چین جدید طولانی مارس 7A موشک نتواند در اولین راه اندازی: گزارش

اولین پرواز جدید چین طولانی مارس 7A موشک ظاهرا نمی باشد.

نسل بعدی تقویت کننده شکست خورده امروز (16 مارس) در آن اولین ماموریت برای چین ملی فضایی آمریکا که به منظور انبار طبقه بندی ماهواره ای به همزمانی انتقال مدار (GTO), با توجه به SpaceNewsکه به استناد یک زبان چینی گزارش از دولت آمریکا ،

این پرتاب صورت گرفت در 10:34 a. m. EDT (1534 به وقت تهران) از Wenchang ماهواره ای راه اندازی مرکز چین Hainan Island SpaceNews گزارش شده است.

این 7A یک اصلاح سه مرحله نسخه از چین در دو مرحله طولانی مارس 7 موشککه دارای دو راه زیر کمربند خود تا به امروز هر دو آنها موفق.

راهپیمایی طولانی 7A “می تواند تبدیل به چین اصلی موشک برای ارتباطات ماهواره ای ماموریت” اندرو جونز نوشت: در SpaceNews داستان امروز.

“که تشکیل شده از بخشها و برودتی موشک می تواند مزایای در نظر هزینه بلکه در کاهش تهدید به زندگی و اموال,” او اضافه شده است. “قدیمی تر, hypergolic Long March 3B است که چین در حال حاضر یابو برای راه اندازی به GTO. این 3B راه اندازی از عمیق داخلی در سیچوآن استان سیچوان در نتیجه صرف مراحل غالبا در حال سقوط بر روی ساکنان مناطق. راهپیمایی طولانی 7A راه اندازی از ساحلی Wenchang پایگاه فضایی معنی آن flightpath است که بیش از دریا.”

چین ممکن است پرواز را از طریق شیوع کروناویروساما موشک شده اند ریشه در جای دیگر. برای مثال در اروپا رئیس پایگاه فضایی از مرکز فضایی گویان فرانسه در شمال شرقی سواحل آمریکای جنوبی به حالت تعلیق در راه اندازی کمپین اطلاع ثانوی مقامات اروپایی امروز اعلام کرد.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im