سلامت جامعه کارگر منزل با کاهش فشار خون

کم هزینه مداخله منجر به “بالینی معنی دار” کاهش فشار خون و بهتر فشار خون, کنترل, گزارش محققان.

مداخله شامل بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی جامعه بهداشت و درمان کارگران برای نظارت بر فشار خون (BP) و ارائه شیوه مربیگری. در این آزمایش محققان همراه مداخله با آموزش پزشک و هماهنگی با بهداشت عمومی, مراقبت از زیرساخت ها است.

کنترل نشده و فشار خون بالا یک عامل خطر عمده برای بیماریهای قلبی عروقی و بیماری های کلیوی یک علت مرگ و میر در سطح جهان است. در مناطق روستایی پایین و کشورهای با درآمد متوسط به خصوص در آسیا که در آن سلامت سیستم ها کمتر از حد مطلوب. یکی در چهار بزرگسالان دچار فشار خون بالا—70% که کنترل نشده است—منجر به برخی از بالاترین نرخ مرگ و میر از بیماریهای قلبی عروقی و بیماری های کلیوی است.

گرفتن مراقبت های بهداشتی برای کسانی که به آن نیاز دارید

در انتهای مطالعه کاهش ميانگين فشار خون سيستوليک بود 5 میلیمتر جیوه بیشتر در گروه مداخله در مقابل گروه کنترل که دریافت مراقبت های معمول. کاهش ميانگين فشار خون دياستوليک و فشار خون کنترل (<140/90 میلیمتر جیوه) نیز بهتر است در گروه مداخله.

مداخله افزایش پایبندی به داروهای ضد فشار خون و کاهنده چربی خون دارو و بهبود برخی از جنبه های خود گزارش سلامت. علاوه بر این وجود دارد نشانه ای از کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی عروقی در گروه مداخله.

“پایدار 5 میلیمتر جیوه کاهش در فشار خون سيستوليک در یک جامعه سطح در طول تاریخ ترجمه را به حدود 30% کاهش در مرگ و ناتوانی ناشی از بیماری های قلبی عروقی می گوید:” The H. جعفر استاد از خدمات بهداشتی و سیستم های برنامه تحقیقات در دانشگاه دوک-NUS دانشکده پزشکی است که یک استاد بهداشت جهانی در دوک بهداشت جهانی موسسه.

“مطالعه ما نشان می دهد که مداخله رهبری کارکنان بهداشت جامعه تحویل داده و با استفاده از های موجود در سیستم بهداشت و درمان در بنگلادش و پاکستان و سریلانکا می تواند منجر به بالینی معنی دار کاهش فشار خون و همچنین مشورت مزایای اضافی—همه در هزینه کم است.

“سلامت جامعه کارگران هستند بخشی جدایی ناپذیر از مراقبت های اولیه زیرساخت برای موفق درب به درب تحویل از مادر و کودک بهداشت و درمان در جنوب آسیا و همچنین چین و مکزیک و آفریقا و” جعفر می افزاید. “یافته های ما نشان می دهد که کارکنان بهداشت جامعه می تواند داشته باشد به همان اندازه نقش مهمی در کنترل فشار خون بالا.”

چند کشور کنترل فشار خون و خطر میرایی—بنگلادش, پاکستان, سریلانکا (COBRA-BPS) مطالعه خوشه ای تصادفی آزمایشی که ارزیابی اثربخشی چند جزء مداخله در میان 2,550 افراد با فشار خون بالا زندگی در 30 جوامع روستایی در جنوب کشور آسیایی بیش از دو سال است.

این اولین بار است که چند کشور محاکمه در نوع خود و به عنوان مثل به عنوان یک مدل از جنوب-جنوب و همکاری. در حالی که وجود دارد تفاوت در سیستم های بهداشتی و برخی از ویژگی های جمعیت در کشورهای درگیر فشار خون کنترل نرخ یکنواخت فقیر در همه آنها. با این وجود این مطالعه نشان می دهد نتایج مشابه در هر سه کشور با استاندارد استراتژی نشان می دهد که مداخله دارای اعتبار در تنظیمات مختلف.

