زغال سنگ را کاهش همچنان با 13 تعطیلی کارخانه اعلام کرد در سال 2020

امریکا ادامه دارد خروج خود را از زغال سنگ.

Alliant انرژی Corp. جمعه اعلام کرد آن را زغال اجواتر نیروگاه خارج Sheboygan, Wis., در سال 2022. چند هفته زودتر بزرگ رودخانه و انرژی گفت: این طرح به تعطیل آن زغال سنگ نهر ایستگاه در شمال بیسمارک N. D. در دو سال زمان است. و در نیومکزیکو و آریزونا خدمات عمومی در حرکت رو به جلو از تاریخ بازنشستگی از چهار گوشه ایستگاه تولید—طولانی امریکا یکی از بزرگترین شرکت2 قطره چکان—از 2038 به 2031.

شرکت های برق را اعلام کرد قصد دارد نزدیک به 13 نیروگاه های زغال سنگ در سال جاری با توجه به E&E News نقد و بررسی از اطلاعات فدرال و شرکت های بسته شدن برنامه. دو نفر دیگر خواهد بود تبدیل به گاز.

واقعی بازنشستگی خرما متفاوت است. Springfield, Ill., خواهد شد دو نفر از این چهار واحد در این شهرستان متعلق به Dallman نیروگاه بعد از این سال. دیگران مانند لقب استان و مردم ایندیانا انرژی Merom تولید ایستگاه بسته خواهد شد در سال 2023. هنوز هم دیگران به صورت تدریجی خاموش کردن. Tri-State نسل و انتقال Association, Inc. خواهد شد یک واحد در آن کریگ ایستگاه در کلرادو در سال 2025 و دو در سال 2030.

اما تحلیلگران می گویند این روند را تایید می کند این کشور را تغییر دور از زغال سنگ به عنوان سوخت در تلاش برای رقابت با گاز طبیعی و انرژیهای تجدید پذیر در میان راکد تقاضا برای برق است.

“در حال حاضر اقتصاد از سوختن زغال سنگ فقط حس را ندارد. وجود دارد کمتر و کمتر ساعت در سال که در آن شما می توانید پوشش خود را در هزینه های سوخت اجازه دهید به تنهایی خود هزینه های نیروی انسانی و هر چیز دیگری” گفت: جو دانیل یک تحلیلگر که آهنگ های قدرت بخش در اتحادیه دانشمندان نگران. “اگر شما مدیر عامل که صاحب زغال سنگ یا انرژی مدیر در یک شهر خرید زغال برقی و شما به فکر بازنشستگی که زغال سنگ قرارداد و سپس شاید آن زمان برای شما به بازنشسته شود.”

زغال سنگ بازنشستگی اولیه راننده پشت سر ایالات متحده دی اکسید کربن کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده تخمین می زند CO2 تولید گازهای گلخانه ای از زغال سنگ کاهش 14.6 درصد در سال 2019 کمک به 2.8% کاهش در کل انرژی مربوط به تولید گازهای گلخانه ای. کاهش در تولید گازهای گلخانه ای آینه 16 درصد کاهش در تولید زغال سنگ به عنوان تولید برق از سوخت کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از سال 1976.

این موجی از بازنشستگی اطلاعیه به معنی این روند به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. زغال سنگ نهر بزرگترین امیتر به تاریخ بازنشستگی اعلام کرد در این سال است. داکوتای شمالی نیروگاه تولید 109 میلیون تن CO2 بین سالهای 2009 تا 2019 با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست داده و یا به طور متوسط 9.9 میلیون تن در سال است. به دنبال آن چهار گوشه و کریگ که گزارش انتشار گازهای گلخانه ای از 105 میلیون تن و 104 میلیون تن بود. این اعداد و ارقام را شامل نمی شود سه چهار گوشه واحدهای تعطیل در سال 2013.

“این نرم افزار که یک بار ادعا کرد که ما مورد نیاز این گیاهان به درون آنچه که تبدیل به جریان اصلی است که ما می توانیم راه اندازی سیستم برق قابل اعتماد و بدون بزرگ baseload منابع سوخت های فسیلی گفت: Mike O’Boyle مدیر برق سیاست در انرژی و نوآوری یک شرکت تحقیقاتی است که پشتیبانی از انتقال به انرژی پاک.

لیستی از گیاهان زغال سنگ برنامه ریزی شده به بازنشسته در این سال در حال رشد است. دیگر به تازگی اعلام کرد 2020 تعطیلی شامل سه جانبه دولت را اسکلنت کارخانه جدید در مکزیک و GenOn Holdings Inc.’s Dickerson گیاه در مریلند—هر چند که بسته باقی می ماند و موضوع را به قابلیت اطمینان بررسی های محلی شبکه اپراتور PJM اتصال LLC.

شرکت های برق در حال حاضر بسته پنج دیگهای بخار زغال سنگ در سه جداگانه گیاهان این سال است. آنها برنامه ای برای بستن اضافی 28 دیگهای بخار تا پایان سال, E&E News,’ نقد و بررسی را نشان می دهد. در مجموع کسانی که 33 واحد ساطع 511 میلیون تن کربن بین سالهای 2009 تا 2019 یا تقریبا چه 100 میلیون اتومبیل را منتشر می کنند در یک سال است. 48 دیگهای بخار زغال سنگ بازنشسته در سال گذشته منتشر شده 672 میلیون تن بیش از آن دوره.

Bill Corcoran غربی مدیر باشگاه سیرا را فراتر از زغال سنگ در مبارزات انتخاباتی پیش بینی شده شرکت های برق به جلو حرکت خواهد کرد بازنشستگی خرما برای گیاهان مانند چهار گوشه و کریگ که میله میله برای اجرای یک دهه دیگر. نیروگاه های زغال سنگ را بالا هزینه های ثابت هستند اما در حال اجرا در کمتر او اشاره کرد.

“اقتصاد تبدیل شدن به بیشتر فرسوده,” کورکوران گفت. “کمتر شما آن را اجرا کنید, بالاتر از هزینه واحد انرژی است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>