هوشمندانه دستگاه تولید برق از هوا نازک

هوا نازک

یک تیم از دانشمندان در دانشگاه ماساچوست امهرست آمده اند تا با باهوش دستگاه آنها لقب “هوا-ژنرال” است که می تواند تولید برق از رطوبت موجود در هوا است. با توجه به تیم های خود را کشف می تواند انقلابی در انرژی سبز با ارائه برخی از مزایای کلیدی بیش از دیگر منبع تجدید پذیر شامل خورشید یا انرژی باد.

“ما به معنای واقعی کلمه ساخت برق از هوا نازک,” مهندس برق Jun یائو شرکت-نویسنده از مقاله مندرج در مجله Nature امروز در بیانیه ای گفت. “هوا-gen تولید انرژی پاک 24/7.”

Geobacter

به طور طبیعی اتفاق می افتد میکروب به نام Geobacter تولید الکتریکی رسانا پروتئین ساخت نانوسيم های. با بهره برداری از این ساخت نانوسيم های با استفاده از الکترود دستگاه به طور موثر می تواند تولید یک جریان الکتریکی از رطوبت به اندازه کافی به قدرت الکترونیک کوچک در شکل فعلی آن است.

دانشمندان گمان می برند به اتهام ناشی از پروتون انتشار در طول ساخت نانوسيم های, همانطور که در مقاله خود را.

“یک حفظ رطوبت شیب است که اساسا متفاوت به هر چیزی که دیده می شود در سیستم قبلی توضیح می دهد که پیوسته ولتاژ خروجی از ما نانوسیم دستگاه” آنها نوشت.

پچ روز

اما قبل از پوسته پوسته شدن تا خود را در زمان طراحی این تیم در حال برنامه ریزی برای توسعه کوچک هوا-gen “تکه” است که می تواند قدرت دستگاه های پوشیدنی و یا گوشی های هوشمند است.

“هدف نهایی این است برای ایجاد مقیاس بزرگ سیستم” یائو در بیانیه ای گفت:. “برای مثال این تکنولوژی ممکن است گنجانیده شده به رنگ دیوار است که می تواند کمک برق خانه خود را. و یا ممکن است ما توسعه مستقل و هوایی-مجهز به ژنراتور تامین برق خارج از شبکه.”

بیشتر بخوانید: دانشمندان ساخته شده است یک نابغه دستگاه که تولید برق ‘از هوا نازک’ [علم Alert]

بیشتر در انرژی های تجدید پذیر: این تیم می خواهد به تصرف خود در فضای مجاز: نامحدود انرژی از داخل زمین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de