تغییر آب و هوا یک بار دیگر از سمت چپ از مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه فدرال

کاخ سفید گذاشته سیاست های خود را اولویت دوم مغلوب ساختن پیشی جستن اصطلاح دیروز و تغییر آب و هوا نبود در دستور کار است.

در واقع کلمه “آب و هوا” به نظر نمی رسد در تمام در 138 صفحه اصلی سند بودجه است که کنگره خواسته در مجموع $4.8 تریلیون دلار به صندوق رئیس جمهور اولویت های سراسر دولت فدرال در سال مالی 2021.

این رقم به معنی افزایش اندکی در هزینه های دولت فدرال به طور کلی در مقایسه با وضعیت موجود و فعال خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رشد نظامی شامل فضایی آمریکا زور و به صندوق های مورد علاقه پروژه های زیربنایی مانند مرز دیوار.

اما این سازمان که مسئول بیشتر برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی در خانه و خارج از کشور از جمله سازمان حفاظت محیط زیست و بخش های انرژی و دولت را شیب دار کاهش زیر پیشنهاد. و در برنامه های آن سازمان است که مقابله مستقیم با تغییر آب و هوا را بزرگترین ضربه.

کنگره, اما, تقریبا قطعی برای رد بودجه طرح عنوان شده است.

برای یک چیز, آن را نقض یک توافق دو حزبی در هزینه های که کنگره رسیده در تابستان گذشته. علاوه بر این—حتی قبل از اینکه دموکرات ها به دست آورد کنترل از خانه—کنگره به طور معمول خواهد باطل مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای اسلش بودجه آب و هوا-موارد مربوط به حفاظت محیط زیست کمک های مالی به دولت ها و سازمان حفاظت محیط زیست را در پروژه های تحقیقاتی پیشرفته, آژانس-انرژی, تحقیق و توسعه برنامه.

و در این سال کنگره به احتمال زیاد به پایان بودجه دولت فدرال پس از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. در نتیجه به احتمال زیاد خواهد شد به شدت وزن در تخصیص روند.

اما سند بودجه ارائه دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از چه تهمت می خواهم به انجام این کار با یک دوره دوم از جمله یک فرمت به 2017 کاهش مالیات و ادامه داد: تلاش در جهت مقررات زدایی. و آن را شامل خود و انتخاب مجدد زمین به رای دهندگان—به اندازهای که در آن استدلال می کند که خود را طرفدار سیاست های کسب و کار منجر به یک “یقه آبی” رونق اقتصادی بهره مند است که کارگران به خصوص کسانی که در بخش انرژی است.

در بودجه پیشنهادی همانطور که در هفته گذشته دولت از آدرس اتحادیه تهمت جشن ایالات متحده’ ورود به عنوان یک عمده نفت و گاز تولید است که این مجموعه در سال 2020 به یک شبکه نفت صادر کننده است.

تغییر شروع تحت ریاست جمهوری اوباما اما تهمت ادعا اعتباری برای خود و deregulatory سیاست.

“بیشتر مشاغل, هزینه های پایین تر و آمریکایی تسلط—اینها قابل پیش بینی نتایج ما طرفدار سیاست های انرژی,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در بودجه خود را درخواست.

سازمان حفاظت محیط زیست

مالی 2021 درخواست خواهد فروتن سازمان تنظیم مقررات.

سازمان حفاظت محیط زیست است که در تجلیل از نیم قرن از وجود این سال را دریافت $6.7 میلیارد دلار برای سال مالی 2021—27 درصد کاهش در مقایسه با تصویب سطوح. آن را نیز خواهد بریده بریده نیروی کار آن در حدود 11 درصد به پایین ترین سطح از سال 1985.

دولت تاکید کرد در بودجه و حمایت از اسناد و مدارک است که این تغییر خواهد بازگشت سازمان حفاظت محیط زیست به آن “ماموریت اصلی” حفاظت از “هوای پاک زمین و آب و حصول اطمینان از ایمنی مواد شیمیایی, در حالی که هدف قرار دادن نوظهور داخلی و جهانی با چالش های زیست محیطی.”

این معلوم نیست که آیا این آخرین بخش از این خط یک محجبه اشاره به تغییر آب و هوا است اما مسئله این نیست ذکر نام در سازمان حفاظت محیط زیست, بخش اصلی سند بودجه. در رسمی خلاصه ارائه شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست به نظر می رسد شش بار—عمدتا در عناوین برنامه های میله میله برای حذف.

سازمان حفاظت محیط زیست درهم با کالیفرنیا در سال گذشته بیش از دولت مبارزه مطابق با ملی محیط هوا با کیفیت استاندارد.

بودجه کنگره آمریکا: در مجموع $437 میلیون دلار برای سازمان حفاظت محیط زیست کیفیت هوا کار به طور کلی از زمان بودجه سطح $813 میلیون. که شامل کاهش بودجه برای اجرای, علم و فن آوری و برنامه های دیگر.

