چینی موشک به فروش می رساند برای $5.6 میلیون نفر در livestreamed حراج: گزارش

ناشناس حامی خریداری یک زندگی واقعی موشک به 5.6 میلیون در طول یک آنلاین livestreamed حراج در آوریل روز احمق ها.

روز چهارشنبه (1 آوریل) یک Kuaizhou-1A (یا KZ-1A) موشک توسعه یافته توسط ExPace تجاری فرعی از پیمانکار دفاعی چین هوافضا علم و صنعت شرکت (CASIC) شد و قرار داده تا برای حراج آنلاین. کائو Meng از ExPace اعلام کرد در مورد یک livestreamed مزایده برگزار شده توسط Taobao جهان, بزرگترین وب سایت تجارت الکترونیک. در عرض فقط حدود پنج دقیقه بیش از 800 نفر را به پایین از 500 ، 000 یوان (در حدود $4,611.50) به عنوان سپرده با توجه به CGTN.

این KZ-1A موشک است که عمدتا مورد استفاده برای پرتاب ماهواره های کوچک به پایین مدار زمین شد و به سرعت به یک خریدار ناشناس فروخته 40 میلیون یوان است که در حدود 5.6 میلیون در نرخ ارز فعلی. خرید KZ-1A خدمات بسته شامل راه اندازی, نقاشی های سفارشی برای موشک بدن و راه اندازی سایت دسترسی داشته باشید.

مرتبط با: عکس های از چین فضاپیمای جدید به فضانوردان به ماه

این KZ-1S موشک دارای سه حالت جامد متحده و مایع سوخت مرحله بالایی. این موشک می تواند ارائه بیش از 441-lb. (200 کیلوگرم) ظرفیت ترابری به خورشید همزمان در مدار.

CASIC برنامه ای برای راه اندازی KZ-1A موشک با ماهواره جدید پردازنده بعد از این مه. راه اندازی اسپانسر شده از طرف خودروساز چینی GAC خواهد شد اختصاص داده شده به پزشکی کارگران از شهر ووهان در چین که در آن COVID-19 شیوع است که در حال حاضر جهانی و همه گیر برای اولین بار شروع به رشد می کنند.

این همکاری بین Taobao و ExPace تیم کشیده در بیش از دو میلیون بیننده در زیر موشک های حراج و این موضوع مشاهده شد بیش از 500 میلیون بار بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی Sina Weibo از امروز (3 آوریل), با توجه به SpaceNews.

تجاری این موشک فروش است اما به فضای تجاری بخش در چین است. دولت متعلق به فضای شرکت هنوز هم منبع اصلی برای ماموریت های فضایی از چین اما شرکت های خصوصی شده اند ظاهر و به دست آوردن پشتیبانی می کند. در واقع در ماه ژوئن 2019, مقررات صادر شد برای حمایت از توسعه تجاری ماموریت های فضایی توسط دولت چین دولت علم و فناوری و صنایع دفاع ملی و نظامی مرکزی کمیسیون توسعه تجهیزات بخش با توجه به CGTN.

این KZ-1A موشک خاص محدود شده است به راه اندازی تنها تجاری کامپیوتر و راه اندازی کرده است هشت بار از آن برای اولین بار در زمان خاموش در سال 2017. این شرکت در حال حاضر در حال توسعه Kuaizhou-11 موشک که قرار است به راه اندازی برای اولین بار در نیمه اول سال 2020 است. جدید Kuaizhou-11 موشک خواهد بود قادر به آوردن یک 2,205-lb. (1000 کیلوگرم) حمل بار به فضا است.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>