چین جدید خدمه سفینه فضایی به نظر می رسد مانند آن می تواند از حوض با ایستگاه فضایی بین المللی

نسل بعدی خدمه فضاپیما است که چین در حال آماده سازی برای تست پرواز این بهار به نظر می رسد قادر به اتصال با ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

یک تصویر ارسال شده توسط شانگهای آکادمی Spaceflight تکنولوژی (SAST) نشان می دهد که این فضاپیمای جدید را متصل سیستم که به نظر می رسد سازگار با بین المللی متصل کردن سیستم استاندارد (IDSS).

ناسا و آژانس فضایی اروپا و روسیه و آژانس فضایی فدرال شناخته شده به عنوان Roscosmos استفاده از IDSS-سازگار با سیستم و یا آداپتور. این در حال استفاده هستند در ISS به منظور تسهیل در قرار ملاقات گذاشتن و متصل با فضاپیما است.

مرتبط با: عکس های از چین فضاپیمای جدید به فضانوردان به ماه

این فضاپیمای جدید طراحی شده است به چین افزایش قابلیت ارسال انسان به مدار کاهش هزینه ها از طریق جزئی استفاده مجدد و اجازه می دهد فضانوردان برای زنده ماندن از تابش محیط زیست و با سرعت بالا reentries عمیق-ماموریت های فضایی.

این عنوان هنوز ناشناخته سفینه 28.9 پا (8.8 متر) با یک توده در پرتاب از 23.8 تن (21.6 متریک تن). از آن خواهد شد قادر به حمل شش فضانورد یا سه فضانوردان و 1100 پوند است. (500 کیلوگرم) از محموله به چین برنامه ریزی شده ایستگاه فضایی است.

یک نمونه اولیه از نسل بعدی crewed فضاپیما در حال آماده شدن برای یک پرواز آزمایشی در Wenchang ماهواره ای راه اندازی مرکز. راه اندازی در مه 5B موشک است که انتظار می رود در اواسط تا اواخر ماه آوریل است.

این IDSS docking ساز است و هم مرد. یک چنین سیستم توسعه داده شد و در سال 1975 پروژه آزمایشی آپولو-سایوزبه معنی نه آمریکا و نه شوروی فضاپیما تا به حال “مرد” یا “زن” مکانیسم.

چین نشان داده است قرار ملاقات گذاشتن و متصل کردن قابلیت با Shenzhou crewed فضاپیما و Tiangong-1 و Tiangong-2 فضای آزمایشگاه و همچنین با Tianzhou محموله فضاپیما.

میعادگاه سیستم در فضاپیما که تسهیل مانور و تطبیق بردار و سرعت برای نزدیک روش ممکن است اما نیاز به اقتباس سازگار باشد.

اما حتی اگر جدید چینی crewed فضاپیما می تواند از لحاظ فنی قرار ملاقات گذاشتن و حوض با ISS آن است که در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد سیاسی است.

در حالی که چین همکاری با ESA و روسیه و ایالات متحده به طور موثر حذف چین از ISS پروژه. دولت آمریکا در سال 2011 معرفی شده به متن قانون مراجعه کننده به عنوان “گرگ متمم” است که به شدت محدود فرصت برای ناسا و دیگر آژانس از همکاری های دو جانبه با نهادهای مرتبط با دولت چین.

تست پرواز فضاپیمای جدید را نیز تست چین طولانی مارس 5B راه اندازی خودرو. اگر موفق موشک جدید را پس از آن می توان مورد استفاده قرار گیرد برای راه اندازی 20-متریک تن ماژول های چینی ایستگاه فضایی است.

به دنبال اندرو جونز در @AJ_FI. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>