مقایسه COVID-19 مرگ و میر به آنفولانزا مرگ و میر است مانند مقایسه سیب را به پرتقال

در اواخر ماه فوریه زمانی که بازار سهام آغاز شد و به سقوط بیش از coronavirus نگرانی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید برای اطمینان بخشیدن به مردم بود که شانس کمی از این ویروس باعث اختلال قابل توجهی در ایالات متحده است.

“من می خواهم شما را به درک چیزی است که مرا شوکه کرد زمانی که من آن را دیدم” او گفت:. “آنفولانزا در کشور ما جان از 25000 نفر به 69,000 نفر در سال است. که تکان دهنده بود برای من.”

نقطه خود را به نشان می دهد که coronavirus شد هیچ بدتر از آنفولانزا که تلفات و مرگ و میر بسیاری از ما ظاهرا به سختی متوجه.

در اوایل ماه آوریل به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات شروع برای موفقیت در مسطح منحنی در برخی از نقاط کشور با نفوذ مدل پیش بینی تجدید نظر تعداد آمریکایی مرگ و میر ناشی از کروناویروس که آن را طرح ریزی تابستان رو به 60,400 و برخی از مردم دوباره شروع به ساخت مقایسه به آنفولانزا با این استدلال که اگر این در نهایت خواهد شد و بدتر از بد فصل آنفولانزا ما باید باز کشور برای کسب و کار دوباره. (در آوریل 22 مدل پیش بینی افزایش به 67,641 مرگ و میر.)

اما این استدلال مانند رئيس جمهور در نظر دارد بر اساس یک درک ناقص از چگونه آنفولانزا مرگ و میر در حال شمارش است که ممکن است به ما ترک با تحریف نظر چگونه coronavirus مقایسه با آن است.

زمانی که گزارش در مورد رمان coronavirus SARS-CoV-2 شروع به گردش در اوایل این سال و سوالات مطرح شده در مورد چگونگی بیماری های آن, علل COVID-19 نسبت به آنفولانزا آن را به من رخ داده است که در چهار سال از طب اورژانس اقامت و بیش از سه و نیم سال به عنوان حضور یک پزشک, من تا به حال تقریبا هرگز دیده می شود هر کسی مرگ از آنفولانزا. من تنها می تواند به یاد داشته باشید یکی از غم انگیز مورد کودکان.

بر اساس CDC اعداد, اگر چه من باید دیده می شود بسیاری از بسیاری دیگر. در سال 2018 بیش از 46,000 آمریکایی از استعمال بیش از حد مواد مخدر. بیش از 36,500 کشته در تصادفات. تقریبا 40000 فوت ناشی از خشونت اسلحه. من این مرگ و میر در همه زمان ها. من تنها در توجه به این اختلاف?

من تصمیم گرفتم برای تماس با همکاران خود در سراسر کشور که در دیگر بخشهای اورژانس و در بخشهای مراقبت ويژه به یک سوال ساده: چگونه بسیاری از بیماران می تواند آنها را به یاد داشته باشید در حال مرگ از آنفولانزا ؟ بسیاری از پزشکان مورد مطالعه من نمی تواند به یاد داشته باشید یک واحد بیش از حرفه خود. گفت: برخی از آنها به یاد می آورد ، همه آنها به نظر می رسید به داشتن همان لامپ لحظه من در حال حاضر با تجربه: برای بیش از حد طولانی ما باید کورکورانه پذیرفته آمار است که می کند مطابقت ندارد ما تجربه بالینی.

25000 به 69,000 اعداد است که تهمت ذکر شده را نشان نمی شمارش آنفولانزا مرگ و میر در هر سال; آنها تخمین می زند که CDC تولید با ضرب تعداد مرگ آنفولانزا تعداد گزارش های مختلف ضرایب تولید شده از طریق الگوریتم های پیچیده. این ضرایب آنها بر اساس مفروضات چگونه بسیاری از موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر آنها بر این باورند رفت و گزارش نشده. در شش آنفولانزا فصل CDC گزارش تعداد واقعی تایید آنفولانزا مرگ و میر است که شمارش مرگ و میر آنفولانزا راه ما در حال حاضر شمارش مرگ و میر ناشی از کوروناویروس—از محدوده 3,448 به 15,620 که به مراتب پایین تر از این اعداد معمولا مکرر مقامات دولتی و حتی کارشناسان بهداشت عمومی.

