کلروکين اعتیاد به مواد مخدره است منحرف جستجو برای Coronavirus درمان

مردم با COVID-19 که وارد سالوادور Zubirán موسسه ملی علوم پزشکی و تغذیه در مکزیکو سیتی به جستجو برای درمان می توانید از منوی بالینی به دقت ارائه شده توسط یک کارگر آموزش دیده برای ارائه بی طرفانه پرتره از خطرات بالقوه و مزایای.

اما متخصص مغز و اعصاب Sergio Iván والدس-فرر در حال حاضر می داند که دادگاه بیشتر خواهد شد را انتخاب کنید—و نه خود را. در عوض بسیاری از مردم انتخاب کردن برای یکی که شامل هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر شده است که در تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سایر شخصیت های با نفوذ موثر در coronavirus درمان است. تقاضای بالا برای مواد مخدر در مکزیک به سرعت تخلیه این کشور را تامین کند. استفاده از آن در حال حاضر محدود به بیمارستانها و بیماران مشتاق به اطمینان حاصل شود که آنها آن را دریافت خواهید کرد.

“تاپیک فوق العاده ای تعصب می گوید:” والدس-فرر که در حال مطالعه اثرات زوال عقل مواد مخدر در COVID-19. “مطالعات از هر داروی دیگر که ثبت نام تمام سنین و درجه شدت در مشکل بزرگ است.”

هیدروکسی کلروکین و نزدیک آن شیمیایی پسر عموی کلروکين را به خود جلب نامتناسب توجه در coronavirus همه گیر تحریک مطالعات اولیه و حمایت از رهبران سیاسی مانند تهمت و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی. تا کنون بسیار کمی وجود دارد که داده ها پشتیبان گیری این ایده که هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار در برابر عفونت کروناویروس و در عین حال شور اطراف آن ایجاد کرده است کمبود دارو و تحت تاثیر ثبت نام در آزمایش های بالینی برای سایر درمان های بالقوه است.

“هنگامی که شما از جان گذشته مردم و رک و پوست کنده, از جان گذشته, پزشکان, شما می خواهم به این باور است که شما چیزی است که کار می کند می گوید:” دانیل کال های عفونی-بیماری متخصص در دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان در آن آربور. “اما در پایان روز است که کمک نمی کند اگر کسی آن موثر نیست و اگر آن مانع مردم از شرکت در مطالعات دیگر.”

شواهد اولیه

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید کرده است کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان مالاریا و به دلیل خواص ضد التهابی خود, برخی از بیماری های خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس. در فوریه محققان نشان داد که کلروکين می تواند به کاهش عفونت کرونا ويروسی از سلول های انسانی رشد در laboratory1. چند روز بعد آمد یک گزارش از آزمایشات بالینی بر روی بیماران مبتلا به COVID-19 در ده بیمارستان در چین است. این آزمایش پیشنهاد می شود که کلروکين درمان ممکن است در کوتاه مدت از disease2.

پس از یک تعداد انگشت شماری از مطالعات گزارش شده است اما هیچ کدام نشان داده اند قطعی یا نه کلروکين یا هیدروکسی کلروکین می تواند به نفع COVID-19 بيمار. برخی تحقیقات حتی نشان می دهد که درمان می تواند باعث آسیب در افراد با COVID-193. “تا کنون همه این مطالعات منتشر شده اند بسیار کوچک و قوی می گوید:” ریچارد Whitlock, یک جراح و مراقبت های ویژه پزشک در جمعیت پژوهشکده سلامت در همیلتون کانادا. “کوچک آزمایش می تواند نوسان در هر دو طرف—از “بله به نظر می رسد بزرگ’ به ‘بدون آن مضر است” —و این چیزی است که ما شاهد آن هستیم.”

اما یافته های کافی برای برخی از جهان بسیاری از مشخصات بالا سیاستمداران مشتاق به ارائه نگران رای دهندگان و رنج اقتصاد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید. تهمت و ادعا کرد که او در نظر گرفته مصرف کلروکين به عنوان یک اقدام احتیاطی. بیمارستان ها در ایران, نیویورک, اسپانیا و چین تبدیل به هیدروکسی کلروکین و کلروکين به عنوان یک درمان استاندارد برای بیماران مبتلا به COVID-19 رغم ارشاد از سازمان بهداشت جهانی و چندین انجمنهای پزشکی که داروها باید استفاده نمی شود در برابر COVID-19 به جز در آزمایش های بالینی.

در درمان دستورالعمل های منتشر شده در 21 آوریل ایالات متحده موسسه ملی سلامت اشاره دارد که داده های ناکافی به توصیه و یا در برابر استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین در افراد با COVID-19. “پزشکان در حال تلاش و فقط آن را زیرا آنها می خواهند برای ارائه به بیماران خود چیزی می گوید:” لورن Sauer اضطراری-پزشکی محقق در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور ، “حکایات را تبدیل به شواهد به نظر می رسد.”

