ترکیبات در برزیل, انواع توت ها می تواند ‘خلع سلاح’ MRSA

ترکیبات خاص از برزیل peppertree بسته پانچ برابر مقاوم به متی سيلين استافيلوکوکوس اورئوسشناخته شده به عنوان MRSA محققان گزارش.

یک مطالعه جدید نشان می دهد که triterpenoid اسیدهای موجود در انواع توت قرمز گیاهی “خلع سلاح” خطرناک staph باکتری با مسدود کردن توانایی خود را برای تولید سموم است.

برزیل peppertree (Schinus terebinthifolia و nbsp ؛ ) بومی آمریکای جنوبی نیز فراوان در فلوریدا که در آن به شکل متراکم بیشه که جمعیت از گونه های بومی.

“این است که یک علف هرز مضر است که بسیاری از مردم در فلوریدا, نفرت, دلیل خوب می گوید:” کاساندرا Quave استادیار در دانشگاه اموری مرکز برای مطالعه سلامت انسان و بخش پوست در اموری دانشکده پزشکی. “اما در همان زمان وجود دارد این فرهنگ غنی در مورد برزیل peppertree در آمازون که درمانگران سنتی مورد استفاده این گیاه برای قرن ها برای درمان پوست و عفونت بافت نرم.”

Quave مطالعات چگونه مردم بومی ترکیب گیاهان در شیوه درمانی برای کشف قول نامزدها برای داروهای جدید.

“طبیعت بهترین شیمیدان دست پایین است.”

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تماس های مقاومت به آنتی بیوتیک “یکی از بزرگترین چالش های بهداشت عمومی از زمان ما است.” هر سال در ایالات متحده حداقل 2.8 میلیون نفر دریافت مقاوم در برابر آنتی بیوتیک عفونت منجر به بیش از 35 ، 000 مرگ و میر.

“حتی در میان جریان های ویروسی همه گیر از COVID-19 ما نمی توانیم فراموش کرده ام در مورد این موضوع از آنتی بیوتیک مقاومت” Quave می گوید. او اشاره می کند که بسیاری از COVID-19 بیماران دریافت کننده آنتی بیوتیک ها برای مقابله با عفونت های ثانویه در آورده با خود تضعیف شرایط افزایش نگرانی در مورد یک بعد افزایش مقاوم در برابر آنتی بیوتیک عفونت.

در سال 2017, این Quave آزمایشگاه انتشار یافته است که یک تصفیه flavone-مخلوط غنی از 27 ترکیبات استخراج شده از انواع توت ها از برزیل peppertree مانع شکل گیری ضایعات پوستی در موش های آلوده با MRSA. عصاره کار می کند نه با کشتن باکتری MRSA اما با سرکوب یک ژن است که اجازه می دهد تا باکتری ها به سلول های برقراری ارتباط با یکدیگر.

مسدود کردن ارتباطات که مانع از سلول ها از مصرف اقدام جمعی که در اصل خلع سلاح باکتری توسط آن جلوگیری از دفع سموم با استفاده از آن به آسیب بافت. سیستم ایمنی بدن را پس از آن می ایستد شانس بهتری برای درمان زخم.

که روش های مختلف از معمولی درمان انفجار مرگبار باکتری با مواد مخدر طراحی شده برای کشتن آنها را که می تواند کمک به سوخت مشکل مقاومت آنتی بيوتيکی. برخی از این قوی تر باکتری ها ممکن است زنده ماندن این مواد مخدر onslaughts و تکثیر انتقال ژن های خود را به فرزندان و منجر به تکامل مرگبار “اشکالات فوق العاده.”

برای این مقاله محققان می خواستم برای محدود کردن دامنه 27 عمده ترکیبات از انواع توت ها برای منزوی کردن خاص مواد شیمیایی درگیر در خلع سلاح MRSA. آنها زحمت تصفیه شده اصلی ترکیبات تست هر تکرار برای قدرت خود را بر روی باکتری است.

آنها همچنین با استفاده از یک سری از شیمی تجزیه تکنیک از جمله طيف سنجی جرمی, طیف سنجی رزونانس مغناطیسی هسته و X-ray کریستالوگرافی برای به دست آوردن یک تصویر روشن از مواد شیمیایی درگیر در ضد حدت ساز.

نتایج نشان داد که سه triterpenoid اسیدهای کار می کرد به همان اندازه نیز در مهار MRSA از تشکیل مواد سمی در یک پتری دیش بدون آسیب رساندن به پوست انسان سلول است. و یکی از triterpenoid اسیدهای کار به خصوص به خوبی در مهار توانایی MRSA به شکل ضایعات در پوست موش. محققان همچنین نشان داد که triterpenoid اسیدهای سرکوب نه فقط یک ژن که MRSA استفاده می کند به دفع سموم اما دو ژن درگیر در این فرآیند.

“طبیعت بهترین شیمیدان دست پایین” Quave می گوید. او می افزاید که علف های هرز در خصوص تمایل به جالب زرادخانه های شیمیایی که استفاده می کنند ممکن است به حفاظت از آنها از بیماری ها به طوری که آنها می توانید به راحتی در محیط های جدید.

این تیم تحقیقاتی قصد دارد به انجام مطالعات بیشتر برای تست triterpenoid اسید به عنوان درمان برای عفونت های MRSA در مدل های حیوانی. اگر این مطالعات امیدوار کننده گام بعدی خواهد بود برای کار با دارویی داروخانه ها برای بهینه سازی این ترکیبات برای اثربخشی و ایمنی قبل از آزمایش بر روی انسان است.

“گیاهان بسیار فوق العاده پیچیده شیمیایی است که شناسایی و جداسازی خاص عصاره مانند چیدن سوزن از haystacks,” Quave می گوید.

“هنگامی که شما قادر به شهامت مولکول ها با خواص دارویی از این پیچیده طبیعی مخلوط که یک گام بزرگ به جلو برای درک این که چگونه برخی از داروهای سنتی کار ممکن است و برای پیشبرد علم نسبت به یک پتانسیل توسعه مواد مخدر مسیر است.”

اضافی نویسندگان از اموری سیچوان دانشگاه کشاورزی در چین و دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی.

این تحقیق به نظر می رسد در علمی ،

منبع: دانشگاه اموری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>