چینی, کودکان با پوشیدن شایستگی اجتماعی-فاصله کلاه در مدرسه

به عنوان چین به آرامی چنگ می زنند خود را بازگشت به حالت عادی پس از یک ویرانگر جنگ با coronavirus مربیان خلاق شدن به اطمینان حاصل شود که کودکان و نوجوانان نیست و در معرض خطر آلوده کردن هر یک از دیگر در اتاق کلاس.

تصاویر به تازگی آپلود شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد کودکان مدرسه شایستگی پوشیدن کلاه با دو برآمدگی در دو طرف برای تشویق اجتماعی فاصله, CNET گزارش.

این عجیب, شکل متر, گسترده, کلاه گزارش با الهام از “طولانی افقی plumes” در طول آهنگ سلسله با توجه به توییت های اخیر توسط دانشگاه دوک پروفسور آیلین چو و “بودند ظاهرا برای جلوگیری از مسئولان از توطئه [تحت نفس خود را] با یک دیگر در حالی که در دادگاه.”

“بنابراین اجتماعی فاصله بود و در واقع کارکرد اصلی شان!” چو اضافه شده است.

“به عنوان کودکان می بینید و احساس می کنید این کلاه و هنگامی که بال’ ضربه یکی دیگر از آنها ممکن است قادر به درک انتظارات و به یاد داشته باشید برای حفظ فاصله فیزیکی,” ایان لام Chun-مستی دانشیار رئیس گروه در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش در آموزش و پرورش دانشگاه هنگ کنگ گفت: جنوب چین صبح پست.

دیگر ایدز بصری مانند رد پا گیر به طبقه همچنین مطمئن شوید که کودکان مدرسه نمی تواند بیش از حد نزدیک به یکدیگر است.

ادامه مطلب: Coronavirus: چینی مدرسه به دانش آموزان یک کلاه نکته به آنها میآموزد که چگونه به نگه داشتن فاصله خود [جنوب چین صبح پست]

بیشتر در چین: در چین است که نصب دوربین های مدار بسته در داخل خانه های مردم

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de