هوا و انرژی برنامه تحقیقاتی است که پشتیبانی از آینده مقررات خواهد از دست دادن دو سوم از بودجه خود را—نشانه آن است که سازمان حفاظت محیط زیست تحت تهمت نیست فکر بسیاری از اقدامات نظارتی.

درخواست بودجه نیز که بودجه برای اجرای پروتکل مونترال در سطح جهانی محبوب ازن پیمان که در حال حاضر نیز توقف تدریجی پایین hydrofluorocarbons—یک طبقه قدرتمند از گازهای گلخانه ای مورد استفاده در خنک کننده و سردخانه.

در حالی که وجود دارد اندک اشاره ای به تغییر آب و هوا سازمان حفاظت محیط زیست در بودجه این موضوع به نظر می رسد در یک بخش در “بی فایده” هزینه اقلام در سازمان حفاظت محیط زیست که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توصیه می شود برای خرد کردن بلوک.

بودجه دوباره پیشنهاد حرکت ستاره انرژی بهره وری انرژی برنامه—که به طور مشترک توسط اداره حفاظت محیط زیست و سازمان حفاظت محیط زیست—به یک کاربر-هزینه مدل که کنگره قبلا رد کرده است. همان بخش نیز شناور برنامه ای برای صفر کردن بودجه برای چندین سازمان حفاظت محیط زیست تغییرات آب و هوایی برنامه های مشترک از جمله Coalbed متان کمک رسانی برنامه جهانی متان ابتکار و گاز ،

“این برنامه ها ضروری نیست و به سازمان حفاظت محیط زیست را ماموریت اصلی و قابل اجرا توسط بخش خصوصی” آن را می گوید.

Sean Alcorn یک قانونی تحلیلگر شورای دفاع منابع طبیعی گفت: این پیشنهاد به قطع تمام وقت کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست از 14,172 موقعیت به 12,610 خواهد خلاص شدن از تجربه و تخصص در آژانس—یک حرکت است که می تواند پرداخت سود سهام برای مغلوب ساختن پیشی جستن ضد نظارتی در دستور کار حتی اگر او نمی کند در ماه نوامبر برنده.

“این است که تلاش برای eviscerate دانش فروشگاه است که ما باید برای آینده دولت,” او گفت:. “آن را تنظیم سازمان حفاظت محیط زیست به شکست در سال آینده است.”

وزارت امور خارجه

مالی 2021 توجیه بودجه برای وزارت امور خارجه شامل یکی زودگذر اشاره به تغییر آب و هوا به عنوان یک موضوع مانند درگیری های مسلحانه و فقر است که بهترین حل شد از طریق کانال های چند جانبه. اما برگ برنده دولت دوباره پیشنهاد شیب کاهش به بالا دیپلماتیک آژانس بیش از 21 درصد به $40.8 میلیارد از $53 میلیارد تصویب صورت های مالی سال 2020 است.

دامنه کاهش دشوار است برای ارزیابی به این دلیل که پیشنهاد حذف بودجه برخی خطوط و ترکیبی از دیگران است. اما ناظران می گویند نتیجه این خواهد بود که عمیق کاهش در ایالات متحده برای حمایت چند جانبه و دو جانبه مشارکت در محیط زیست, انرژی تجدید پذیر, سازگاری پایدار مناظر, جنگل و مسائل دیگر. کاپیتول هیل به طور کلی رد آن حرکت می کند و به نظر می رسد به احتمال زیاد برای انجام این کار دوباره.

در دو سال گذشته کنگره را رد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش به نصف کاهش حمایت تسهیلات جهانی محیط زیست که بودجه پروژه ها در کشورهای در حال توسعه. ایالات متحده باقی می ماند بالا کمک کننده به صندوق با وجود تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای صفر کردن بودجه برای سال مالی سال 2020 است.

“من فکر می کنم این پیام را به کشورهای آسیب پذیر است که پشتیبانی از GEF و از وجوه دیگر است که به توجه به آنچه به نهایی لایحه تخصیص بودجه و نه آنچه که گفته شده است در این درخواست زیرا آنها پیام اسناد گفت:” جو Thwaites, که به شرح زیر است آب و هوا مالی برای موسسه منابع جهانی.

اما بودجه برای سازمان ملل متحد با مشخصات بالا Green آب و هوا صندوق بعید است که برای ترمیم شود در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است ، این صندوق شده است یک هدف برای توافق قانونگذاران که در برابر تهمت پیشنهاد کاهش به دیگر دیپلماتیک بودجه خطوط.

FEMA ناسا Army Corps of Engineers

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست بودجه پیشنهاد کاهش عمده به فاجعه-پاسخ سازمان مانند سازمان مدیریت اضطراری فدرال و سپاه مهندسان ارتش. اما کنگره قبلا به باطل طرح های مشابه است.

