هوای پاک نیت ارائه میدهد از Coronavirus را فراهم می کند پنجره را به یک ماشین-آینده رایگان

NOAA استفاده از آن ، دریایی و هوایی ماهواره ای منابع برای توسعه جهانی تصویر از تیز در کاهش گازهای گلخانه ای و دیگر آلاینده های ایجاد شده توسط تغییرات رفتاری ناشی از کوروناویروس.

آنچه در این سازمان امیدوار خواهد بود که نخستین مطالعه اصلی در آنچه که ایالات متحده ممکن است انتظار از آینده ناوگان جارو برقی وسایل نقلیه آینده و کاهش تولید گازهای گلخانه ای از هواپیما و صنایع NOAA با عجله به کنار هم قرار دادن چند آزمایش برای اندازه گیری تغییرات ناشی از تقریبا جهانی مستند در ماه آوریل است.

“ما کار گذشته است و ما آماده شده به بررسی این بی سابقه تایمز گفت:” کریگ مک لین دستیار NOAA مدیر در بیانیه ای در روز گذشته ، “این دیدگاه منحصر به فرد به سکون نسبی ما خودمان را پیدا کنید در” اندازه گیری خواهد شد در برابر “عمده پایه دانش” که NOAA ساخته شده در طول چند دهه از داده های جمع آوری او اضافه شده است.

و یا به عنوان یک سازمان دانشمند آن قرار داده است “این کاملا یک تقلا سخت تر ساخته شده توسط این واقعیت است که ما نمی خواهد تمام شود در آزمایشگاه در همان زمان.”

این آزمایش در حال کاوش تفاوت بین آنچه که تعطیل و چه نبود. برای مثال جسیکا گیلمن یک تحقیق شیمی در NOAA شیمیایی و علوم آزمایشگاهی در Boulder, Colo., بررسی افت شدید در برخی از مواد تشکیل دهنده از شهری دود که به نام ترکیبات آلی فرار که بسیاری از آنها می تواند باعث مشکلات سلامتی. یکی از عمده منبع اگزوز از وسایل نقلیه.

متعادل در برابر آنها دیگر smoggy خانواده به نام فرار محصولات شیمیایی است که از استفاده از محصولات ضد عفونی کننده ها و محصولات مراقبت شخصی مانند کرم های صورت است. آنها به احتمال زیاد به باقی مانده اند و یا همان بالا رفته است.

به عنوان گیلمن توصیف آن هر دو خانواده از مواد با هم مخلوط کنید در شهری دود و یا آنچه دانشمندان در تماس با زمین-بر اساس ازن و ایجاد مواد شیمیایی جدید که سخت به پیش بینی مگر اینکه یک خانواده تغییرات و دیگر نمی کند. این مورد بود که ترافیک کاهش یافت و به رکورد پایین سطح در مارس اما استفاده از مواد شیمیایی و احتمالا رهبری تمیز کردن محصولات بالا رفت.

“این غیر خطی اثر توضیح داد:” گیلمن مقایسه آن را به یک آشپزخانه شروع می شود که با شکر و آب و آرد, اما زمانی که مواد با هم پخته انواع محصولات می تواند منجر به برخی از آنها غیر قابل پیش بینی.

پخت می آید زمانی که دود پخته شده توسط نور خورشید و یکی از پاسخ گیلمن و دیگر دانشمندان و امیدوارم از این مطالعه این است که یک تصویر دقیق از آنچه که دود ممکن است در نگاه آینده ای که در آن پاک کن برقی وسایل نقلیه تسلط بر جاده.

با توجه به NOAA زمان رسیده بود به مطالعه که وسایل نقلیه تولید شد و آلودگی به دلیل ترافیک در ایالات متحده کاهش یافته است توسط “50% یا بیشتر” در حالی که کامیون ترافیک پایین بوده است در حدود 20٪. در تعطیلات آخر هفته گازهای خروجی از هر دو خودرو باید بیشتر به شدت کاهش یافته است.

یکی دیگر از امیدوار-برای نتیجه خواهد بود دقیق تر حس ذرات معلق در هوا و یا ابرها از ذرات کوچک است که داده شده توسط وسیله نقلیه تولید گازهای گلخانه ای. دانشمندان این ذرات PM2.5 و بدن در حال رشد از شواهد پزشکی حاکی از آن است که عمده تهدید سلامت و ممکن است مرکب مرگ و میر و بیماری های مرتبط با COVID-19.

به صورت ذرات معلق در هوا, NOAA قادر به ضربه بزنید حداقل 10 ماهواره های از ایالات متحده آمریکا و اروپا و ژاپن را اندازه گیری اتمسفر ترکیب در نقاط مختلف جهان گفت: میچ گلدبرگ دانشمند ارشد آژانس مشترک قطبی سیستم های ماهواره ای.

“ما فکر می کنیم از ماهواره به عنوان یک شکل از زمین حقیقت” گفت و اشاره کرد که ماهواره می تواند نشان می دهد ترکیبی از ذرات معلق در هوا که هوابرد در طول همه گیر و سپس تعیین اینکه آیا تغییرات خوب بودند یا بد. این مطالعه ممکن است به آژانس بهتر تغییرات آب و هوایی مدل در آینده او اضافه شده است.

NOAA نیز به دنبال این که آیا کاهش در حمل و نقل ممکن است منجر به کاهش سطح سر و صدا است که بهبود سلامت ماهی است.

“ما در حال رفتن به یادگیری زیادی” گلدبرگ پیش بینی کرد.

هنگامی که داده ها در دانشمندان را بهتر گرفتن در کاهش پروازهای هواپیمایی و چه نسبی و نادر فقدان contrails از جت مسافری ناشی از تغییرات در تشکل های ابر. این تغییرات ممکن است تحت تاثیر مقدار نور خورشید که به زمین میرسد.

NOAA که انجام یک آزمایش در سال 2018 است که گسترده نشت گاز یک شکل متان از شهرستانها عمده ایالات متحده قرض هواپیما از سه دانشگاه به تکرار آزمایش در ماه گذشته.

بسته بندی شده با سنسور گازهای گلخانه ای و ازن تجزیه و تحلیل محققان پرواز 18 پرواز از طریق downwind plumes از دود. آنها نمونه برداری هوا بیش نیویورک; بوستون; Washington, d. C.; مشیت R. I.; و بالتیمور.

Colm Sweeney یک NOAA محقق که رهبری همان آزمایش دو سال پیش گفت که او مطمئن است که این یافته ها متفاوت خواهد بود این بار اما 2018 مطالعه به آنها ارزشمند چارچوب مرجع برای استفاده دوباره (Climatewire, آوریل 2).

“انتشار گاز متان در حال رفتن به تغییر دهید که بسیار به دلیل نشت لوله ها در حال رفتن به دریافت هر گونه کمتر چکه کن” گفت: Sweeney.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de