مشترک استروئید می تواند ارزان و موثر COVID-19 درمان

در روز سه شنبه عناوین در سراسر جهان مورد ستایش قرار داد مشترک استروئید مواد مخدر به عنوان یک “دستیابی به موفقیت” برای درمان موارد شدید از coronavirus—بر اساس یافته های حاصل از یک بزرگ کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده در انگلستان یافته اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده در کارشناسی, مجله. اما کارشناسان می گویند وجود دارد که دلیل خوبی برای خوشبینی است.

“این یک نقطۀ عطف. من نمی غلو چه مهم است این است که می گوید:” سام Parnia استادیار ریوی و پزشکی مراقبت بحرانی و مدیر بخش مراقبت های پژوهش در NYU Langone سلامت. او هشدار میدهد که نه او و نه همکاران خود دیده اند یک مقاله منتشر شده, اما, یادداشت ها “این است که از بسیار معتبر با یک نمونه بسیار بزرگ اندازه.”

تصادفی بررسی COVID-19 درمانی (RECOVERY) محاکمه درگیر 2,104 مردم برای بستری بیماری که به صورت تصادفی برای دریافت مشترک کورتیکواستروئید داروی دگزامتازون. دارو برای درمان آرتریت روماتوئید و بیماری های التهابی. یک گروه کنترل از 4,321 بیماران دریافت تنها استاندارد مراقبت. این دارو کاهش می یابد و مرگ و میر در يک سوم بيماران در هواکش و یک پنجم در میان کسانی که دریافت اکسیژن درمانی به تنهایی. آن نیست که هر گونه سود برای بیماران که نیاز به تنفس پشتیبانی می کند. این یافته ها نشان می دهد که استروئید درمان می تواند به جلوگیری از یک مرگ برای هر هشت تهویه بیماران و یا یک مرگ برای هر 25 نفر گرفتن اکسیژن درمانی, محققان می گویند.

با توجه به سرعت که در آن علم حرکت کرده است—و این واقعیت است که تعداد بسیار تبلیغ “درمان” گرفته اند در خارج از, استفاده, به این دلیل که آنها یافت می شود بی اثر است یا مضر—است دلیل خوبی برای با احتیاط ادامه دهید. کورتیکواستروئیدها هورمون هستند که اغلب مورد استفاده برای سرکوب التهاب است. اما آنها گاهی اوقات می تواند عوارض جانبی جدی داشته باشند. اگر آنها با توجه بیش از حد به زودی در این دوره از یک عفونت و یا به کسی داده تنها با یک عفونت خفیف—آنها می تواند به جلوگیری از بدن سیستم ایمنی بدن خود از مبارزه با این ویروس موثر است. برخی از مطالعات با استفاده از کورتیکواستروئیدها برای درمان دیگر coronaviruses از جمله سارس (سندرم حاد تنفسی) یا MERS (Middle East respiratory syndrome) و پیدا کردن آنها بسیار موثر است می گوید: استنلی پرلمن یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه آیووا. “این [جدید] داده ها نیاز به کارشناسی و با دقت و تحليل قرار گرفت.”

اما بر خلاف این مطالعه جدید سارس و MERS مطالعات همه تصادفی شده شاهددار و داده بودند به عنوان با کیفیت بالا. حداقل یک مطالعه کوچک از کورتیکواستروئید برای درمان COVID-19 منتشر شده در ماه مه در بالینی بیماری های عفونیدر بر داشت آن را بهبود نتایج بالینی در حد متوسط به موارد شدید. و پزشکان در بسیاری از بیمارستان ها شده است به بیماران خود استروئیدها و با اشاره به حدیثی بهبود.

علمی آمریکا صحبت با شیدا Cron یک استاد اطفال و پزشکی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام در مورد اهمیت بهبود یافته و به همین دلیل او را خوش بینانه در مورد استروئیدها به عنوان یک درمان برای بیماران بستری با شدید ترین عفونت کروناویروس. Cron یک متخصص در سايتوکين طوفان خارج از کنترل پاسخ ایمنی بدن است که می تواند رخ دهد در برخی از بیماری ها از جمله COVID-19. اگر چه نتایج جدید را هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است او می گوید: او با اعتماد به نفس است که کورتیکواستروئیدها هستند امیدوار کننده خیابان برای درمان به چند دلیل. “آنها به احتمال زیاد به کار آنها ارزان و آنها را در دسترس در سراسر جهان,” او می گوید.

