر از گوشت این آزمایشگاه کشت گوشت ممکن است تبدیل به یک مطلوب تر جایگزین برای زمان تولید گوشت.

“مهندسی شیمی مدل سازی و سوخت و ساز نشده اند استفاده می شود در این منطقه قبل از, می گوید:” Suthers. “آنچه ما واقعا در تلاش برای انجام در اینجا این است که نگاهی به برخی از مراحل است که محققان انجام داده اند برای فرآیندهای دیگر و تصور از یک فرایند است که متناسب با این سیستم است.”

چرا این تغییر به آزمایشگاه رشد گوشت ؟

این محققان نشان می دهد که تکیه بر زمان تولید گوشت است و باعث رشد محیط زیست و مشکلات سلامتی.

به گفته محققان, پرورش دام مسئول حدود 18 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای. دام به طور مستقیم یا غیر مستقیم حساب برای 70 ٪ از تمام زمین های کشاورزی به مقدار 30 ٪ از زمین در سطح زمین و بیش از 8 درصد از بشر جهانی آب استفاده کنید.

“مقدار گوشت که در حال مصرف در حال افزایش است و اگر شما نگاه کنید در مقدار منابع مورد نیاز برای دیدار با این تقاضا از جمله زمین و محصولات کشاورزی مورد نیاز برای تغذیه حیوانات آن تاثیر بزرگی بر محیط زیست می گوید:” Suthers.

“صنعتی و کشاورزی و همچنین افزایش شانس که بیماری ها مانند ویروس ها و باکتری ها می رویم به گسترش در گله. گاو نیز تولید متان وجود دارد برخی از اثرات آب و هوا نیز می شود.”

چون پرورش دام نیز افزایش رفاه حیوانات نگرانی آزمایشگاه کشت گوشت ممکن است یک گزینه جذاب برای افرادی که مخالف هستند به گوشت خوردن دینی و مذهبی و یا به دلایل اخلاقی او می افزاید.

این نوع مانند آبجو دم

در حالی که مفهوم ساخت گوشت در یک آزمایشگاه ممکن است سخت به تصویر برای بسیاری از مردم آن را نسبت به یک آبجوسازی ممکن است یک راه بهتر برای تجسم این روند می گوید Suthers.

“این صدا ممکن است اما در بسیاری از این می تواند شبیه به یک آبجوسازی می گوید:” Suthers. “در یک آبجوسازی شما پیدا فولاد بزرگ, مخازن و فتس ، و قطعات دیگر از تجهیزات است که مردم لزوما برابر با چیزی که بر آزمایشگاه. اما همان چیزهایی است که مردم انجام می دهند در یک آبجوسازی به مردم آبجو الکل و یا شما می توانید در یک آزمایشگاه.”

Suthers می گوید کار بیشتری باید انجام شود به آزمایشگاه-کشت گوشت یک واقعیت اما او می افزاید که معرفی مدل های کامپیوتر است که یک گام مهم در این جهت است.

“ما هنوز در مراحل اولیه قرار دادن قطعات با یکدیگر می گوید:” Suthers. “اما ما فکر می کنیم که کامپیوتر مدل می تواند یک تاثیر بزرگ در این است.”

این نقد و بررسی به نظر می رسد در مجله American Institute of Chemical Engineers.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de