تصاویر نزدیک از لکه های خورشید مانند دهان خمیازه وحشتناک به نظر می رسد


افزایش

محققان با استفاده از بزرگترین تلسکوپ خورشیدی اروپا گریگور، روی سطح خورشید زوم کردند تا مغناطیس آن را مطالعه کنند و چگونه بر زمین تأثیر می گذارد – و آنچه دیدند کاملاً وحشتناک است.

آنها قادر به نزدیک شدن به اندازه کافی برای شناسایی ویژگی های به عنوان کوچک به عنوان 50 کیلومتر در سراسر، معادل لکه دار کردن سوزن در زمین فوتبال از کل کیلومتر دورتر، با توجه به بیانیه ای.

ارتقاء تلسکوپ

اپتیک تلسکوپ از بسیاری از مشکلات مشابه پوشندگان عینک که نسخه اشتباهی دارند رنج می برند و در نتیجه دید تار می شود. این مسائل تمایل دارند که ناشی از مسائل ساختگی درگیر در ساخت عناصر متعدد تلسکوپ باشند.

این تیم توانست با اصلاح برخی از این مسائل در مورد گریگور با اصلاح عناصر خود و ساخت چندین ارتقاء مکانیکی، همان طور که در مقاله جدیدی که در مجله اخترفیزیک و اخترفیزیک منتشر شده است، مشخص شده است.

یکی از این مسائل آستگیماتیسم بود، مسئله دیگری که هم دید انسانی و هم تلسکوپی را گرفتار می کرد. آنها آن را با صیقل دادن شش نانومتر از آینه های عظیم پارابولیک دامنه، یا حدود 10،000 قطر یک موی انسان حذف کردند.

خمیازه ماو

با تشکر از ارتقاء، این تیم قادر به گرفتن یک نگاه دقیق در نقاط آفتاب مرموز خورشید، نقاط عجیب و نسبتا سرد است که نقطه سطح ستاره ما است. میدان های مغناطیسی در این مناطق بسیار قوی هستند و گرمای درون را به دام می افتند.

و همانطور که معلوم است ، آنها نگاه کاملا وحشتناک زمانی که از زمین مشاهده — مانند دهان خمیازه وحشتناک است.

ادامه مطلب: تصاویر جدید بالا Res از خورشید نشان می دهد که چگونه نقاط آفتاب وحشت زده در کلوزآپ نگاه [هشدار علم]

بیشتر در خورشید : دانشمندان در بر داشت چیزی تعجب آور در نزدیک ترین همیشه عکس از خورشید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de