کمیته امواج خاموش فرود آپولو قمری در $1 سکه

یک پیشنهاد به زمین Apollo lunar module در پشت جدیدی $1 سکه شده است دست تکان داد توسط این کمیته بررسی و طراحی است.

تاریخی ماه لندر بود در میان سه نفر در نظر گرفته شده برای نیویورک دلار در ضرابخانه ایالات متحده آمریکا نوآوری سکه برنامه. راه اندازی در سال 2018 چند سال سری افتخارات نوآوری یا نوآوران از هر یک از 50 ایالات متحده, واشنگتن d. C. و آمریکا متعلق به سرزمین.

Apollo lunar module که فرود آمد 12 فضانوردان در ماه بین سال 1969 و 1972 طراحی و ساخته شده برای ناسا توسط گرومن هواپیما (امروز, Northrop Grumman) در امکانات این شرکت در اینوود, New York.

مرتبط با: قمری میراث: 45 ماه ماموریت آپولو عکس

The Apollo lunar module was built at Grumman Aircraft's Bethpage, New York facility, as seen here with LM-2 in 1968.

آپولو قمری ساخته شده بود در گرومن هواپیما اینوود نیویورک تسهیلات را به عنوان دیده می شود در اینجا با LM-2 در سال 1968. (اعتبار تصویر: ناسا)

“در مجموع 13 قمری ماژول های ساخته شده در نیویورک و شش قمری ساخته شده فرود. همه آنها را تحمل nameplate خواندن ‘ساخته شده در اینوود, New York'” مارس استافورد مدیر ضرابخانه ایالات متحده دفتر طراحی و مدیریت گفت: اعضای این شهروندان سکه کمیته مشورتی (CCAC) در طول مارس 11 نشست.

“ماه فرود[s] می تواند اتفاق نمی افتاد بدون قمری” گفت: Stafford.

هشت نفر از نعناع را 19 طرح برای 2021 نیویورک سکه برجسته Apollo lunar module. دیگر آثار هنری متمرکز تم بیس بال و ایری کانال.

“در حالی که داستان Abner Doubleday اختراع بیس بال در نیویورک است و بیشتر یک اسطوره از واقعیت نیویورک است که به طور سنتی در نظر گرفته کانون بیس بال جهان” استافورد گفت: از پتانسیل تم. “این کانال ایری … باز راه را برای سواحل اقیانوس اطلس به شمال آمریکا داخلی و کمک به ایجاد نیویورک به عنوان یک رهبر در جامعه صنعت و ثروت برای بسیاری از قرن 19th.”

وزن تمام طرح های اکثریت CCAC را 11 نفر گفت: آنها تقسیم بین ایری کانال و قمری.

“یکی از چالش های این نوآوری دلار برنامه است که گاهی اوقات ما انتخاب تم و ما واقعا به انتخاب آثار هنری گفت:” توماس Uram, CCAC صندلی در مصاحبه با collectSPACE.com. “این بسیار نزدیک در بحث.”

برای برخی از اعضای این کمیته به سوال یکی از اهميت مقابل نماد وضعیت.

“در حالی که همه ما اهمیت ایری کانال از آنجا که ما در حال پیشرفته — شما می دانید که ما اساسا پیشرفته — و ما آن را بیشتر از امریکا است که واقعا نمی خواهید به آن را دریافت. بیشتر از امریکا در جریان است که کاوشگر قمری گفت:” دونالد Scarinci عضو CCAC از سال 2005 که یکی از بزرگترین بخش خصوصی برگزار می شود مجموعه ای از هنر مدال در ایالات متحده است. “اکثر آمریکایی ها می تواند به نوعی اهمیت مرد راه رفتن بر روی ماه.”

“حتی اگر ما نمی مانند به آن می گویند ما در کسب و کار فروش سکه, راست? وجود سابقه است که چیزهایی که مربوط به فضا تمایل به فروش برساند. افرادی مانند فضا” گفت: Scarinci.

مرتبط با: ناسا تاریخی آپولو 11 ماه فرود در تصاویر

The Citizens Coinage Advisory Committee and Commission of Fine Arts chose this design honoring the Erie Canal for New York's 2021 American Innovation dollar coin.

شهروندان سکه مشورتی کمیته و کمیسیون هنرهای زیبا انتخاب این طرح تجلیل کانال ایری برای نیویورک 2021 نوآوری آمریکا دلار سکه. (اعتبار تصویر: آمریکا نعناع)

در سمت تلنگر, برخی از اعضای دیدم ارزش در اغلب نادیده گرفته شده است.

“من می خواهم اشاره می کنند که نعناع دارای افتخار بیس بال بر روی سکه این افتخار قمری فرود بر روی سکه اما آن را هرگز به رسمیت شناخته شده اهمیت ایری کانال روی یک سکه” گفت: Dennis تاکر یک زیباتر محقق که پیوست CCAC در سال 2016. “این یک فرصت برای نعناع به رسمیت شناختن بزرگ ایالت نیویورک نوآوری بنابراین من معتقدم که ایری کانال به دور است [و] بهترین تم برای سکه این برنامه است.”

ساخته شده در سال 1825 به ایری کانال شناخته شده در یادبود مدال و از جمله در طرح جدید وزارت امور خارجه انگلیس منتشر شده توسط ضرابخانه ایالات متحده در سال 2001 بود اما این تمرکز از دومی است.

فرماندار نیویورک اندرو کومو را نیز ترجیح ایری کانال تم.

در ابتدا رای گیری در همه طرح CCAC اعضای رتبه بندی یکی از کانال ایری مفاهیم به عنوان مورد علاقه outranking یکی از قمری پیشنهادات و تنها سه امتیاز است. در نهایت این کمیته تصمیم گرفت به توصیه یک طراحی به تصویر می کشد یک قاطر کشیده بارج در ایری کانال کشیده از یک شهر در شرق به سمت مناطق کشور به غرب است.

گزارش کمیسیون هنرهای زیبا (CFA) یک پنل جداگانه نیز با اتهام بررسی سکه طرح موافقت کرد و توصیه می شود همان پیشنهاد تجلیل کانال.

هر دو کمیته’ یافته ها تنها توصیه ، تصمیم نهایی نهفته است با وزیر خزانه داری ایالات متحده, استیون Mnuchin.

“در واقع این کار می توانید انجام دهید هر آنچه که او می خواهد” گفت: Uram. بیشتر از نه, هر چند وزیر به دنبال مشاوره از CCAC و CFA.

نیویورک دلار بود سوم آمریکایی نوآوری سکه را در نظر بگیرید و یا اتخاذ فضا به عنوان یک موضوع. اولین صادر شده برای دلاور در Nov. 7, 2019 افتخار ستاره شناس آنی پرش توپ که اختراع یک سیستم برای طبقه بندی ستاره ها که هنوز در استفاده از امروز. دوم که همچنان تحت نظر خواهد از ویژگی های تلسکوپ فضایی هابل در سال 2020 مریلند دلار در30 سال پس از در مدار رصدخانه راه اندازی شد.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>