چینی Long March 3B موشک نتواند در طول راه اندازی اندونزی ماهواره

چینی موشک حامل جدید ارتباطات ماهواره ای برای اندونزی موفق به رسیدن به مدار در راه اندازی رفته چپ چپ دومین شکست برای چین آژانس فضایی در کمتر از یک ماه دولت گزارش رسانه های امروز (9 آوریل).

The Long March 3B موشک برداشته امروز در 7:46 a. m. EDT (1146 به وقت تهران) از چین سیچوآن ماهواره ای راه اندازی مرکز در جنوب غربی استان سیچوان که در آن زمان محلی بود 7:46 بعد از ظهر روز پنج شنبه شب با توجه به شین هوا اخبار آژانس. موشک حامل Palapa-N1, همچنین شناخته شده به عنوان Nusantara دعا های نسل بعدی ماهواره ای باند پهن و پخش ارتباطات ساخته شده برای اندونزی سرمایه گذاری مشترک از Indosat Ooredoo و Pasifik Satelit Nusantara.

اولین و دومین مرحله از سه مرحله Long March 3B موشک به نظر می رسد به خوبی انجام دهد در ابتدا از روز پنجشنبه راه اندازی. اما چیزی را اشتباه رفت و با مرحله سوم باران باقی مانده به زمین و از بین بردن Palapa-N1 ماهواره شین هوا گزارش شده است.

ویدئوها ارسال شده در چین را در سایت های رسانه های اجتماعی Weibo نشان داد چندین نمایش از راه اندازی اولیه. دیگر ویدئوها از گوام نشان داد آنچه به نظر می رسد آتشین مانده خطی در سراسر آسمان است.

مقامات با گوام دفاع از میهن و دفاع مدنی (GHS/OCD) و ماریانا منطقه ای فیوژن (مرکز MRFC) گفت: سنگ اسمانی بزرگ به احتمال زیاد متصل به چین را شکست خورده راه اندازی. آنها نظارت بر تمام حوادث در منطقه “از جمله کثیرالانتشار ویدئوها از آتشین شی بیش از Marianas آسمان در این شب” مقامات در بیانیه ای گفت.

“در کنسرت با فدرال شرکای GHS/OCD و MRFC شناسایی شده که جسم به احتمال زیاد متصل به برنامه ریزی های ماهواره ای تست و راه اندازی از چین” به آنها اضافه شده است.

شکست خورده Long March 3B راه اندازی علائم چین دوم راه اندازی شکست در کمتر از یک ماه. در مارس 16, طولانی مارس 7A موشک موفق به راه اندازی یک طبقه بندی ماهواره به مدار در اولین تست پرواز از Wenchang ماهواره ای راه اندازی مرکز چین جنوبی جزیره هاینان.

چین نه تنها در کشور راه اندازی موشک های امروز است.

یک موشک سایوز با موفقیت راه اندازی جدید آمریکا و روسیه خدمه به ایستگاه فضایی بین المللی از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان در 4:05 a. m. EDT (0805 GMT). که ماموریت با موفقیت رسیده از ایستگاه فضایی شش ساعت بعد و ناسا فضانورد کریس کسیدی و فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner پیوست ایستگاه اعزامی 62 خدمه.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>