آب و هوا و coronavirus آمار همان جوامع سخت

مردم تحمل فشار از تغییر آب و هوا-مشکلات مربوط به در حال حاضر همان جوامع در یک نقطه ضعف در دفع رمان coronavirus, محققان می گویند.

درست مانند خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی رمان coronavirus است که هدف قرار دادن جوامع نابرابر سقوط تا حد زیادی همراه نژادی و اجتماعی و اقتصادی خطوط جدید در مجموع عفونت در ماساچوست رسید در هفته گذشته به بیش از 41,199.

در چلسی, ماساچوست, شهرستان فقط در خارج از بوستون که حدود 65 درصد از ساکنان Latinx عفونت نرخ بالاترین در کشور است.

map of Boston neighborhoods with shading to indicate greater risk in Roxbury, Mattapan, Dorchester, and parts of East Boston
این نقشه نشان می دهد که درجات مختلفی از آسیب پذیری اجتماعی در بوستون محله. جوامع با آسیب پذیری اجتماعی نمره نشان داده شده با سایه تیره تر هستند بیشتر احتمال دارد به صورت نامتناسب اثرات از هر دو تغییر آب و هوا و اقدام به کاهش گازهای گلخانه ای و آنها کمتر به احتمال زیاد برای دسترسی به این منابع است که بافر آن اثرات. (اعتبار: کربن رایگان بوستون عدالت اجتماعی گزارش)

“جمعیت است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus تا حد زیادی همان کسانی که در معرض خطر بیشتر قابل توجه اثرات تغییر آب و هوا از جمله اقدامات برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است که می تواند بیشتر تداوم بی عدالتی می گوید:” کاتلر کلیولند استاد زمین و محیط زیست در دانشگاه بوستون و کاردانی مدیر آن موسسه انرژی پایدار.

این یک الگوی آشنا و با شواهد ارتباط طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا را جدی تر COVID-19 عفونت, کار پرداختن به نابرابری های سلامت با توجه به بهداشت عمومی بحران به خود گرفته مجدد حس فوریت.

“اگر ما نمی عمدا قراردادن سهام آن را فقط اتفاق نمی افتد…”

“خانواده های کم درآمد مردم از رنگ و سالمندان اغلب فاقد منابع و ظرفیت برای پاسخ به بهداشت و آب و هوا بحران و بسیاری از بهداشت عمومی و سیاست های آب و هوا شامل نمی شود استراتژی های به طور خاص به نیازهای جمعیت های آسیب پذیر,” کلیولند می گوید.

کلیولند یکی از منجر شود محققان برای کربن رایگان بوستون, عدالت اجتماعی, گزارش که در سال گذشته گذاشته راه حل برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای بدون بدتر شدن نابرابری اجتماعی در بوستون و در حالت ایده آل جهانی بهبود اجتماعی و سلامت توسط انتقال دور از سوخت های فسیلی مانند گاز و نفت است.

اجتماعی و حقوق صاحبان سهام گزارش نشان می دهد که خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی هستند و بیشتر برای افرادی که در حال تلاش برای پرداخت ماهانه قبوض برق و یا افرادی که نمی صحبت می کنند زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی یا کمتر دسترسی به حمل و نقل است.

درآمد پایین محله و جوامع از رنگ نیز بیشتر احتمال دارد به تجربه بالاتر قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا با توجه به تحقیقات از دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی محققان Jonathan لوی و M. پاتریشیا Fabian که در سال 2018 یافت که بوستون را سیاه و Latinx خانواده تجربه 38 درصد بالاتر آلودگی هوا غلظت نسبت به خانواده است.

“واقعیت این است که بسیاری از مردم سقوط به یک دسته در نظر گرفته است که به لحاظ اجتماعی آسیب پذیر و یا به حاشیه رانده شده.”

دیگری مربوط به مطالعه انجام شده در سال 2003 نشان داد که بیماران از مناطق با آلودگی هوا دو برابر احتمال مرگ از سارس یک کوروناویروس به SARS-CoV-2 در مقایسه با افراد از مناطق با آلودگی کم. در حال حاضر 82 درصد از COVID-19 بيمار در بوستون مرکز پزشکی هستند و یا سیاه و سفید اسپانیایی, بازتاب بیماری همه گیر را نامتناسب و میر در جوامع اقلیت.

