چینی پرستاران جمع شدن درخواست برای کمک در مجله پزشکی معتبر

روز چهارشنبه برجسته علمی مجله لانست پس گرفت, یک تماس برای کمک, که تا به حال ظاهر شده است نوشته شده توسط چینی بهداشتی کارگران مبارزه با شیوع کروناویروس در ووهان.

این مشکل ؟ این مجله در حال حاضر می گوید دو نویسنده اصلی مقاله دروغ ادعا شاهد صحنه های هولناک در understaffed بیمارستان های دست اول.

“سوال در مورد اعتبار این مکاتبه آورده بودند به ما توجه توسط تعدادی از خوانندگان” جسیکا Kleyn یک افسر مطبوعات برای لانست گفت فوتوریسم.

“علاوه بر این, ما موفق به دریافت یک ارتباط مستقیم از نویسندگان این مکاتبات در 26 فوریه سال 2020 بیان کرد که حساب آنها شرح داده شده بود و نه دست اول به عنوان آنها در ابتدا ادعا کرد در مکاتبات و آنها خواستار برداشت قطعه” Kleyn اضافه شده در ایمیل. “پس با توجه با توجه به روند مقابله جمع شدن دستورالعمل های ما مشخص شد که این وظیفه ما بود برای جمع شدن این مکاتبات.”

فوتوریسم تحت پوشش در مورد این نامه قبل از آن را پس گرفت, توصیف گریم وضعیت پرستاران ادعا می شود تجربه در حالی که آنها خود را در معرض خطر برای درمان تعداد فزاینده ای از COVID-19 بيمار.

این تاسف عینک زیرا با مشخصات بالا جمع شدن می توانند به دور از مشکلات واقعی کارگران بهداشت و درمان روبرو هستند در ووهان. پزشکی کارگران در ووهان در حال گرفتن بیمار و در حال مرگ به عنوان آنها سعی می کنید برای نجات هزاران نفر از بیماران مبتلا به بیمار. بیمارستان ها سبب شیوع و understaffed و احتمالا می تواند با استفاده از برخی از کمک.

اما در هر لانست‘s جمع شدن آن به نظر می رسد که پرستاران Yingchun Zeng و یان ژن وجود ندارد به آن را ببینید و یا اگر آنها را حساب editorialized و دراماتیزه و کسانی که آزادی خلاق می تواند در کاستن از جریان مهار تلاش است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de