چین طولانی مارس 2C راه اندازی موشک نظامی نظارت ماهواره به مدار

چین با موفقیت راه اندازی سه نظامی جدید نظارت ماهواره به مدار در یک راهپیمایی طولانی 2C موشک امروز (آوریل 24).

صدر با سه Yaogan-30 گروه 6 نظارت ماهواره چینی, نظامی, موشک برداشته از سیچوآن ماهواره ای راه اندازی مرکز در استان سیچوان چین در 11:43 صبح به وقت محلی (0343 GMT; 11:43 p. m. EDT در آوریل 23).

سه ماهواره “استفاده خواهد شد الکترومغناطیسی محیط تشخیص و مرتبط با فن آوری تست های” چین دولتی اخبار خروجی دوربین مدار بسته گزارش شده است. از پیوستن چین Chuangxin-5 ماهواره صورت فلکی که در حال حاضر شامل 18 ماهواره Yaogan که راه اندازی شده است در دسته سه از سه نفر راه اندازی شد در سال 2017.

تصویری: پرتاب! چین راه اندازی Yaogan-30 خانواده از راه دور-سنجش از ماهواره
مرتبط با:
Coronavirus نیست, توقف چین از شلیک راکتی

چینی طولانی مارس 2C موشک آسانسور از سیچوآن ماهواره ای راه اندازی مرکز حمل سه Yaogan نظارت ماهواره به مدار در مارس 24 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: دوربین مدار بسته)

امروز راه اندازی می آید بر روی پاشنه از راه اندازی شکست. در مارس 16, چین, مارس طولانی 7A موشک موفق به راه اندازی یک طبقه بندی ماهواره به مدار است. این اولین راه اندازی جدید طولانی مارس 7A.

اگر چه چین بوده و یکی از فاصله های جهانی coronavirus همه گیر در این کشور همچنان ادامه دارد به پرتاب موشک در طول شیوع — در حالی که مطمئن شوید آن مهندسین و دیگر راه اندازی کارکنان به درستی محافظت شده در یک قرنطینه محیط زیست است.

ایمیل Hanneke Weitering در [email protected] یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im