[یک ویرایش متن این گفتگو به شرح زیر است.]

چه چیزی شما را از به تازگی اعلام نتايج?

من به طور کلی با نگاهی بر این است که کورتیکواستروئیدها به احتمال زیاد راه برای کمک به این سیاره است. دیگر داروهای گران قیمت هستند و نه در دسترس در سراسر جهان. من تعجب نیست وقتی دیدم این خبر. وجود دارد گزارش دیگری در خارج وجود دارد—یک مطالعه تجربی تصادفی شده اما یک کوهورت تاریخی شاهدی از میشیگان [مه بالینی بیماری های عفونی مطالعه]. آن را نیز پیشنهاد [کورتیکواستروئیدها] می تواند به نفع COVID-19 بيمار. ما با استفاده از استروئیدها برای انواع سايتوکين طوفان سندرم قبل از COVID-19 آمدند. آن را حس می کند که آنها کار می کنند [برای COVID-19]. شده اند وجود دارد بسیاری از case series [مطالعات] از [دیگر تنظیم کننده سیستم ایمنی مانند بازدارنده های اینترلوکین-1] (IL-1) و اينترلوکين-6 (IL-6) که همچنین صرفه جویی در [زندگی مردم با COVID-19]. بزرگ take-صفحه اصلی پیام نیست آنقدر که استروئیدها اما کار که ویروس است که [فقط] ماشه. و واقعا چه کشتن مردم است که پاسخ ایمنی به عفونت است.

نیست برخی از دانشمندان مردد به استفاده از کورتیکواستروئیدها برای درمان COVID-19 به دلیل خطر تضعیف پاسخ بدن به ویروس ؟

این [سازمان بهداشت جهانی] و بسیاری از گروه های دیگر [آیا تا به حال شده است] مخالف با استفاده از استروئیدها برای COVID-19. بسیاری از است که بر اساس [مطالعات] سارس و MERS (دیگر مرگبار coronaviruses) [اما] این داده ها نوع مخلوط—بسیاری از آنها را داده است. برخی از چیزهای مهم را به یاد داشته باشید: زمان [که از مواد مخدر داده شده است] مهم است. به طوری که این جمعیت درمان—این چیزی است که شما باید به افرادی که بدون علامت به افرادی که [به خوبی] به اندازه کافی برای سوار کردن آن در صفحه اصلی با یک flulike و یا در هر نقطه در میان است. این [آل] بیماران هستند که بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان برای زجر تنفسی از COVID-19. و شما باید آنها را قبل از اینکه به نقطه ای که آنها نیاز به توان تهاجمی تحت تهويه مکانيکی و یا در غیر این صورت نیاز به مراقبت های ویژه. از نظر زمان پنج تا هفت روز از علائم احتمالا زمانی که شما می خواهید برای درمان بیمار است. هنگامی که بیمار در ديسترس تنفسی نیاز به بستری شدن در بیمارستان—که نقطه که شما می خواهید برای تعدیل سیستم ایمنی بدن است. به احتمال زیاد به دوز است و [نیز] مهم است. شما احتمالا نیازی به استفاده از دوزهای بالا استفاده می شود [درمان] سايتوکين طوفان [در بیماری های دیگر]. دوز متوسط ممکن است کافی است.

دگزامتازون و دیگر استروئیدها هستند broad-brush درمان است که سرکوب سیستم ایمنی بدن به عنوان یک کل. چگونه این مقایسه با مواد مخدر است که با هدف خاص سیستم ایمنی مولکول های آن نیز در حال آزمایش در برابر COVID-19?