وجود دارد برخی از منطق پشت CDC روش. وجود دارد البته برخی از آنفولانزا مرگ و میر که در حال از دست رفته چرا که نه هر کسی که قرارداد آنفولانزا می شود آنفولانزا آزمون. اما اطلاعات کمی برای حمایت از CDC فرض که تعداد افرادی که می میرند از آنفولانزا هر سال به طور متوسط شش برابر بیشتر از تعداد مرگ و میر آنفولانزا که در واقع تایید کرد. در واقع در چاپ خوب CDC آنفولانزا شماره نیز شامل پنومونی مرگ و میر.

CDC باید بلافاصله تغییر چگونه آن را گزارش آنفولانزا مرگ و میر. در حالی که در گذشته آن را موجه به خطا در سمت قابل ملاحظه ای غلو آنفولانزا مرگ و میر به منظور تشویق واکسیناسیون و بهداشت خوب در این نقطه CDC گزارش در مورد آنفولانزا و میر است خطرناکی گمراه کننده عمومی و حتی مقامات دولتی در مورد مقایسه بین این دو ویروس ها. اگر ما به اشتباه نتیجه گیری کرد که COVID-19 است “فقط یکی دیگر از آنفولانزا” ما ممکن است عقب نشینی از استراتژی است که به نظر می رسد به کار در به حداقل رساندن سرعت گسترش ویروس.

این سوال باقی می ماند. آیا ما می توانیم با دقت مقایسه تلفات آنفلوآنزا به عوارض این بیماری همه گیر کوروناویروس?

برای انجام این کار ما باید به مقایسه شمارش مرگ و میر به شمارش مرگ, شمارش نیست و میر به شدید باد آماری تخمین می زند. اگر ما مقایسه کنید مثلا تعداد افرادی که در ایالات متحده از COVID-19 در دومین هفته از ماه آوریل به تعداد افرادی که از درگذشت آنفلوانزا در بدترین هفته گذشته هفت فصل آنفولانزا (به عنوان گزارش CDC) پیدا کنیم که این رمان coronavirus کشته بين 9.5 و 44 بار مردم بیش از آنفولانزای فصلی. به عبارت دیگر coronavirus است نه چیزی شبیه به آنفولانزا: این خیلی بدتر است.

از این منظر اطلاعات در coronavirus و آنفولانزا مطابقت با واقع—به جای پرواز در صورت از ما زندگی می کردند و در coronavirus همه گیر: بیمارستانها در نقاط داغ کشیده به محدودیت های خود را و در شهر نیویورک در خصوص بسیاری از مرده که بدن چیده در یخچال کامیون. ما را دیده اند هرگز چنین شرایط است.

در این جلسه در اواخر فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان احتمال که این ویروس را گسترش قابل توجهی در ایالات متحده و اقدامات شدید مانند بسته شدن مدارس نیاز به توان گفت که “ما آن را به خوبی تحت کنترل” و بازگشت دوباره به آنفولانزا.

“شصت و نه هزار نفر در سال—از 26 به 69—هر سال از آنفولانزا,” او گفت:. “حالا که فکر می کنم. آن باور نکردنی است.”

ما در حال حاضر می دانید که تهمت بود فاجعه اشتباه در مورد تهدید است که coronavirus مطرح شده به ایالات متحده است. اما او را که ذکر شده تعداد مرگ و میر آنفولانزا بودند باور نکردنی? که او در نقطه.

نظرات بیان شده در این مقاله صرفا کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده دیدگاه ها و نظرات از بریگهام و بیمارستان زنان و یا دانشکده پزشکی هاروارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>