چینی مریخ نورد کشف آن را نشسته بر 39 از ماه گرد و غبار

محققان در آکادمی علوم چین در پکن آغاز شده تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده توسط این کشور Yutu-2 Moon rover رادار نافذ زمین. ابزار peered 40 متر (131 فوت) زیر سطح ماه — و آن را نشسته در بالای یک کوه از غبار است.

چین چانگ خاوری 4 کاوشگر لمس کردن در سمت دور ماه در ژانویه 2019 تبدیل شدن به اولین شیء به انجام این کار. مدت کوتاهی پس از آن مستقر rover Yutu-2 از آن حلقه. مریخ نورد شده است کاوش در قطب جنوب-آیتکن حوضه بزرگترین و قدیمی ترین دهانه در ماه بوده است.

با استفاده از فرکانس بالا رادار به زیر سطح آن را در بر داشت که آن را نشسته در بالای 12 متر (39 فوت) خوب ماه گرد و غبار و به طور مفصل در مقاله منتشر شده در مجله علم پیشرفت در روز چهارشنبه.

“که بسیاری از سنگپوش” دیوید Toni دانشمند ارشد در Lunar and Planetary موسسه در هوستون بود که درگیر در تحقیق و گفته نیویورک تایمز. “این غذا برای فکر.”

ذرات ریز شد و به احتمال زیاد در نتیجه بسیاری از شهاب سنگ کوچک برخورد و یک تن از تابش خورشیدی به عنوان دانشمند جدید ،

در زیر گرد و غبار بین 12 و 24 متر (39 و 79 فوت) از کشف مریخ نورد سنگ بزرگتر به احتمال زیاد آنچه که در سمت چپ بزرگتر از سیارک و شهاب سنگ اثرات. بیشتر زیر است که مریخ نورد شناسایی لایه های متناوب از ریز و درشت خاک.

قابل توجه است که این تفاوت قابل توجه بین قرائت و آنهایی گرفته شده در چانگ خاوری 4 محل فرود که در آن اندازه گیری آن پیشنهاد را فرود در بالای متراکم گدازه لایه مدفون در زیر سطح باقی مانده آتشفشانی رویداد.

“زیرسطحی ساختار در چانگ خاوری 4 محل فرود پیچیده تر است و نشان می دهد کاملا متفاوت زمین شناسی زمینه” یان سو همکاری نویسنده از آکادمی علوم چین گفت: دانشمند جدید.

ادامه مطلب: چین مریخ کشف کرده است آنچه در زیر ماه را به دور طرف [جدید دانشمند]

بیشتر در این ماموریت: چین ادعا می کند آن Moon Rover یافت رنگارنگ “ژل مانند” ماده

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im