تغییر آب و هوا می تواند منجر به خاموشی در شهرستانها عمده ایالات متحده در 10 سال

برخی از شهرهای ایالات متحده می تواند تجربه خاموشی در 10 سال اگر آنها نمی, آماده سازی برای دیدار با پیش بینی افزایش در مصرف برق و استفاده از آب با توجه به تغییر آب و هوا, محققان می گویند.

گرمایش جهانی به تنهایی می تواند فشار شیکاگو به عنوان مثال برای تولید 12 درصد بیشتر برق در هر فرد در هر ماه از تابستان است.

اگر در این شهرستان تولید می شود هیچ کمتر برق آن را در معرض خطر کمبود قدرت است که ممکن است نیاز به اقدامات شدید برای جلوگیری از نورد خاموشی با توجه به پیش بینی از یک مدل جدید است.

برآورد افزایش است بزرگتر از پیش بینی قبلی به دلیل آن طول می کشد را به حساب, چگونه مصرف کنندگان در استفاده از برق و آب در همان زمان. این مدل نیز در نظر طیف وسیعی از ویژگی های آب و هوایی که بر این استفاده از مخلوط مانند رطوبت و سرعت باد پیش بینی دقیق تر.

مصرف کنندگان با استفاده از هر دو برق و آب زمانی که در حال اجرا یک ماشین ظرفشویی و آب گرم و یا محوطه سازی. شهرستانها نیز استفاده از آب برای تولید برق و برق به درمان و توزیع آب.

برای یک شهر بادخیز مانند شیکاگو سرعت مسائل هنگامی که برآورد برق و آب استفاده کنید. درجه حرارت ممکن است بازی در یک نقش بزرگتر در غرب که در آن خشکسالی رخ می دهد.

“معمولا آب و برق, آب و برق کار در سوله. اما اگر ما می خواهیم را به دقت ضبط به آب و هوا حساس تقاضای ما نیاز به نگاهی به برق و آب هم می گوید:” Roshanak “Roshi” Nateghi, استادیار مهندسی صنایع و محیط زیست و زیست محیطی و مهندسی در دانشگاه پردیو.

اضافه شدن متغیر

به عنوان گزارش در مجله آب و هوایی تغییرمحققان کاربردی مدل های جدید به پنج شهر دیگر در غرب میانۀ ایالات متحده: کلیولند; کلمبوس, اوهایو; ایندیاناپولیس; مدیسون ویسکانسین; و مینیاپولیس.

به عنوان یک کل این مدل پیش بینی شده است که در این میانه خواهد بود با استفاده از 19 درصد بیشتر برق و 7 درصد آب بیشتر است. و این فقط در طول تابستان است.

محققان آغاز شده و با میانه چرا که این منطقه به طور معمول تجربه فصل مجزا اما این مدل می تواند به هر منطقه.

در حالی که این مدل را پیش بینی نمی رتبهدهی نشده است را به حساب رشد جمعیت و یا تغییرات تکنولوژیکی مانند افزایش وسیله نقلیه الکتریکی با استفاده از یک مشترک پایه مدل است که آب و برق در حال حاضر استفاده از پیش بینی آب و هوا تاثیر تنها در نظر گرفته و تنها چگونه دما و بارش تحت تاثیر آب و برق استفاده کنید.

مدل جدید در نظر کسانی که متغیرها و همچنین رطوبت نسبی سرعت و مقیاس آب و هوا پدیده های مانند ال نینو که اغلب منجر به بیشتر از زمستان های معتدل در غرب میانه.

“اضافه کردن این متغیر باعث می شود این مدل بیشتر نماینده های آینده آب و هوا-تغییر حالات می گوید:” اولین نویسنده رنه Obringer یک دانشجوی دکترای زیست محیطی و زیست محیطی و مهندسی است.

بدتر مورد: افزایش 20 ٪ در برق

این مدل با استفاده از هوش مصنوعی برای پیش بینی تغییر آب و هوا تاثیر است. به عنوان یک الگوریتم یادگیری محققان تغذیه مدل سال داده ها را از یک منطقه آب و برق و آب و خدمات و سپس آموزش آن برای پیش بینی تغییرات آب و برق با استفاده از داده های خاص آب و هوا-تغییر حالات.

این حالات وقتی زمین متوسط افزایش 1.5 یا 2.0 درجه سانتیگراد بالای آن ميانگين درجه حرارت در دوران قبل از صنعتی دوره حدود 1881-1910.

آب و هوا دانشمندان پیش بینی کرده اند که گرم شدن کره زمین می تواند عبور از 1.5 C آستانه سال 2030 و 2.0 C آستانه سال 2055.

این به این معنی است که برای شیکاگو, بهترین سناریو این است که مصرف برق را افزایش می دهد 12 درصد و استفاده از آب را افزایش می دهد 4% اگر گرمایش جهانی صلیب 1.5 C آستانه. اما اگر یک 2.0 C آستانه رسیده است و سپس بدترین سناریو این است که افزایش 20% در مصرف برق و افزایش 6 درصد در آب استفاده کنید.

“چنین حالات اساسی برای درک پاسخ مشترک از آب و برق استفاده می کند به آینده تغییرات در شرایط آب و هوایی به عنوان به درک به چه میزان فعلی ما مدیریت و استراتژی های تکنولوژیکی نیاز به انطباق با تغییرات آینده می گوید:” Rohini کومار, یک پژوهشگر فوق دکترا در هلمهولتز مرکز تحقیقات محیط زیست-UFZ در لایپزیگ, آلمان.

محققان دریافتند که به طور متوسط برای هر شهر و تحليل دادهها در اين مطالعه وجود دارد می تواند 10 ٪ -20 ٪ افزایش در برق و 2%-5% افزایش آب در طول تابستان به دلیل گرم شدن آب و هوا.

“پایه مدل فقط به دنبال در دما و بارش استفاده می شود بارها و بارها به سیاست های توسعه. در آینده می تواند وجود داشته باشد قابل توجهی کمبود در آب و برق به دلیل این مدل شده اند به طور قابل توجهی کم بها دادن به آنچه که تقاضای واقعی خواهد بود” Obringer می گوید.

در حالی که همیشه وجود دارد اتاق را برای دقت بیشتر محققان بر این باورند که این سطح از دقت و صحت مدل به باید حکم استفاده از آن در حال حاضر توسط آب و برق و برنامه ریزان شهرستان به شکل موثر تر سیاست.

“این مدل فراهم می کند یک حس بسیار بهتر از خطر بالقوه برای تنوع و تغییر” Nateghi می گوید.

بنیاد ملی علوم و دانشگاه مرکز برای محیط زیست تامین می شود ،

منبع: دانشگاه پردیو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>