آب و هوا کارشناسان نشان می دهد توتون و تنباکو مانند هشدار در پمپ گاز

جلو و مرکز

اگر هر کس نمی step up و انجام بخشی خود را برای جلوگیری از تغییر آب و هوا به زودی مردم در سراسر جهان صورت می تواند عواقب وخیم است. و در حالی که بسیاری از بار باید سقوط دولت ها و شرکت های بزرگ انجام می دهند اکثریت قریب به اتفاق آلاینده هر کس دیگری نیاز به انجام بخشی خود را بیش از حد.

برای تشویق این تیم از علوم محیط زیست کارشناسان استدلال می کند در یک op-ed منتشر شده در مجله BMJ که ما باید با کف دست زدن, ترسناک, برچسب های هشدار دهنده بر روی پمپ گاز که شبیه به آنهایی که در بسته سیگار. که راه مصرف کنندگان خواهد بود خاطر نشان کرد هر زمان آنها را پر کنید تا از نحوه سوخت های فسیلی آسیب سیاره و سلامت خود را.

کسب و کار مخاطره آمیز

درست مثل برچسب بر روی محصولات توتون و تنباکو است که هشدار در مورد اعتیاد و سرطان محققان نشان می دهد اشاره به خطرات ناشی از انتشار گازهای گلخانه ای ممکن است تغییر در رفتار رانندگي.

در نهایت آنها امید به ایجاد به عنوان بسیاری از ننگ اطراف بنزین به عنوان وجود دارد برای سیگار کشیدن.

دقیق تصویر

در حالی که آن را بیش از برچسب های هشدار دهنده به مردم برای جلوگیری از رانندگی محققان امیدوارم که این اولین گام در یک عمده فرهنگی تغییر است.

“بخشی از تغییر در نگرش نسبت به استفاده از توتون و تنباکو بود یک نتیجه از افزایش ننگ اطراف ، آن است که در حال حاضر به طور کلی به عنوان ضد اجتماعی” می خواند op-ed. “در همان زمان هزینه سیگار به طور قابل توجهی افزایش یافته, تلویزیون, تبلیغات سیگار ممنوع شد و تلویزیونی و فیلم درام دلسرد شد از ارتباط سیگار کشیدن با پختگی و جذابیت.”

ادامه مطلب: ما نیاز به برچسب هشدار بهداشتی در نقاط فروش سوخت های فسیلی [BMJ نظر]

بیشتر بر سوخت های فسیلی: کارشناسان هشدار می دهند که تقاضا برای سوخت های فسیلی می تواند اوج یک دهه زودتر از پیش بینی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>