چینی میلیاردر کشتی 500,000 Coronavirus تست کیت به ما

چینی میلیاردر Jack Ma متعهد هفته گذشته برای اهدای یک میلیارد و نیم COVID-19 تست کیت و یک میلیون ماسک صورت برای ما کسب و کار خودی ،

در یک به روز رسانی در توییتر — اولین-همیشه tweet — این Alibaba بنیانگذار نوشت که “اولین محموله از ماسک و coronavirus کیت های آزمایش به ما از شانگهای. همه از بهترین دوستان ما در آمریکا است.”

تعهد خود, اما, افزایش می دهد مقدار زیادی از سوالات. ما نمی دانیم که در آن تست کیت می رویم که توزیع آنها و یا خواهد شد که در نهایت با استفاده از آنها.

اما اگر یک چیز وجود دارد که برای برخی از, آن است که ما به دور است در پشت در از نظر سرانه تست هنگامی که در مقایسه با بسیاری از کشورهای توسعه یافته.

“نقاشی از کشور خود من تجربه سریع و دقیق تست و کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای حرفه ای پزشکی موثر در جلوگیری از گسترش ویروس” خواندن بیانیه ای ارسال شده به توییتر توسط Jack Ma پایه و اساس است.

با توجه به بیانیه Ma بنیاد نیز اهدا مواد به دیگر مبتلا مناطق در ژاپن و کره جنوبی و ایتالیا و ایران و اسپانیا.

در ژانویه Ma همچنین اهدا $14.5 میلیون نفر نسبت به یک coronavirus واکسن.

“در این لحظه ما نمی تواند ضرب و شتم این ویروس مگر اینکه ما از بین بردن مرزهای به منابع و به اشتراک گذاری ما می دانیم چگونه و چه سخت به دست آورده درس” Ma نوشت: در این بیانیه است. “متحد ایستاده ایم, تقسیم سقوط!”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de