تغییر آب و هوا کمک کرده است تا سوخت یک Megadrought در جنوب غربی

یک “megadrought” گیج غرب ایالات متحده است که در بدترین حالت یک در 500 سال دانشمندان می گویند. و آن را اولین بار به توسط انسان ایجاد می شود تغییر آب و هوا.

یک مطالعه منتشر شده در این هفته در مجله علمی بررسی وقوع megadroughts در غرب آمریکای شمالی بیش از گذشته 1200 سال. در حالی که یک megadrought هیچ سخت تعریف علمی ترین مطالعات طبقه بندی آنها به عنوان شدید خشکسالی به طور معمول مدت چند دهه در حداقل بیش از هر خشکسالی رویداد است که رخ داده است در طول قرن 20th.

به رهبری پارک ویلیامز از دانشگاه کلمبیا محققان با تکیه به شدت بر روی داده های تاریخی به دست آمده از تجزیه و تحلیل از حلقه های درخت. درخت حلقه می تواند ارائه انواع اطلاعات در گذشته شرایط آب و هوایی.

با توجه به درخت حلقه داده است که گسترش به A. D. 800 وجود داشته است یک تعداد انگشت شماری از افراطی megadroughts گذشته بیش از 1200 سال.

اخیر یکی است که اتفاق می افتد در حال حاضر. آن آوردن یک نوار گسترده ای از جنوب غربی آمریکا و شمال مکزیک شده است و در حال انجام پس از حدود 2000 سال.

“ما در حال حاضر به اندازه کافی مشاهدات فعلی خشکسالی و درخت-حلقه سوابق گذشته خشکسالی به می گویند که ما در همان مسیر به عنوان بدترین خشکسالی ماقبل تاریخ” گفت: ویلیامز در بیانیه ای.

به شدت از زمان megadrought است دوم تنها به آخرین رویداد رخ داد که در اواخر 1500s این تحقیق می گویند. همچنین به نظر می رسد اتفاق می افتد به دلایل مختلف.

گذشته megadroughts باعث شد با نوسانات در آب و هوای زمین. موقت و تغییر در درجه حرارت اقیانوس آرام به عنوان مثال می تواند تاثیر قوی بر روی آب و هوا در جنوب غربی ایالات متحده است.

این نوع از تغییرات طبیعی هستند و همچنین در حال بازی در زمان خشکسالی است. اما آنها نه تنها عامل. انسان ناشی از تغییرات آب و هوایی است که یک راننده قوی و همچنین این مطالعه نتیجه می گیرد.

محققان با استفاده از یک مجموعه از مدل های آب و هوایی به بررسی تاثیر انسانی گرمایش در حال حاضر روز وضعیت. این مدل نشان می دهد که گرم و خشک و شرایط آورده شده توسط تغییر آب و هوا حساب برای نزدیک به نیمی از شدت زمان خشکسالی است.

از آنجا که preindustrial عصر, درجه حرارت در غرب ایالات متحده افزایش یافته است توسط بیش از یک درجه سانتیگراد و یا در حدود 2 درجه فارنهایت است.

گذشته و آینده از خشکسالی

این مطالعه یک “شوم یادآوری” که قبل از خشکسالی در غرب آمریکای شمالی شده اند فقط به عنوان شدید و حتی طولانی تر از زمان رویداد—تنها با آب و هوای طبیعی چرخه به سرزنش نویسندگان به نوشتن.

و این نه تنها مطالعه به آن نقطه.

تحقیقات قبلی به دنبال هزاران سال به گذشته منتشر شده در علمی, گزارشپیشنهاد کرده است که برخی از قبلی دوره های خشک در غرب ایالات متحده به طول انجامید صدها سال در یک زمان.

قبلی خشک جادوها نیز اعتقاد به ایجاد اغتشاش ویران کردن بر جوامع انسانی و کارشناسان توجه داشته باشید.

“جنوب غربی megadroughts از دوران قرون وسطی باعث آتش سوزی شدید اکوسیستم تغییرات و امرار معاش بحران در میان جوامع باستان” نوشته دیوید Stahle یک paleoclimate متخصص در دانشگاه آرکانزاس در یک تفسیر در تحقیقات جدید منتشر شده در این هفته در علم.

همه این سوال از آنچه انتظار می رود به عنوان انسانی ناشی از تغییر آب و هوا می شود حتی بزرگتر عامل در آینده است.

مطالعات دیگر مشخص شده تهدید megadroughts در جهان گرمتر. یک 2015 کاغذ هشدار داد که خطر خشکسالی در نیمه دوم این قرن می تواند رقیب تمدید دوره خشک رخ داده است که در طول قرون وسطی است.

به عنوان این هفته مطالعه نشان می دهد که نقطه به نظر می رسد که در حال حاضر وارد.

اما پیش بینی ها نشان می دهد که خطر ابتلا به این نوع از وقایع ممکن است افزایش یابد به عنوان زمان می رود—به خصوص در طول زمان هنگامی که طبیعی نوسانات در آب و هوا مرکب با اثرات انسانی ناشی از تغییر آب و هوا.

چگونه به شدت خطر تغییر خواهد کرد و چگونه شدید این آینده خشکسالی ممکن است به احتمال زیاد بستگی به سطح از آینده انتشار گازهای گلخانه ای. اما در عین حال این تحقیق نشان داد که در نقطه ای که آب و هوا تغییر می شود مشارکت کننده در حال حاضر وارد.

به عنوان Stahle یادداشت های مطالعه جدید “اضافه کردن[s] انسانی را وادار به لیست عوامل قادر به تبدیل یک باغ-انواع طلسم خشک به تمام عیار چندین ساله megadrought.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im