کالج, دانشجو, افسردگی است که در طول همه گیر

میزان افسردگی در میان دانشجویان افزایش یافته است و از آنجا شروع COVID-19 pandemic, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

این COVID-19 بیماری همه گیر قرار دادن قابل توجهی استرس در دانشجویان بسیاری از آنها نگران افزایش فشارهای مالی ناشی از این بیماری همه گیر و عدم راحتی در دسترس روانی, بهداشت و درمان, بررسی نیز می یابد.

جدید سالم ذهن شبکه نظرسنجی از بیش از 18,000 دانشجویان در 14 دانشگاه.

بررسی انجام شده بین ماه های مارس و مه سال جاری در همکاری با کالج آمریکایی انجمن سلامت با تمرکز بر ديدگاه دانشجويان نگرانی رفتارهای پيشگيری کننده و درک خود supportiveness از کالج ها و دانشگاه های مربوط به COVID-19.

بررسی یافته ها می تواند کمک به اطلاع رسانی در تصمیم گیری های دانشگاه های رهبرانی که قرار است برای اجرای برنامه ها و سیاست ها برای حمایت از نیازهای دانش آموزان در طول تابستان و پاییز سال 2020 ترم می گوید: سلامت روان, متخصص سارا Ketchen Lipson, استادیار بهداشت, قانون, سیاست و مدیریت در دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت و با همکاری محقق اصلی ملی سالم ذهن مطالعه است.

“وجود دارد یک قوی اقتصادی مورد برای سرمایه گذاری در برنامه ها و خدمات برای حمایت از بهداشت می گوید:” Lipson.

“ما تحقیقات قبلی نشان داده است که مشکلات روحی و روانی مانند افسردگی در ارتباط هستند با دو برابر افزایش در احتمال حذف از دانشگاه است.”

افسردگی در میان دانشجویان

Lipson می گوید که خطر به طور قابل توجهی کاهش یافته است زمانی که دانش آموزان تحت حمایت از جمله پشتیبانی از طریق آنلاین سلامت روان منابع که در تقاضای بالا هستند در زمان حاضر است. داده های نظر سنجی از ماه مارس آوریل و مه نشان می دهد که 60 درصد از دانش آموزان می گویند این بیماری همه گیر ساخته شده است آن را مشکل تر برای آنها را به دسترسی به خدمات بهداشت روان.

“حتی با عدم قطعیت مالی کنونی برای موسسات آموزش عالی سرمایه گذاری برای حمایت از سلامت روانی دانشجويان به خصوص کسانی که اهرم فن آوری تلفن همراه, باید اولویت,” Lipson می گوید.

این گزارش در بررسی یافته اشاره می کند که علائم بیماری روانی شده اند بالا در کالج دانشجویی جمعیت پس قبل از شروع این بیماری همه گیر. اما نسبت به پاییز سال 2019 شيوع افسردگی افزایش یافته است در حالی که استفاده از مواد مخدر کاهش یافته است در بهار سال 2020 است. و نسبت به سال قبل در ماه مارس تا ماه مه سال 2020 نسبت بالاتری از دانش آموزان گزارش شده است که سلامت روان تاثیر منفی عملکرد تحصیلی خود را.

“مقايسه سالم ذهن داده ها از سقوط 2019 به داده های جمع آوری شده از مارس تا آوریل سال 2020 تحقیقات ما نشان می دهد افزایش میزان افسردگی در جمعیت می گوید:” Lipson.

“ما همچنین نگران تغییرات به عوامل خطر موثر بر هر دو خوب بودن و حفظ و نگهداری و همچنین به عنوان کسانی که تقویت نابرابری به ویژه برای دانش آموزان از رنگ است که به صورت سیستمیک موانع کالج پشتکار و کاهش دسترسی و کیفیت خدمات سلامت روان.”

حمایت اعضای هیات علمی و کارکنان

این داده ها نه همه خبر بد: نزدیک به 70 درصد از دانش آموزان مورد بررسی قرار گفت که خود دانشگاه اداره شده حمایت و یا حمایت در طول همه گیر و 78% گفت: استادان خود را به حال شده است حمایت شده است.

“آن را تشویق کنید که یک نسبت بالا از دانش آموزان احساس پشتیبانی شده توسط خود دانشگاه و به خصوص توسط اعضای هیات علمی می گوید:” Lipson.

“در ترم بهار ما شاهد نمونه های بسیاری از دانشکده انعطاف پذیر بودن با تکالیف و درجه بندی و من فکر می کنم دانشکده نیاز برای ساخت این انعطاف پذیری و supportiveness همانطور که ما حرکت به ترم پاییز. من را تشویق استادان به آموزش خود را در دانشگاه سلامت روان منابع و فرآیندهای ارجاع و به ورزش شفقت زمانی که آموزش و مشاوره تحت این واقعا بی سابقه ای شرایط است.”

سالم ذهن نظرسنجی همچنین نشان داد که حدود 15 درصد از دانش آموزان معتقدند که آنها ممکن است تا به حال COVID-19 بر اساس علائم آنها تجربه کرده اما تنها 1% گزارش شده آزمون مورد تایید شده. از دانشجو و 60 درصد گفت: آنها مستعد به ابتلا به ویروس. حدود 65 درصد بسیار و یا بسیار نگران چه مدت این بیماری همه گیر خواهد شد و 64 درصد بسیار و یا بسیار نگران در مورد افرادی که در مورد مراقبت پیمانکاری COVID-19.

پرسید که چگونه نزدیک آنها به دنبال بهداشت عمومی دستورالعمل 60 درصد گفت: آنها به دنبال توصیه های بهداشتی شیوه بسیار نزدیک است و 70 درصد گفت: آنها تمرین فیزیکی فاصله.

حمایت دانش آموزان از رنگ

این نظرسنجی همچنین خواسته دانش آموزان در مورد مسابقه مبتنی بر تبعیض است. از شرکت کنندگان 6% گفت: آنها تا به حال تجربه مسابقه مبتنی بر تبعیض به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر در حالی که 41 درصد گزارش شده شاهد مسابقه مبتنی بر تبعیض (آنلاین و یا در فرد).

Lipson می گوید: اطلاعات تاکید نیاز به تغییرات است که می تواند به پیشبرد حقوق صاحبان سهام به ویژه برای دانش آموزان از رنگ که تجربه در سطح سیستم است که تضعیف نیروهای رفاه و عملکرد تحصیلی.

“در BU” او می گوید: “جایی که ما درگیر در راه های جدید در مکالمات اطراف antiracism در دانشگاه, سوال مهم است که می تواند راهنمای تصمیم گیری در راستای ارزشهای ما باشد:” چه زاد نژادپرستی رویکرد به بهبود دسترسی به خدمات بهداشت روان چگونه است؟’ به عبارت ساده: ما نیاز به گوش دادن به نیازهای و سپس سرمایه گذاری در منابع است که پشتیبانی خوبی بودن از دانش آموزان و دیگر دانش آموزان از رنگ در محوطه دانشگاه.”

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *