شهر ‘جزایر حرارتی’ ترفند درختان به فکر این بهار

درختان و پوشش گیاهی در جزایر حرارتی شهر به نوبه خود سبز در اوایل سال اما کمتر حساس به دما تغییر از پوشش گیاهی در اطراف مناطق روستايی بر اساس یک مطالعه جدید.

آن را نشانه ای از راه شهرستانها دام گرما, محققان می گویند. این یافته ها دارای انشعابات برای افراد مبتلا به آلرژی و هر کسی که علاقه مند در اثرات زیست محیطی تغییرات آب و هوا می گوید: Yuyu ژو استادیار زمین شناسی و علوم جوی در دانشگاه ایالتی آیووا و coauthor از مطالعه در PNAS.

محققان با بررسی تصاویر ماهواره ای از 85 شهرهای بزرگ در ایالات متحده از سال 2001 تا 2014 اجازه داده است که آنها را برای تشخیص تغییرات در سبزی گیاهان و تعیین زمان هنگامی که گیاهان شروع به رشد در بهار.

داده ها نشان می دهد شروع فصل وارد به طور متوسط شش روز پیش از آن در شهرهای مورد مطالعه از اطراف مناطق روستایی با توجه به اثر جزیره گرمایی.

کمی تحقیق به بررسی ارتباط بین اثر جزیره حرارتی و فنولوژی و یا مطالعه دوره ای و فصلی پدیده های طبیعی ژو می گوید: با اضافه کردن این نوع از اطلاعات را تبدیل خواهد شد به طور فزاینده مهم است که دانشمندان در تلاش برای پیش بینی چگونه گیاهان را در پاسخ به تغییر شرایط محیطی از جمله تغییرات آب و هوا و شهرنشینی.

“در آینده ما می خواهیم به دقت بیشتر در زمین ما سیستم مدل برای پیش بینی تغییرات در محیط زیست ما است. با در نظر گرفتن تعامل بین متوسط و فنولوژيک تغییر در پوشش گیاهی به معنای کسانی که مدل پیش بینی بهبود خواهد یافت” ژو می گوید.

مطالعه ارائه می دهد برخی از بینش چگونه گرم شدن آب و هوا می تواند تاثیر پوشش گیاهی در انواع محیط ها و نه فقط آنهایی که شهری می گوید: سرب نویسنده Lin Meng یک دانشجوی دکترای زمین شناسی و علوم جوی.

“ما با استفاده از مناظر شهری به عنوان یک گرم آزمایشگاهی” Meng می گوید. “با استفاده از یک فضا-زمان جایگزینی رویکرد شهرستانها نمایندگی های آینده گرم شدن حالات.”

در علاوه بر این به مطالعه شهری-روستایی تفاوت از شروع فصل بهار این پژوهشگران تجزیه و تحلیل پیشرفت رای از شروع فصل در زیر زمین است. این یافته ها نشان می دهد پیشرفت از شروع فصل از شهری گیاهان پایین تر است که از روستایی گیاهان با همان مقدار حرارت افزایش می دهد, نشان می دهد, شهری, گیاهان کمتر حساس به دما با توجه به اثر جزیره گرمایی.

که ممکن است با توجه به گرمتر زمستان در مناطق شهری Meng می گوید. برخی از مطالعات پیشنهاد کرده اند که درختان نیاز به خنک به اندازه کافی در زمستان به منظور پاسخگویی به افزایش دما در فصل بهار.

بالا زمستان درجه حرارت در شهرستانها کاهش سرما تجمع و باعث کاهش حساسیت درختان در مناطق شهری است. ژو و منگ می گویند وجود دارد که در حال بحث در مورد دلیل کاهش نرخ پیشرفت و مطالعات بیشتر باید حفر کردن عمیق تر به این سوال اما داده ها پشتیبانی که ادعا می کنند.

“متوسط تنها یک عامل برای زمان بندی پوشش گیاهی رشد, اما آن را به وضوح مهم یکی” ژو می گوید.

منبع: دانشگاه ایالتی آیووا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de