چین ماموریت مریخ به احتمال زیاد هنوز هم در مسیر تیر اندازی با وجود شیوع کروناویروس

چین در حال برنامه ریزی برای راه اندازی آن اولین سیارات ماموریت در ماه ژوئیه اما کروناویروس جدید به شدت مانع و کاهش فعالیت در کشور است. آیا COVID-19 شیوع حفظ چین از راه اندازی برای مریخ است ؟

مقامات چینی تصویب طیف وسیعی از سفر و اجرا قرنطینه اقدامات در ماه ژانویه به مبارزه با گسترش عفونت. این به معنای بسیاری از کارکنان از جمله کسانی که در این فضا بخش نمی تواند بازگشت به کار.

اما وضعیت در حال حاضر خوب به نظر می رسد برای چین ماموریت مریخکه ارسال خواهد شد هر دو یک مدارگرد و مریخ نورد به سیاره سرخ. کار در امکانات اختصاص داده شده به تولید و تست فضاپیما و راه اندازی وسایل نقلیه خود ادامه داد با وجود این تاثیر در نیروی کار است.

مرتبط: 13 coronavirus اسطوره گران با علم

Coronavirus مبانی

این بود که ممکن است با مقدمه ای از اقدامات احتیاطی از قبیل استفاده از ماسک ممنوعیت استفاده از آسانسور در وعده ناهار در جعبه های فردی و ضد عفونی از ساختمان ها است.

و سیچوآن ماهواره ای راه اندازی مرکز در استان سیچوان در حال حاضر از سر گرفته و راه اندازی.

Wenchang چین جدید ساحلی پایگاه فضایی در جزیره هاینان در حال حاضر در حال آماده شدن برای راه اندازی دو موشک. یکی از این در ماه آوریل را تست جدید crewed فضاپیما و دراز آماده سازی برای یک ایستگاه فضایی در مدار زمین.

این خبر خوبی برای چین ماموریت مریخکه راه اندازی خواهد شد از Wenchang در ماه جولای.

بزرگ بلند مارس 5 موشک است که راه اندازی خواهد شد ماموریت تا به حال موفق به بازگشت به پرواز در ماه دسامبر. قبلی خود را راه اندازی در ماه جولای سال 2017 به پایان رسید در شکست و مبتنی موشک برای بیش از دو سال است.

این موشک برای ماموریت مریخ در حال پیشرفت است, با , موفق, موتور تست های انجام شده در ماه ژانویه است. ماموریت مریخ نورد قرار گرفتند فضای آن محیط تست در اواخر ژانویه. با وجود عدم نظر رسمی در این ماموریت چین برای اولین بار به طور کامل وطنی سفر به مریخ به نظر می رسد در مسیر. (ملت Yinghuo-1 مدارگرد مریخ راه اندازی با روسیه Phobos-Grunt نمونه-بازگشت از ماموریت در ماه نوامبر سال 2011 روی یک موشک Zenit. اما زنیت هرگز آن را به خارج از مدار زمین.)

و برای برنامه های بیشتر-راه اندازی قریب الوقوع در حال اقدام در سیچوآن و Wenchang. چین نیز به نظر می رسد چسبیده به برنامه ریزی برای راه اندازی بیش از 40 بار در سال 2020 است.

یک فضای تجاری شرکت در چین ضربه سخت شده توسط ویروس ، راه اندازی ارائه دهنده Expace آن مراکز تولید در شهر ووهان است که کانون COVID-19 و در حال حاضر در مستند بیش از 40 روز. جهانی بار گزارش که Expace بعید است که برای تحقق برنامه های خود را برای انجام چهار یا پنج راه اندازی آن Kuaizhou موشک در نیمه اول سال 2020 است. Expace است که وابسته به CASIC های غول پیکر متعلق به دولت پیمانکار دفاعی و موشکی ساز.

چه در مورد در جای دیگر?

هر چند موارد جدید عفونت کروناویروس در چین در حال رها کردن وضعیت در حال تغییر است در سطح جهانی. هر دو آژانس فضایی اروپا و ناسا اقدامات برای حفاظت از کارکنان خود را با دومی به تازگی تست ارتباط از راه دور طرح و صدور اجباری کار از خانه بخشنامه برای یک تاسیسات مرکز تحقیقات Ames در کالیفرنیا دره سیلیکون. وجود دارد هیچ نشانه ای تا کنون از هر گونه مشخصات بالا ماموریت های ضربه توسط ویروس.

ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت SpaceNews که این آژانس با توجه به مشاوره از مقامات دولتی در تصمیم گیری در مورد ناسا زمینه مراکز.

علاوه بر این تعدادی از فضای جهانی کنفرانس لغو شده است پس از تعداد فزاینده ای از موارد در مکان های مانند ایالات متحده است. برای مثال هفته گذشته سازمان سالانه Lunar and Planetary Science کنفرانس در کورپس کریستی, تگزاس, لغو جلسه بود که به جای برنامه ریزی شده از 16 مارس 20.

به دنبال اندرو جونز در @AJ_FI. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>