“اگر ما نمی عمدا قراردادن سهام آن را فقط اتفاق نمی افتد و هنگامی که آن اتفاق نمی افتد ما همه چیز را بدتر برای افرادی که در حال حاضر تلاش می گوید:” Atyia مارتین مدیر عامل و موسس تمام Aces, یک سازمان است که با این نسخهها کار برای قراردادن نژادی سهام به نهادی و محل کار طرح. مارتین و تیم او کار کرده و از نزدیک با کلیولند و همکاران در عدالت اجتماعی گزارش کرده است که پس از در نظر گرفته شده در شهرستان به روز شده در طرح اقدام آب و هوا.

“واقعیت این است که بسیاری از مردم سقوط به یک دسته در نظر گرفته است که به لحاظ اجتماعی آسیب پذیر و یا به حاشیه رانده شده می گوید:” مارتین. “ما در حال صحبت کردن در مورد یک گروه کوچک.”

منظور از نزدیک به بررسی چگونه عدالت اجتماعی و نابرابری های بازی در سراسر شهر بوستون محققان ایجاد یک آسیب پذیری اجتماعی شاخص ترکیب ما آمار و اطلاعات جمعيتی که برای تعیین محلات در نظر گرفته شود در معرض انرژی, مواد غذایی, پزشکی و یا مالی ناامنی است. این محله—با Dorchester, East Boston, هاید پارک Mattapan ماموریت تپه و Roxbury در آینده در بالا—دارای یک میزبان از شباهت مانند دمای پایین تر متوسط درآمد کمتر مالکیت خانه کمتر MBTA متوقف می شود و سهام مسکن های قدیمی تر که ترجمه را به انرژی بالاتر بار برای خانواده هایی که باید اختصاص یک کسر بزرگتر از درآمد خود را به سوخت و برق است.

با استفاده از این در ذهن محققان شناسایی چگونه بوستون می توانید با استفاده از تولید گازهای گلخانه ای-استراتژی کاهش در چهار بزرگترین انتشار بخش ساختمان و حمل و نقل زباله و انرژی برای رسیدگی به این تاریخی نابرابری و ایجاد متفکر سیاست آب و هوا است که اجتناب از عواقب ناخواسته.

“اگر همه ما بود تبدیل به انرژی پاک قبوض آب و برق رفتن را از طریق سقف” توضیح می دهد که کلیولند که تشدید بار مالی آسیب پذیر در جوامع است. به همین دلیل او می گوید: ساختمان های قدیمی نیاز به تعمیرات اساسی برای افزایش گرمایش و برق, بهره وری در کنار انتقال به انرژی پاک.

“هیچ آب و هوای سرد شهر در جهان است که چگونه به طور جامع ایجاد یک سیستم که در آن شما حرارتی decarbonize انرژی خود را در حالی که همچنین بهبود بهره وری انرژی می گوید:” کلیولند. اضافه کردن در بوستون شدید کمبود مسکن مقرون به صرفه ساخت بسیاری از محله های آسیب پذیر به gentrification و جابه جایی و تعداد مستاجرها و چند خانه و شهر و برنامه ریزان و سیاستگذاران باید خود را یک سر خراشنده.

اما در حال دور شدن از سوخت کثیف خواهد تاثیر زیادی بر نابرابری است که بیماری های تنفسی مانند COVID-19 را روشن. “انرژی پاک و کاهش آلودگی هوا که باعث بهبود کلی سلامت عمومی و نامتناسب مزایای اجتماعی جمعیت های آسیب پذیر. سرمایه گذاری در انرژی ساختمان صرفه جویی ایجاد می کند سالم محیط داخلی,” کلیولند می گوید. به سادگی قرار دادن هوای پاک به طور کلی به معنی مردم کمتر بیمار شدن.

این نیز ارائه می دهد جوامع بیشتر تحت تاثیر تغییرات آب و هوایی فرصت های جدید برای ایجاد کسب و کار و شغل است که می تواند کمک به انتقال به انرژی پاک به یک واقعیت در بهبود سلامت جوامع خود را.

“ما در حال رفتن به نیاز افرادی که می توانند این کار را انجام دهید. چرا که نه راهی برای کمک به مردم ایجاد زیرساخت های لازم برای شروع کسب و کار خود می گوید:” مارتین که همچنین بر نیاز جوامع را شامل می شود در شهرستان فرایند تصمیم گیری.

رفتن به جلو کلیولند امیدوار به دیدن بوستون اولویت بندی و توسعه معیارهای موفقیت در زمینه سهام و به طور منظم به روز رسانی پیشرفت قابل مشاهده و شفاف است نیز مطرح شده است با جمع آوری داده ها در COVID-19 بيمار.

“بیشتر موثر آب و هوا و بهداشت عمومی سیاست نیاز به ‘bottom-up’ فرد تغییرات” کلیولند می گوید. “به علاوه” بالا به پایین ” تغییرات توسط دولت و کسب و کار.”

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>