یک برش از 1.7 میلیارد دلاری در ارتش سپاه بودجه به 6 میلیارد دلار در سال آینده را کاهش می دهد این سازمان هزینه های کنترل سیل—اما این بعید است که پایدار باشد. دولت می خواهد برای از بین بردن بودجه “برای پروژه های که بهتر بود انجام شده توسط دولت ها و جوامع محلی.”

اما کنگره داده است ارتش سپاه پول بیشتری از دولت درخواست کرده اند پس حداقل 2006 و قریب افزایش مقدار در سه سال گذشته به عنوان شدید و جاری شدن سیل آسیب دیده است levees, به گزارش سرویس پژوهشی کنگره.

دولت تجدید تلاش خود را برای از بین بردن 10 میلیون دلار FEMA برنامه تصویب شده در آخرین ماه های دولت اوباما است که کمک می کند تا جوامع پرداخت هزینه برای تعمیرات به “بالا-خطر” سد که شکست می تواند منجر به از دست دادن زندگی است. پروژه ها “بهتر بود انجام شده توسط دولت ها و جوامع محلی” دولت می گوید در بودجه خود را پیشنهاد. کنگره بارها و بارها تا به ترمیم بودجه است.

دولت نیز در تلاش است تا دوباره به قطع FEMA سیل-نقشه برداری بودجه 100 میلیون دلار از $263 میلیون و گفت که نقشه برداری کشور سیلابی “است و نه صرفا یک فدرال مسئولیت است.” کنگره را مسدود کرده است هر تلاش کرده بودجه را کاهش دهد.

دولت می تواند پیدا کردن توافق با کنگره در تعمیرات اساسی بسیار بدخیم بازیابی برنامه های اداره شده توسط وزارت مسکن و توسعه شهری است.

کنگره داده است HUD $40 میلیارد دلار بودجه اضطراری پس از 2017 برای کمک به بازسازی جوامع از عمده بلایای طبیعی مانند طوفان هاروی ایرما و ماریا در سال 2017. اما بودجه فرو رفته در تاخیر به دلیل قانون فدرال نیاز به HUD برای انجام یک کار طولانی و مفصل rulemaking روند قبل از آن می توانید پول.

رهبران کنگره از هر دو طرف—و همچنین به عنوان طرفداران—به دنبال وصله پینه کردن هود فاجعه-برنامه بازیابی بنابراین پول اختصاص داده شده می توان به سرعت بیشتر. دولت می گوید در آن بودجه پیشنهادی است که آن را “به دنبال همکاری با کنگره را به طور جامع اصلاح و طراحی مجدد” HUD برنامه که در آن خواستار “آهسته و غیر قابل پیش بینی و بی فایده است.”

دولت می خواهد برای از بین بردن بودجه برای برنامه ناسا که در حال توسعه یک رصدخانه برای نظارت بر زمین به درک بهتر تغییرات آب و هوایی.

ناسا آب و هوا مطلق درخشندگی و Refractivity رصدخانه تولید “بسیار دقیق و قابل اعتماد آب و هوا سوابق” است که می تواند کمک به تولید و سیاست در کاهش و انطباق “است که مقابله با اثرات ناشی از تغییرات آب و هوایی در جامعه” ناسا می گوید. رصدخانه این است که برنامه ریزی برای راه اندازی در سال 2023.

دولت اذعان رصدخانه “را ارائه قابلیت های اضافی موجود بر روی ماهواره” اما می گوید: پروژه “یک اولویت پایین تر در مقایسه با دیگر برنامه های ناسا.” دولت بودجه افزایش بودجه برای ماموریت به زمین فضانوردان بر روی ماه و مریخ است.

داخلی و انرژی

وزارت انرژی را کاهش 8 ٪ در مقایسه با سال 2020 تصویب سطوح به $38.5 میلیارد دلار است. سازمان حفاظت محیط زیست را در پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان انرژی دوباره پیشنهاد برای حذف اما کنگره قبلا نشان داده که هیچ تمایل به کشتن محبوب تحقیقات و توسعه برنامه.

داخلی بخش را ببینید بودجه خود را کاهش 13 درصد برای سال مالی 2021 به $12.8 میلیارد دلار است.

آمریکا را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از قطع بودجه از بررسی زمین شناسی ایالات متحده آب و هوا انطباق مراکز علمی در کشور که در عمل به عنوان مشارکت با دانشگاه.

تشکر. بتی McCollum (D-Minn.), رئیس کشور و محیط زیست تخصیص فرعی فشرده این موضوع در هنگام شهادت از USGS کارگردان جیمز رایلی.

رایلی جهل ادعا کرد در طول مارس شنوایی. بعد از آن اسناد و مدارک به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کارکنان مشغول به کار بودند به توجه McCollum هشدار.

“کنگره با توجه به اجرای این بودجه” با توجه به ماه ژوئن دستور کار جلسه به صورت سطح بالا کارکنان از USGS داخلی دستیار وزیر برای آب و علم و دفتر احیا شده است.

گزارشگر آدم Aton کمک کرده است.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im