آب و هوا حوادث تا درگیری های مسلحانه در معرض خطر در کشورهای آسیب پذیر

خطر ابتلا به درگیری های مسلحانه می رود تا پس از آب و هوا-حوادث مرتبط اما تنها در کشورهای آسیب پذیر بر اساس یک مطالعه جدید.

بلایای طبیعی شامل طوفان ، سیل و خشکسالی—فرکانس و شدت آن در آینده افزایش خواهد یافت با توجه به تغییر آب و هوا.

“Bushfires در استرالیا نمی خواهد جرقه یک جنگ داخلی به عنوان دولت دموکراتیک است و قادر به ارائه خدمات امدادی می گوید:” Tobias Ide از دانشگاه ملبورن و سرب نویسنده این مقاله در جهانی زیست محیطی را تغییر دهید.

“اما وقتی که می آید به خشکسالی در نیجریه و یا طوفان در پاکستان, که در آن شما باید بزرگ جمعیت به حاشیه رانده شده و کمی حالت, حضور, در این تصویر به خوبی ممکن است تغییر کند.”

این مقاله را فراهم می کند شواهد ارزشمند برای سیاست گذاران مانند شورای امنیت سازمان ملل متحد به نام به سرمایه گذاری در آب و هوا سازگاری و کاهش خطر برای میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر رنج می برند از اثرات تغییر آب و هوا.

“سوال ‘به گرم شدن جهان نیز بود جهان با بیش خشونت و درگیری های مسلحانه?”‘ شده است بسیار واقعی برای رهبران سیاسی و جوامع مدنی در سراسر جهان” Ide می گوید. “تغییر آب و هوا باعث می شود تنش های سیاسی و اجتماعی شرایط حتی بدتر بنابراین تغییر آب و هوا حوادث ممکن است در عمل مانند یک ‘تهدید چند برابر’ به صورت خشونت آمیز در تضاد است.

“تنها کشورهای با جمعیت های بزرگ سیاسی ممنوعه از گروه های قومی و نسبتا سطح پایین توسعه اقتصادی مستعد ابتلا به فاجعه-درگیری لینک کلیک کنید. اقدامات لازم برای ایجاد جوامع فراگیر تر و ثروتمندتر هستند بنابراین هیچ تاسف گزینه های برای افزایش امنیت در گرم شدن جهان.”

“این می کند, اما نه به این معنا که حوادث, علت درگیری, بلکه این است که وقوع حوادث افزایش خطرات ناشی از شیوع.”

تحقیقات بر روی اثرات تغییر آب و هوا بر مسلح خشونت قبلا به تفسیر باز است اما Ide و همکارانش می گویند این مطالعه جدید نشان می دهد که مربوط به آب و هوا بلایای طبیعی افزایش درگیری های مسلحانه خطرات.

“ما که تقریبا یک سوم از تمام درگیری onsets در کشورهای آسیب پذیر در طول دهه های اخیر بوده است و قبل از آن یک مربوط به آب و هوا فاجعه ظرف هفت روز” می گوید: coauthor کارل فریدریش-Schleussner از آب و هوا تجزیه و تحلیل ترافیک.

“این می کند, اما نه به این معنا که حوادث, علت درگیری, بلکه این است که وقوع حوادث افزایش خطرات ناشی از شیوع.”

“اگر ما نگاهی به آنچه در مالی رخ داده است هنگامی که یک خشکسالی شدید رخ داده است در ماه ژوئن سال 2009” Ide می گوید: “ما می توانید ببینید که ستیزه جویان القاعده در مغرب اسلامی (AQIM) گروه بهره برداری و در نتیجه ضعف دولت و ناامیدی مردم محلی به استخدام جنگنده و گسترش آن منطقه عملیات.

“فیلیپین شد, یک کشور دیگر که در آن عود حوادث تضعیف ساختار دولت در رقابت مناطق رو باز کردن فضا برای گروه های شورشی.”

در اکثریت موارد فرصت عوامل راند شروع مسلح خشونت است. به جای آزرده جمعیت شورشیان بهره برداری موقت ضعف دولت پس از یک فاجعه به مرحله حملات.

“شگفت انگیز ترین نتیجه مطالعه ما برای من شيوع فرصت برای مسلح خشونت بیش از آن که مربوط به نارضایتی ها در پست-شرایط بحرانی می گوید:” coauthor مایکل Brzoska دانشیار محقق ارشد در دانشگاه هامبورگ.

منبع: دانشگاه ملبورن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>