تقاضا نیز افزایش یافت در خارج از بیمارستان. در 28 مارس, FDA صادر اضطراری اجازه به استفاده از ملی ذخایر کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19—یک حرکت است که بسیاری از مردم در زمان به عنوان نشانه ای از آژانس ایمان به مواد مخدر’ اثر. نتیجه مسابقه را به, و یا حتی به ذخیره کردن کلروکين منجر به جهانی کمبود و افرادی که آن را برای درمان بیماری های خود ایمنی تلاش برای دسترسی به منابع. در ضمن وجود دارد گزارش بیماری و مرگ و میر مرتبط با کلروکين استعمال بیش از حد در ایالات متحده و نیجریه.

در معرض خطر محاکمه

سرعت بسیار مهم است در شکار برای COVID-19 درمان و آهسته پایین در آزمایش های بالینی می تواند هزینه زندگی. برخی از مردم نمی خواهند به شرکت در کارآزمایی های بالینی است که می تواند نیاز آنها را به کلروکين درمان است. این ساخته شده است که آن را دشوار است به ثبت نام مردم به محاکمه او از HIV و مواد مخدر به عنوان پتانسیل COVID-19 درمان می گوید عفونی-متخصص بیماری های سونگ-Han Kim در دانشگاه اولسان دانشکده پزشکی در سئول .

کیم داستان نیست منحصر به فرد است. روانپزشک اریک Lenze از دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس میسوری به تازگی راه اندازی آزمایشی از یک داروی ضد افسردگی است که او امیدوار است که می تواند به کاهش پاسخ ایمنی مربوط به برخی از شدید COVID-19 موارد است. این دادگاه تا کنون ثبت نام ده شرکت کنندگان در; سه نفر دیگر کاهش یافته است به بخشی زیرا آنها در حال حاضر برنامه ریزی برای هیدروکسی کلروکین. و Sauer می گوید که او و همکارانش مواجه شده اند مشابه مقاومت در حالی که ثبت نام کنندگان به دادگاه از داروی ضد ویروسی remdesivir.

به عنوان یک نتیجه, برخی از محققان در حال ساخت و سازش در مطالعه طراحی شده است. در ایران, آسیب شناس علیرضا Ghaffarieh داد تا برنامه های خود را برای رد کلروکين درمان از دادگاه خود را از آهن كلاته كننده ارزيابي دارو در افراد با COVID-19 در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه. “این بیماران در حال حاضر آغاز شده و با دو یا سه دارو,” او می گوید. “آنها هرگز راضی به رها کردن این دارو است.” او می پذیرد شرکت کنندگان که ممکن است مصرف سایر داروها و امیدوار است که این نه پیچیده تفسیر نتایج خود را.

تاخیر در clinical-trial ثبت نام می اندازد محاکمه به خصوص در طول یک بیماری همه گیر می گوید: Prashant Malhotra های عفونی-بیماری متخصص در ساحل شمالی بیمارستان دانشگاه در منهست, New York. در برخی از شیوع بیماری بهتر است اگر دادگاه می تواند به پایان زود هنگام او می گوید چرا که به عنوان سیستم مراقبت های بهداشتی تبدیل به ضعف کیفیت مراقبت می تواند کاهش. “شما در حال اجرا از لوازم اساسی و ممکن است قادر به ارائه همان سطح از مراقبت به عنوان آنچه که داده شد, زودتر,” او می گوید. “نتایج حاصل از آزمایشات بالینی که انجام شد در اوایل ممکن است در مقایسه با کسانی که بعد انجام همه گیر در تنظیمات.”

داده ها از مطالعات بالینی نیز می تواند اریب به استثنای شرکت کنندگان که حاضر به کلروکين درمان است. کلروکين می تواند باعث آریتمی قلب, برای مثال, و بنابراین ممکن است با توجه به برخی از افرادی که از قبل موجود و مشکلات قلبی است. که بدان معنی است که یک دادگاه است که مانع کلروکين-داوطلبان می تواند تا پایان ثبت نام نامتناسب تعداد زیادی از شرکت کنندگان با شرایط قلب می گوید Malhotra.

اما اجازه می دهد شرکت کنندگان به کلروکين می تواند درهم و برهم کردن تلاش برای تفسیر داده ها. کلروکين اثرات به خصوص اثر آن بر سیستم ایمنی بدن می تواند روز به محو شدن می گوید Malhotra. این می تواند آن را دشوار برای محاکمه محققان برای تشخیص اثر درمان آنها تست از اثر کلروکين.

محققان ممکن است حل و فصل برخی از این سوالات هفته پیش اگر وجود داشته است سریع تلاش های بین المللی برای توسعه دقیق کلروکين کارآزمایی بالینی می گوید اوله Søgaard های عفونی-بیماری پزشک در بیمارستان دانشگاه آرهوس در دانمارک. در حال حاضر وجود دارد بیش از 100 آزمایش های بالینی است که با هدف به آزمون کلروکين یا هیدروکسی کلروکین در برابر COVID-19.

آن را ارزشمند تلاش او می گوید: با وجود فقدان شواهد حمایت از این مواد مخدر که در تنظیم. “قادر بودن به صلیب چیزی مانند هیدروکسی کلروکین کردن لیست و حرکت به چیزهای دیگر می تواند یک دستاورد بزرگ” او می گوید. “سپس شما می تواند خاموش کردن بسیاری از آزمایشات و جایگزین کردن آنها با چیزی است که شما به آن اعتقاد داریم.”

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 24 آوریل سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>