کارآزمایی بالینی آزمایش مواد مخدر برای COVID-19 ‘سايتوکين طوفان’

جدید کارآزمایی بالینی تست ایمنی و اثر بخشی از یک داروی ضد التهاب است که می تواند کمک به جلوگیری از بیماری جدی و مرگ از “cytokine طوفان” در مراحل اولیه COVID-19 بيمار.

محققان را به دارو EDP1815 توسعه یافته توسط Evelo Biosciences, Inc., به تازگی در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار در رابرت وود جانسون بیمارستان دانشگاه در نیوجرسی به تعیین اگر آن را می توانید تنظیم یورش سايتوکين پروتئین—که باعث می شود سیستم ایمنی بدن به نقص و تبدیل به کشنده است و به همین دلیل برای موارد شدید زجر تنفسی و مرگ شود.

“زودتر کارآزمایی بالینی این دارو در غیر COVID-19 بيمار نشان داد که حداقل اثرات جانبی و موثر در کاهش hyperinflammatory پاسخ بدون سرکوب سیستم ایمنی بدن می گوید:” Reynold Panettieri جونیور, معاونت ابتدایی طب و علم در راتگرز پزشکی و علوم بهداشتی است که منجر به محاکمه. “ما ارزیابی بیشتر در COVID-19 بيمار را کشف کنید که چگونه مواد مخدر ارائه می دهد مزایای کسانی که در معرض خطر از ابتلا به عوارض شدید مربوط به virus.”

بسیاری از موارد شدید زجر تنفسی حاد و مرگ در COVID-19 بيمار مرتبط شده اند به یک پاسخ از توسط سايتوکاين پروتئین ها در سلول های که سیگنال یک واکنش سیستم ایمنی بدن است. این “cytokine طوفان” علت سیستم ایمنی بدن برای حمله به بدن مانند ریه ها است که آنها باید حفاظت است.

EDP1815 است که در حال توسعه برای درمان چندین بیماری های التهابی نشان داده شده است به امن و موثر برای بیماران مبتلا به پسوریازیس. پس از این عمل در سطح روده می کند و گردش از طریق بدن بیماران در معرض خطر هستند نه برای فعل و انفعالات مواد مخدر بر خلاف دیگر موجود ضد التهاب است که نمی توان در ترکیب با دیگر COVID-19 دارو.

مطالعه ارزیابی خواهد شد تا 60 تازگی در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار—نیمی دریافت EDP1815 و نیم دارونما به مدت 14 روز برای دیدن اگر درمان باعث کاهش نیاز به اکسیژن درمانی. بیماران می توانند وارد دادگاه در ظرف 36 ساعت پس از ورود به اورژانس با علائم و تست مثبت برای ویروس.

محققان در حال انجام کارآزمایی بالینی از طریق راتگرز موسسه ترجمه پزشکی و علوم و نیوجرسی داد بالینی و ابتدایی علم است.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de