آب و هوا سیاست بیشتر علم برای ساحلی فلوریدا

سیاست outshines علم در نگرش عمومی در مورد تغییر آب و هوا و کاهش سیاست های میان منطقه ساحلی ساکنان فلوریدا به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار, با توجه به کتاب جدید.

“آیا صاحب این خانه آگاه و یا نگرانی در مورد خطر ؟ آیا آنها حمایت از سیاست ها و قوانین طراحی شده برای کاهش سرعت و میزان تغییر آب و هوا است که به نوبه خود آهسته به سطح دریا افزایش می یابد ؟ ” هستند و برخی از سوالات نویسندگان شهری جغرافی Risa نخل و دانشمند علوم سیاسی توبی Bolsen از دانشگاه بپرسید در کتاب جدید تغییرات آب و هوایی و افزایش سطح دریا در جنوب فلوریدا: این دیدگاه از ساکنان ساحلی (اسپرینگر 2020).

“وقتی علم اطلاعات سیاسی نسبت به راه حل های مشترک بسیار مشکل می شود.”

“پاسخ های خود را در حال کلید درک ما از عوامل تاثیر می گذارد که به احتمال زیاد تغییرات در رفتار فردی و سیاست عمومی” نویسندگان نوشتن.

نویسندگان نظر سنجی نزدیک به 1000 ساکنان در فلوریدای جنوبی در شرق و غرب سواحل با استفاده از منطقه سیل نقشه ها نشان داد که جوامع خود را در زیر آب در جزر و مد بالا در سال های آینده.

“ما انتظار می رود که نشان ساکنان یک نقشه از جاری شدن سیل به شهر خود که منجر به تغییر نگرش می گوید:” نخل. “این اتفاق نمی افتد. وجود دارد در واقع کاهش کسانی که بر این باورند که اتفاق می افتد و تاثیر در خانه خود را ارزش.”

حزب سیاسی شناسایی و ایدئولوژی بودند مهم ترین عوامل پيش بينی کننده نگرش آنها. علاوه بر این ساکنان که ارزش رشد اقتصادی بیش از حفاظت از محیط زیست شد کمتر و کمتر احتمال دارد به رابطه تغییر آب و هوا به افزایش دریاها. ساکنان زن بودند بیشتر نگران این موضوع کمتر از مردان است.

برخی از کاهش تلاش شد محبوب تر از دیگران است. کسانی که زندگی در مناطق مستعد سیل به طور کلی پشتیبانی از مقررات جدید نیاز بیشتر مجموعه پشت از سواحل و ساخت و ساز از موانع سیل و یا دیواره های دریا. آنها کمتر مشتاق در مورد اقدامات است که افزایش هزینه های خود را مانند افزایش مالیات سوخت برای تشویق به حفاظت از انرژی.

“ارتباطات چالش باقی مانده است بسیار جدی می گوید:” نخل. “وقتی علم اطلاعات سیاسی نسبت به راه حل های مشترک بسیار مشکل می شود. حتی ارائه مناسب نوع از اطلاعات است که با داشتن تاثیر ما به آن نیاز دارند.”

این نیاز برای مردم فلوریدا به قبول این واقعیت از تغییر آب و هوا و کار نسبت به سیاست راه حل های ویژه و فوری” او معتقد است.

“فلوریدا مناطق ساحلی شده اند به شکل فوق العاده پیچیده حل و فصل الگوهای. بسیاری از این جوامع توسعه یافته اند و بدون توجه به خطرات زیست محیطی, اما مقدار زیادی از توجه به املاک و مستغلات سود. نتایج در امتداد ساحل هستند به خصوص فاجعه در توجه به تغییر آب و هوا.

“ما باید در پیدا کردن یک راه برای مقابله با هر دو سوء ظن است که این اطلاعات در آینده مورد تغییر آب و هوا است که با انگیزه های سیاسی و مقاومت در برابر اطلاعات جدید است. این ضروری است که ما آمده ایم تا با بیشتر استراتژی های موثر برای متقاعد کردن منتقدان,” او می گوید. “ملت و جهان در معرض خطر هستند.”

منبع: دانشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>