CityMD به اشتباه گفت: 15,000 بیماران آنها سیستم ایمنی به COVID-19

فوری کلينيک CityMD به نتایج نادرست به 15,000 بیمارانی که در آمد برای coronavirus آزمون.

آزمون درستی شناسایی آنتی بادی برای coronavirus در تمام آن دسته از بیماران — بدین معنی که بیمار بوده است در برخی از نقطه در گذشته است. و در حالی که CityMD گزارش نتایج به درستی CNBC گزارش می دهد که این کلینیک به اشتباه گفت: همه 15,000 از آن دسته از بیماران که آنها در حال توسعه ایمنی به COVID-19 رفتن به جلو.

تولید آنتی بادی — تخصصی بیماری های خاص پروتئین های سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت ها — می تواند منجر به مصونیت در برابر برخی از عفونت. اما هنوز شواهد کافی برای قطعا می گویند به عنوان CityMD را که همان اتفاق می افتد برای COVID-19, CNBC گزارش. در حالی که برخی از کارشناسان پزشکی پیشنهاد کرده اند که بهبود coronavirus بیماران به احتمال زیاد محافظت شده توسط خود آنتی بادی دیگران باقی می ماند ديپلمات.

“چهار ماه به این بیماری همه گیر ما قادر به گفتن یک پاسخ آنتی بادی به معنی کسی است که ایمنی” دکتر ماریا ون Kerkhove سر این که چه کسی در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان تیم گفت: در ماه آوریل با توجه به CNBC.

حتی اگر آنتی بادی انجام کمک به مبارزه با آینده coronavirus عفونت درمانگاه نبود شواهد کافی به بیماران است. و در حال حاضر یک CityMD نماینده CNBCآن را با گچ نوشتن تا قدم اشتباه به ویرایش و خطا.

“با توجه به ویرایش و خطا در بیمار پورتال برخی از CityMD بیماران دریافت اطلاعات نادرست و گفت یک نتیجه مثبت در COVID-19 آزمایش پادتن اعطا ایمنی” سخنگوی مت گوو گفت CNBC. “ما را برداشته و نادرست زبان و تماس خواهد همه بیماران برای اطمینان از آنها باید اطلاعات صحیح.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de