رقابت و شکارچیان ممکن است را به گونه انطباق بعد از همه

رقابت و شکار ممکن است نیروی محرکه انطباق است که دانشمندان تصور می کردند با توجه به تحقیقات جدید.

گونه انطباق با آب و هوای محلی خود را اما چگونه اغلب آنها در انطباق با جوامع محلی باقی می ماند یک رمز و راز است. برای پیدا کردن پاسخ محققان با بررسی بیش از 125 مطالعات تست انطباق محلی در بیش از 100 گونه از گیاهان و حیوانات است.

“انطباق محلی رخ می دهد که جمعیت تکامل می یابد به کت و شلوار بهتر آن محلی اطراف. ما در حال حاضر می دانیم که فشارهای زیست محیطی مانند دما و خشکسالی می توانید درایو سازگاری اما تاثیر فشارهای زندگی مانند رقابت و یا شکار روابط کمتر روشن می گوید:” آنا Hargreaves, استادیار زیست شناسی در دانشگاه مک گیل.

با مقایسه پیوند آزمایش استفاده می شود که نسبتا طبیعی محیط برای آنهایی که کاهش عوامل استرس زا مانند علف های هرز و شکار محققان به بررسی چگونه اغلب چنین تعاملات میان گونه های درایو محلی اقتباس.

جای تعجب آنها دریافتند که اگر چه این فعل و انفعالات به شدت تحت تاثیر قرار چگونه به خوبی گونه رشد جان سالم به در برد و یا تکثیر تعاملات نه لزوما خار سازگاری.

“ما انتظار می رود آزمایش به ما نشان می دهد قوی تر محلی انطباق زمانی که استرس زا تعاملات دست نخورده باقی مانده. اما ما متوجه شدیم که آن را قوی تر و یا مشترک در این موارد—به جز شاید در مناطق استوایی می گوید:” Hargreaves.

به گفته محققان این جذاب است شواهدی وجود دارد که تعاملات ممکن است بیشتر تکاملی مهم در مناطق استوایی. زیست شناسان تکاملی طولانی این باورند که گونه های رانندگی ممکن است هر یک از دیگر تکامل بیشتر در مناطق استوایی با توجه به تنوع شگفت انگیز از گونه های گرمسیری اما شواهد حمایت از این نظریه شده است پراکنده تا به حال.

نویسندگان, محققان می گویند نیاز به انجام بیشتر با لينک مستقيم تست از چه درایوهای محلی اقتباس به خصوص مطالعات گرمسیری, گونه, قبل از ما واقعا درک چگونگی تعامل بین گونه نفوذ محلی اقتباس.

این مطالعه به نظر می رسد در آمریکا طبیعت.

محققان از دانشگاه مک گیل و دانشگاه بریتیش کلمبیا کمک به مطالعه است.

منبع: دانشگاه مک گیل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de