تغییر آب و هوا ممکن است جرقه بیشتر در شمال غربی اقیانوس آرام آتش سوزی

یک مطالعه جدید طول می کشد یک تصویر بزرگ نگاه کنید چه تغییر آب و هوا می تواند برای آتش سوزی در شمال غربی.

بسیاری از آنها سوال چه آتش—از جمله کارلتون پیچیده آتش در سال 2014 بزرگترین در واشنگتن تاریخچه; در سال 2017 آتش نجومی در اورگان; و 2018 افرا آتش در المپیک شبه جزیره—معنی خواهد بود که برای این منطقه در آینده است.

برای مطالعه در آتش محیط زیستمحققان در نظر گرفته آتش سوزی در, Washington, اورگان, آیداهو و غربی مونتانا.

“ما نمی توانیم پیش بینی محل دقیق آتش سوزی به دلیل ما نمی دانیم که در آن اشتعال رخ خواهد داد می گوید:” منجر نویسنده جسیکا Halofsky یک دانشمند محقق در دانشگاه واشنگتن دانشکده محیط زیست و علوم و خدمات جنگل ایالات متحده.

“اما بر اساس تاریخی و معاصر آتش سوابق ما می دانیم که برخی از جنگل ها هستند احتمال بیشتری برای سوزاندن غالبا و مدل می تواند به ما کمک کند تعیین کند که در آن تغییر آب و هوا به احتمال زیاد افزایش فرکانس از آتش است.”

Red dots highlight the location of wildfires, all of which have white smoke coming from them
این تصویر ماهواره ای دستگیر Aug. 25, 2015, نشان می دهد, آتش سوزی, سوزاندن در سراسر شمال غربی اقیانوس آرام. به طور فعال سوزاندن مناطق مشخص شده با رنگ قرمز. (اعتبار: جف Schmaltz, طيف پاسخ سریع تیم/ناسا)

تغییرات بزرگ برای آتش سوزی

محققان با انجام بررسی های خود را در پاسخ به یک نظر سنجی از ذینفعان نیاز از شمال غربی آب و هوا انطباق مرکز علمی فدرال-دانشگاه همکاری. دولت فدرال و قبیله ای مدیران منابع می خواستم اطلاعات بیشتر در مورد در دسترس علم در مورد آتش و آب و هوا را تغییر دهید.

“ما در آستانه برخی از تغییرات بزرگ است. ما انتظار داریم که خشکسالی تبدیل خواهد شد بیشتر مشترک و تعامل آب و هوا و آتش می تواند نگاه بسیار متفاوت از اواسط قرن 21 می گوید:” دیوید پترسون استاد در دانشکده محیط زیست و جنگل علوم است. “با شروع فرایند تطبیق با این تغییرات در حال حاضر به ما شانس بهتری برای حفاظت از منابع جنگلی در آینده است.”

بزرگترین خطر افزایش یافت نشد برای کم ارتفاع ponderosa pine, جنگل از نوع موجود در ارتفاعات پایین تر در سمت شرق آبشار در محدوده, Washington, اورگان, مونتانا و آیداهو.

این اکوسیستم دارای بالاترین خطر آتش سوزی امروز و همچنین دارای بالاترین افزایش در ریسک با توجه به تغییر آب و هوا. نویسندگان پیش بینی با اعتماد به نفس بالا که آتش سوزی در این منطقه را تبدیل به بزرگتر و بیشتر.

“ما نمی توانیم ویژگی تنها آتش حوادث به تغییر آب و هوا. اما این روند در آتش حوادث که اتفاق می افتد شده است در منطقه مطابق با انتظار می رود در روند گرم شدن آب و هوا می گوید:” coauthor برایان هاروی استادیار در دانشکده محیط زیست و جنگل علوم است. تحقیقات خود را در گروه مطالعات جنگل ها و آتش سوزی در شمال غربی اقیانوس آرام و شمال رشته کوه های راکی.

خشکسالی و گرما و حشرات

نویسندگان همچنین خلاصه چگونه دیگر غربی اکوسیستم ممکن است تجربه در ترکیب تهدیدات خشکسالی درجه حرارت گرمتر و حشرات شیوع است. مرطوب, درختان, جنگل—یافت در المپیک شبه جزیره در واشنگتن غربی و در شمال آیداهو—احتمال سوختگی بیشتر اما آتش سوزی نمی تواند به طور قابل توجهی بزرگتر از آنها در طول تاریخ است.

آتش سوزی در subalpine بالا-ارتفاع جنگل های موجود در زمین های کوهستانی را به همین ترتیب تبدیل شدن به شایع تر اما تنها کمی بزرگتر و یا شدید تر است.

پس از تشریح تهدیدات نویسندگان ارزیابی استراتژی های بالقوه برای آماده سازی. مدیران زمین می تواند حذف خشک مواد آلی یا سوخت و حفظ جنگل تراکم در سطوح پایین تر به منظور کاهش شدت آتش سوزی پس از شدت آتش سوزی بیشتر قابل کنترل از فرکانس و یا کل منطقه سوخته است.

نازک شدن نیز کمک باقی مانده درختان به مقاومت در برابر خشکسالی. کاشت ژنتیکی متنوع نهال همچنین می تواند کمک به بازسازی پس از آتش سوزی—یک گام مهم برای بقای طولانی مدت از جنگل.

روستایی مالکان همچنین می توانید بازی در نقش یک نویسنده را بنویسید.

“فردی مالکان را کاهش می دهد خطرناک سوخت ترویج گونه های است که می تواند زنده ماندن آتش و خشکسالی و افزایش تنوع گونه ها و سازه ها در سراسر چشم انداز” پترسون می گوید.

از لحاظ تاریخی شمال غربی تا به حال کمتر در معرض خطر آتش سوزی از کشورهای دیگر مانند کالیفرنیا, اما ممکن است تغییر کند.

“به طور کلی آب و هوا در شمال غرب این است که سردتر و مرطوب تر از در کم ترین ارتفاع مناطق کالیفرنیا” Halofsky می گوید. اما غرب تابستان ها خشک و گرم است. تغییر آب و هوا را با تکیه تلفظ کردن و خشک و شمال غربی آب و هوا خواهد تبدیل شدن به بیشتر شبیه به زمان روز کالیفرنیا آب و هوا منجر به بیشتر و بزرگتر آتش سوزی است.”

وزارت کشور و خدمات جنگل ایالات متحده تامین می شود ،

منبع: دانشگاه واشنگتن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>