چین قصد دارد برای “کاخ آسمانی” ایستگاه فضایی خیره کننده هستند

کاخ آسمانی

چین گذاشته فوق العاده بلند پروازانه جدول زمانی برای ساخت آن “کاخ آسمانی” ایستگاه فضایی — یک برنامه است که شامل راه اندازی 11 ماموریت قبل از 2023, SpaceNews گزارش به ساخت مداری سه ماژول آزمایشگاه.

قطعه اول راه اندازی می شود به فضای عظیم 20 تن هسته ماژول است که در نهایت به عنوان فضانورد چهارم. چین امیدوار است برای راه اندازی این ماژول به عنوان اوایل به عنوان 2021 با توجه به SpaceNews.

طولانی مارس

راهپیمایی طولانی 5B قادر به سقز صدها کیلو محموله را به مدار. آن را همراه با تعدادی از آینده انواع مسئول خواهد بود برای حمل کردن اجزای مختلف ایستگاه فضایی در طول سال های آینده.

این خبر پس از چین با موفقیت راه اندازی طولانی مارس 5B موشک در اوایل این ماه یک خودرو طراحی شده است برای حمل بزرگتر بر روی کامپیوتر کاربر کم مدار زمین. سلف خود سنگین بالابر خودرو طولانی مارس 5, راه اندازی در ماه دسامبر پس از یک موتور شکست در طول یک ماه جولای 2017 آزمون با تاخیر برنامه است.

چین ISS

به عنوان بخشی از 11 راه اندازی چین نیز به دنبال راه اندازی یک در مجموع دو آزمایش ماژول چهار crewed فضاپیما و چهار محموله فضاپیما است.

همه با هم چینی ایستگاه فضایی را در خدمت به عنوان یک بستر آزمایشی برای تعدادی از علمی بین المللی تلاش از بیوتکنولوژی به نجوم است.

مقامات چینی نیز انتخاب تا 18 جدید فضانوردان از افراد ارتش آزادی بخش نیروی هوایی SpaceNews گزارش. آموزش در حال حاضر در جریان است.

ادامه مطلب: چین به تشریح شدید ایستگاه فضایی راه اندازی برنامه جدید فضانورد انتخاب [SpaceNews]

بیشتر در چین: Out-of-Control چینی موشک بنا به گزارش ها کاهش یافته و باقی مانده در آفریقا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de