شهرستانها در حال آهسته به سهولت اجاره و اخراج

نگاهی 50 بزرگترین شهرستانها در ایالات متحده می یابد کمی کمک برای مستاجرها در میان همه گیر.

برای یک پنجم کارگران آمریکایی در حال حاضر رو به افزایش بیکاری به دلیل کروناویروس اولین بار از ماه می رسد با تازه کشف شده dread: اجاره است که به علت قرار دادن بسیاری از کسانی که از نظر مالی مبارزه در غیر ممکن است موقعیت.

تنها 26 درصد از شهرستانها در ایالات متحده به ارائه کمک های مالی برای اجاره امداد و یا ممنوعیت اجاره را افزایش می دهد.

در پاسخ به این تنگنای اقتصادی همه گیر باعث شده است که محلی شهرستان و دولت ها در سراسر کشور شده اند پله تا برای کمک به کمک خانواده ها و افراد در تلاش برای پایان می رسد دیدار—تصویب سیاست های مسکن مانند اخراج و سلب حق اقامه دعوی حفاظت—در سرعت بی سابقه است. کاترین Levine انیشتین و ماکسول پالمر دستیار اساتید علوم سیاسی در دانشگاه بوستون کالج هنر و علوم است که تحقیقات مسکن, سیاست, شده تجزیه و تحلیل چگونه امریکا بزرگترین شهرهای پاسخ داده اند.

“ما در حال یادگیری از دولت های محلی است که مشکل بزرگ این است اخراج و مستاجرها قادر به خود را اجاره می گوید:” انیشتین. با تمیز کاری داده ها از امریکا 50 بزرگترین شهرستانها انیشتین و پالمر در حال بررسی است که چگونه دولت های محلی در حال حمایت از مستاجرها و مالکان در پی COVID-19 پیدا کردن که 62 درصد از شهرهای بزرگ را به طور موقت ممنوع اخراج از اجاره واحد است. بین 2 مارس و آوریل 2, با توجه به داده های خود را 20 از بزرگترین شهرهای آمریکا تصویب نوعی از اخراج ban و از جمله بوستون و سانفرانسیسکو و سیاتل و شیکاگو است.

“ما می دانیم که در ایالات متحده و به خصوص در شهرستانها که مستاجرها تمایل به درآمد پایین تر و بیشتر احتمال دارد به کار در بخش خدمات شغل شده اند که واقعا منفی تحت تاثیر این بحران” او می گوید. “آن شده است به خصوص برای مستاجرها مالی و سلامت-دانا, اما آن را نیز بد برای مالکان و ما می تواند دیدن بسیاری از سلب حق مالکیت و عدم پرداخت وام مسکن.”

تماس به لغو اجاره

در ماه های پس از همه گیر در زمان برگزاری در ایالات متحده در حمایت از گروه های تروریستی برای رهبران دولت برای انصراف از اجاره garnering توجه رسانه ها و حمایت از مترقی قانونگذاران از جمله ما نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و ما نماینده Ilhan عمر در مینه سوتا. اما کسانی که سیاست را پرتاب صاحبخانه به یک وضعیت نامشخص.

“زمانی که اقتصاد است که به لحاظ نظری به برخی از مرتب کردن بر اساس نرمال مرحله, مردم هنوز هم مدیون بانک ها برای پرداخت وام مسکن خود را, آنها در حال رفتن به مدیون صاحبخانه برای اجاره و آنها در حال رفتن به باید که درآمد به آن پرداخت و آن را برای رفتن به ایجاد نوعی موج دوم بحران می گوید:” پالمر. “وجود دارد هیچ, تمیز, ساده, ‘در اینجا که در آن پول می آید از برای رفع این مشکل است.’ آن را بیش از حد پول برای انجام این کار قطعا در محلی و یا دولت ،

او و اینشتین متوجه شد که تنها 26 درصد از شهرستانها در ایالات متحده به ارائه کمک های مالی برای اجاره امداد و یا ممنوعیت اجاره را افزایش می دهد 22 درصد از شهرستانها را ممنوع سلب حق مالکیت و فقط 4% در حال ارائه بودجه برای پرداخت وام مسکن پشتیبانی می کند.

“من شوکه شده که در یک بحران بهداشت عمومی ما نمی تواند نزدیک به 100 درصد از شهرستانها انجام اخراج توقف می گوید:” انیشتین. “از ديدگاه بهداشت عمومی شما نمی خواهید به پا زدن مردم از خانه های خود.” او به تازگی مشخص شده این یافته ها در یک وبینار توسط BU ابتکار در شهرستانها و او و پالمر به زودی صدور یک صفحه سیاست گزارش خلاصه اطلاعات.

چه شهر دولت می تواند انجام دهد

طرفداران مسکن شاهد موفقیت در ماساچوست زمانی که فرماندار چارلی بیکر امضا لایحه به طور موقت توقف اخراج و سلب حق مالکیت در اواخر ماه آوریل است. در مارس 5, شهردار بوستون Martin J. Walsh اعلام کرد که 3 میلیون دلار به صندوق کمک به مستاجرها در خطر از دست دادن مسکن با توجه به همه گیر که در حال حاضر شروع به توزیع پول به برخی از 800 متقاضیان خارج از 5,500 که اعمال می شود.

