ایسنا میزبان می گوید COVID-19 به او “Phantasmagorical تجربه”

Chris Cuomo, CNN لنگر و انسان تجسم برادر کوچکتر سندرم می گوید که او در برخورد با تب توهم با توجه به یک مورد از COVID-19.

در طول به روز رسانی کومو مشترک برخی از علائم شدید است که طیف وسیعی از درد و تب به یک مقدار نگران کننده از بیداری توهم به عنوان نخستين RealClearPolitics.

کومو گفت: همکار CNN روزنامه نگار اندرسون کوپر که او تا به حال تجربه شده است “ستمکار phantasmagorical تجربه که نمی پروراند.” در اینجا این کلیپ:

“من به درد در چهره من در حال حاضر, سردرد, عرق کردن فراوان” کومو ” در هوا. “به معنای واقعی کلمه چشم انداز من در چشم چپ من کمی تار از فشار از فشار سینوس و برخی از جلوه ای از ویروس. من به صحبت چند تن از کارشناسان و پزشکان در این و همه آنها گفت: این یک چیز بسیار رایج. و سپس شما نمی توانید خواب دلیل این که شما یک تب است.”

برای مثال کومو گفت که او را نگاه کردن در پای تخت خود را و ببینید که خود مرحوم پدر نشسته وجود دارد.

“وقتی که من می گویند من تو را دیدم پدرم نشسته در پایان از تخت من می خواهم که به تدریج مطرح و با شهادت به آن سوگند” کومو گفت. “چرا ؟ به دلیل تب.”

در حالی که نه هر کس که جلب coronavirus شروع خواهد شد به گرفتار اوهام و خیالات و توهم مانند “phantasmagorical تجربه” کومو توضیح داده شده و همچنین زنده رویاهای عوارض جانبی شایع تب بالا.

“من آرزو می کنم من می توانم بدست این دیر بنابراین من می تواند داشته باشد گفت: این مسائل به مردم یک ماه و نیم پیش و ما می تواند شکسته اند این حباب که همه چیز خواهد بود خوب” کومو اضافه شده است. “اما شما نمی خواهید آن را برادر من به شما بگویم که.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>