کامپیوتر مدل پیش بینی مواد مخدر آریتمی خطر

یک کامپیوتر جدید مدل صفحه نمایش مواد مخدر به صورت ناخواسته قلبی عوارض جانبی به ویژه آریتمی خطر گزارش محققان.

“یکی از دلایل اصلی برای دارو حذف شدن از بازار است که به طور بالقوه تهدید کننده زندگی آریتمی می گوید:” مطالعه co-رهبر کالین E. کلنسی استاد فیزیولوژی غشا و زیست شناسی در دانشگاه کالیفرنیا ، “حتی داروهای توسعه یافته برای درمان آریتمی به پایان رسید تا در واقع آنها باعث.”

این مشکل با توجه به کلنسی است که هیچ راه آسان برای پیش نمایش چگونه مواد مخدر در تعامل با hERG-کد گذاری کانال های پتاسیم ضروری به ریتم طبیعی قلب.

“تا کنون شده است وجود دارد هیچ راه یقین به تعیین که مواد مخدر خواهد شد و درمانی که مضر” Clancy می گوید. “آنچه که ما نشان داده است که ما هم اکنون می توانید این عزم با شروع از ساختار شیمیایی یک دارو و سپس پیش بینی تاثیر آن بر ریتم قلب.”

با استفاده از مواد مخدر شیمیایی با فرمول مدل کامپیوتری نشان می دهد که چگونه است که مواد مخدر به طور خاص در تعامل با hERG کانال های به عنوان به خوبی به عنوان قلب سلول ها و بافت. نتایج پس از آن می تواند اعتبار با مقایسه داده های بالینی از نوار قلب (ECG) نتایج حاصل از بيماران است. برای این مطالعه محققان اعتبار مدل با نوار قلب از بیماران مصرف دو داروی شناخته شده برای تعامل با hERG کانال یک با مشخصات ایمنی و دیگر شناخته شده است به افزایش آریتمی. نتایج اثبات صحت مدل.

کلنسی پیش بینی که مدل ارائه خواهد شد ضروری قبل از بازار تست قلبی ایمنی مواد مخدر. که آزمون در نهایت می تواند مورد استفاده برای دیگر سیستم های بدن مانند کبد و مغز است.

“هر داروی جدید نیاز به رفتن را از طریق غربالگری قلبی سمیت و این می تواند اولین گام مهم را نشان می دهد آسیب یا ایمنی قبل از حرکت به گران تر و گسترده تست” Clancy می گوید.

اضافی نویسندگان این مطالعه منتشر شده در گردش تحقیقاتاز دانشگاه دیویس آمریکایی رودخانه کالج و دانشگاه کلگری.

کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت کانادا canadian Institutes of Health Research, the American Heart Association, UC Davis گروه فیزیولوژی و غشاء زیست شناسی پژوهش مشارکت صندوق پیتسبورگ ابر مرکز XSEDE پژوهش تخصیص محاسبه کانادا و NCSA آبهای آبی گسترش مشارکت تخصیص.

منبع: UC Davis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>