در شهر نیویورک—آمریکا شهر سخت ترین ضربه coronavirus—فرماندار نیویورک اندرو کومو به تازگی تمدید یک مهلت قانونی برای اخراج به گذشته تا مرداد 20. اما اینشتین و پالمر را دیده اند و نه هر گونه اقدام که از سطح شهرستان است.

“[جدید شهر نیویورک دولت] است و برای غیر فعال در تمام مناطق ما نگاه بود که بسیار برای من تعجب آور بود [از شهر] یک COVID کانون می گوید:” اینشتین که در جمع آوری این سیاست مسکن داده برای شهر نیویورک در اواسط ماه مارس و دیدم هیچ سیاست به ارائه کمک در برابر اخراج و سلب حق اقامه دعوی و یا defaulting در وام مسکن یا مالیات بر املاک.

در سطح شهرستان اقدام تا حد زیادی بستگی به قدرت یک شهردار در دسترس است که می تواند متفاوت از یک شهر به شهر دیگر و حتی در همین دولت, محققان می گویند. برخی از دولت های محلی فقط باید قدرت لابی خود دادگاه, سیستم, کلانتر, و یا دولت را به اقدام و “ممکن است دارای حق قانونی برای جلوگیری از اخراج در حالی که در شهرهای دیگر آنها قدرت آن می گوید:” انیشتین.

اما تقریبا تمام شهر دولت باید قدرت را به تاخیر مالیات بر املاک و یا قیمومیت مالیات پرداخت می شود در زمان. هنوز “تنها 16 درصد از شهرستانها ما در ارائه تاخیر در مالیات بر املاک و من شک دارم که آنها لازم نیست که پول برای انجام این کار در حال حاضر ممکن است پیش بینی است که در شش ماه آنها قطعا نمی خواهید به پول قادر به پرداخت هزینه است که می گوید:” انیشتین.

سیاست مسکن

به حفاری عمیق تر به تحقیقات خود انیشتین و پالمر قصد مصاحبه مسکن شهرستان کمیسیون در سراسر کشور برای یادگیری در مورد چگونه آنها شناسایی مسائل مطرح شده در مسکن امداد برنامه های, چگونه شهر خود می شود بودجه برای برنامه های کمک, چگونه شهر خود را دولت انتخاب جمعیت هدف در سیاست های خود را و چه می آید بعدی پس از سیاست های موقت و moratoriums منقضی خواهد شد.

“شما داده نمی تواند کمک به هر کسی و یا پرداخت تمام اجاره بها و تمام رهن, ما می خواهم به فکر می کنم در مورد روش های مختلف اندازه گیری موفقیت برای یک شهر-سطح مداخله و سیاست مسکن و فکر می کنم در مورد آنچه که باید انجام شود در دولت و یا سطح فدرال به جای آن می گوید:” پالمر. “صحبت کردن به [شهر مسکن] کمیسیون به ما کمک خواهد کرد یک حس چگونه آنها را شناسایی و پرداختن به مسائل است.”

در سال 2019 کتاب, محله مدافعان: مشارکتی سیاست آمریکا را در بحران مسکن (انتشارات دانشگاه کمبریج 2019), مستروف با پروفسور دیوید Glick انیشتین و پالمر کشف چگونه سیاست های مسکن بشود مالکان کمک به در حال حاضر فاقد مسکن مقرون به صرفه در دسترس در شهرستانها بزرگ است. در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بحران مسکن مقرون به صرفه ساخت برنامه های حلق آویز در تعادل از بسیاری از مکان ها ممکن است نگه داشتن خود اجازه فرایند و جلسات عمومی هستند به احتمال بسیار زیاد در برگزاری آنها می گویند. آنها همچنین نگرانی در مورد احتمال از مردم با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک توجیه برای مبارزه با چگالی بالا مسکن.

به دنبال آینده ای مبهم آنها در نهایت می خواهم به اطلاعات کافی برای پیش بینی که در شهرستانها هستند و به احتمال زیاد قبل از اقدام به, دولت, بازیگران در هنگام عمل است به احتمال زیاد اتفاق می افتد و که در شهرستانها هستند احتمال بیشتری نسبت به دیگران برای حفاظت در طول بحران. در سطح فدرال هر چند هر دو انیشتین و پالمر می خواهم برای دیدن بیشتر سرمایه گذاری به رفاه مستاجرها خواهد شد که ضروری است به عنوان شهر و دولت بودجه خشک.

“مراقبت عمل [Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی] مراکز بیشتر از آن در کمک به مردم با وام مسکن, و آن را انجام نمی دهد هر چیزی را برای کمک به مردم پرداخت اجاره می گوید:” انیشتین. “و با توجه به آنچه ما در مورد مکان هایی شده اند که سخت ترین ضربه این مثل چلسی, ماساچوست, and Queens, New York, ما نیاز به انجام کاری برای اجاره و برای مهاجران ضربه سخت توسط هر دو اقتصادی و سلامت اثرات این بحران است.”

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>