ملی مشورتی کمیته های ایجاد شده در این سه کشور با نمایندگانی از جوامع حرفه ای, بهداشت عمومی گروه عمومی سازمان های مربوطه و شرکت های دارویی و غیر دولتی. بحث استانی با ادارات بهداشت و کمیته های در حال انجام به منظور تسهیل در پوسته پوسته شدن تا از مداخله در سه کشور ایران ،

خطرات فشار خون بالا

“فشار خون کنترل نشده است که علت عمده بیماری های قلبی عروقی به ویژه سکته مغزی در بنگلادش است. کبرا-BPS استراتژی جامعه-سلامت-کارگر-محور اصلی مبتنی بر نظارت بر فشار خون با استفاده از یک مانیتور دیجیتال, ارتقاء, از یک شیوه زندگی سالم و ارجاع را به ایجاد یک تقاضای بالا برای مقدار مورد نیاز با کیفیت و فشار خون و مراقبت خدمات در مناطق روستایی بنگلادش می گوید:” coauthor علیه ناهید از مرکز بین المللی بیماری های اسهالی, تحقیقات, بنگلادش (ICDDR ب) مطالعه را محقق اصلی در بنگلادش است.

“فشار خون کنترل نشده و عدم آگاهی از بیماری نگران کننده بالا در پاکستان است. کنترل فشار خون از طریق اصلاح سبک زندگی و ضد فشار خون درمان می تواند تنها مهم ترین راه برای جلوگیری از افزایش نرخ بیماری های قلبی عروقی و مرگ و میر در پاکستان می گوید:” coauthor Imtiaz Jehan از Aga Khan University پاکستان در این مطالعه محقق اصلی در پاکستان است.

“این محاکمه را فراهم می کند به موقع مدارک به صورت پایدار و کم هزینه و راه حل های عملی موثر برای فشار خون کنترل است که می تواند یکپارچه به خدمات بهداشتی و درمانی اولیه سیستم بهداشت جامعه (کارگران و ارجاع به واحد بهداشتی پایه از طریق آموزش استاندارد و وظیفه تغییر.”

“با وجود داشتن دسترسی به داروهای موثر رایگان از طریق دولت بهداشت و درمان موسسات در سریلانکا تنها در حدود 25 درصد از کسانی که تحت درمان رسیدن به فشار خون کنترل می گوید:” coauthor H. Asita de Silva از دانشگاه کلنیا سریلانکا در این مطالعه محقق اصلی در کشور است.

“روش های سنتی به خدمات سلامت تحویل متکی به مردم مراجعهکننده به درمانگاه ها به وضوح به اندازه کافی خوب نیست. به جای نوآورانه مدل های قلبی و عروقی باید دقت ترکیب اولیه بهداشت و درمان استراتژی است که افزایش و رسیدن به جمعیت محروم. کبرا-BPS نشان داده است که یک جامعه در سطح مداخله تحویل داده شده توسط ما اختصاص داده شده سلامت جامعه کارگران می تواند به طور قابل توجهی بهبود فشار خون کنترل است.”

اریک فینکلشتاین به سلامت اقتصاددان در دانشگاه دوک-NUS و DGHI آغاز شده رسمی هزینه-اثربخشی تجزیه و تحلیل. گروه مطالعه اولیه برآورد نشان می دهد که پوسته پوسته شدن کبرا-BPS مداخله سراسر کشور در این سه کشور کمتر از هزینه US$11 در هر بیمار در سال است.

“بهداشت عمومی پیامدهای یافته های ما مهم هستند” جعفر می افزاید. “یک برنامه کم هزینه مانند ما می تواند اقتباس و کوچک در بسیاری از تنظیمات دیگر را در سطح جهانی با استفاده از های موجود در زیرساخت های بهداشت و درمان به منظور کاهش رشد بار فشار خون کنترل نشده و به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی میلیون ها نفر از, و همچنین کاهش درد و رنج از حملات قلبی سکته مغزی و نارسایی قلب و بیماری های کلیوی.”

این تحقیق به نظر می رسد در مجله پزشکی نیوانگلند.

بودجه برای مطالعه از مشترک جهانی بهداشت آزمایش طرح که شامل شورای تحقیقات پزشکی بریتانیا گروه بین المللی توسعه, موسسه ملی تحقیقات بهداشت و ولکام تراست. مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل آماری پشتیبانی از سنگاپور تحقیقات بالینی موسسه (SCRI).

منبع: Duke-NUS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im