این است که در سراسر جهان همه گیر و ما نه سیستم ایمنی بدن به آن است. در این کشور [تقریبا] دو میلیون نفر [اند] آلوده. حدس من این است که آن را بیشتر شبیه به 20 میلیون اگر ما آزمایش همه. اگر [تا 20 درصد از آنها] باید در بیمارستان بستری شود شما نمی خواهید به اندازه کافی هدفمند [سايتوکين-مسدود کردن مواد مخدر] درمان های در دسترس است. ما خواهد شد به اندازه کافی کورتیکواستروئیدها. حرکت نزولی این است که وجود دارد بیشتر عوارض جانبی. اگر شما از کسانی که هدف بیشتر داروهای موجود است, مطمئن شوید که شما باید از آنها استفاده کنید. اما اگر شما در یک کشور که در آن شما لازم نیست که آنها داروهای کورتیکواستروئید می تواند بیشتر گزینه عملی.

آنچه در مورد عوارض جانبی?

این داروها قطعا عوارض جانبی داشته باشد. استروئیدها هستند مشکل وجود دارد بدون شک در مورد آن است. اما اگر انتخاب است [عوارض جانبی بالقوه در مقابل] مرگ بر اثر عوارض جانبی ممکن است نسبتا, قیمت کوچک به پرداخت.

مطالعات استروئید برای درمان سارس و عفونت MERS در بر داشت سود کم و یا هیچ. چرا باید این کار را برای COVID-19?

برخی از مطالعات نشان داد [استروئیدها] کمک کرده است. برخی از [یافت] آنها انجام بیش از آسیب خوب. برخی از روش تصادفی [مطالعات]; برخی از آنها نیست. برخی از کنترل شد; برخی از آنها نیست. در حال حاضر ما بسیار هولناک با داده ها—این است راه بزرگتر از سارس یا MERS از نظر تعداد [افراد] آلوده.

من صحبت کردن با مردم در سراسر جهان است. یک همکار در دانشگاه تمپل در فیلادلفیا گزارش مرکز درمان بیش از 1500 نفر [برخی از آنها] نه در یک کارآزمایی بالینی است. همه اعتراف [به دانشگاه بیمارستان] می شود یک دوز متوسط از کورتیکواستروئیدها. بسیاری از بیماران از شهرستان درونی و تا به حال بسیاری از همبود شرایط. حدود 50 درصد آمریکایی آفریقایی تبار بودند; 30 درصد اسپانیایی—[همه گروه ها هستند که به طور نامتناسبی در معرض خطر شدید COVID-19 عفونت]. خود مرگ و مير بود زیر 7 یا 8 درصد است. من کاملا متقاعد شده [که کورتیکواستروئیدها موثر برای موارد شدید COVID-19 پنومونی].

انگلستان در حال حاضر ساخت دگزامتازون استاندارد مراقبت از بیماران بستری شديد COVID-19. آیا شما فکر می کنم این تصمیم قابل توجیه است ؟

این احتمال وجود دارد بهتر استاندارد مراقبت از [این داروی ضد ویروسی] remdesivir. خواهیم دید که اگر این تصمیم درست است. حتی بچه ها که در حال گرفتن [التهابی سندرم پست-COVID-19 عفونت]—آنها را به خوبی در استروئید.

هر کلمه از احتیاط?

این [بزرگترین] نگرانی من با استروئید است که مردم در حال رفتن به می خواهید برای شروع به مصرف آنها را در صفحه اصلی—که چیز خوبی نیست. این است که واقعا برای بیماران بستری و تحت مراقبت یک پزشک.

ما دیده ایم دیگر مواد مخدر در حال تبلیغ به عنوان درمان برای COVID-19 قبل از. چرا باید این یکی متفاوت باشد ؟

[بسیاری از کسانی که درمان] بودند که رانده شده توسط بیماری های عفونی پزشکان نه پزشکان که درمان سايتوکين طوفان. [بسیاری از داروهای شد] ضد ویروس. وجود دارد رفتن به بیشتر استروئید داده اما آن را به تاخیر [که در] ضد ویروس.

البته ما می توانیم واقعا نمی دانم چگونه قابل توجهی یافته های جدید هستند تا زمانی که آنها منتشر می شوند درست است ؟

ما باید به آمار نگاه کنید. [اما] من فکر می کنم این مفهوم درست است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de