چین می خواهد برای ساخت یک ایستگاه فضایی جدید. برنامه ریزی راه اندازی در مه را تنظیم مرحله.

چین برنامه فضایی است که برنامه ریزی برای راه اندازی در مه به آماده شدن برای ساختن آینده کشور ایستگاه فضایی است.

طولانی مارس 5B موشک حمل خواهد کرد “نسخه آزمایشی” از چین سفینه فضایی جدید که طراحی شده است برای حمل خدمه تا شش نفر رسانه های دولتی منبع العالم گفت. قبلی چینی سفینه های انجام شده تا سه taikonauts اصطلاح مورد استفاده برای توصیف فضانوردان چینی.

در حالی که مارس ماموریت انجام خواهد داد نه مردم و نه قطعه از آینده ایستگاه فضایی می رود به آماده شدن مقامات چینی برای ایستگاه فضایی ساخت و ساز در این گزارش اضافه شده است.

مرتبط: چین آماده جدید خود را در اعماق فضا خدمه کپسول برای 1st تست پرواز

راهپیمایی طولانی 5B یک نسخه اصلاح شده از چین سنگین بلند بلند مارس 5 موشکآغاز شد که پرواز در سال 2016. چین سرنشین دار آژانس فضایی طراحی 5B برای ایستگاه فضایی و بزرگ crewed فضاپیما شین هوا گفت.

چین در نظر دارد تا پایان ایستگاه فضایی تا سال 2022 پس از بیش از 10 ماموریت برای ساخت و ساز و در مدار مونتاژ. ایستگاه خواهد بود به شکل یک تی شرت با یک هسته ماژول به نام Tianhe در مرکز و یک آزمایشگاه کپسول در دو طرف آن است.

تمام گفته ایستگاه ارائه خواهد شد تا به 5,650 فوت مکعب (160 متر مکعب) از فضای زندگی در سراسر سه ماژول. که کمی بیش از یک سوم از فضا در ایستگاه فضایی بین المللیاست که 13,696 فوت مکعب (388 متر مکعب) از اتاق و نه از جمله موقت بسط از بازدید از سفینه های فضایی است.

بر خلاف قبلی چینی ایستگاه فضایی که نیاز به آب پرتاب شده از زمین و آب در ایستگاه فضایی جدید خواهد بود که از بخار آب فضانوردان بازدم و از ادرار است که بازیافت و خالص شین هوا گفت. این ایستگاه فضایی را نیز حمل ماشین آلات است که می تواند تولید اکسیژن شین هوا اضافه شده است.

چینی ها در فضا پیچیده نیز اتاق را برای آزمایش های علمی در زمینه ها اعم از نجوم به فیزیک پایه به علوم زيستي با استفاده از بیش از یک دوجین آزمایش قفسه. چین همچنین قصد دارد برای راه اندازی یک تلسکوپ نوری در یک کپسول پرواز “در همان مدار” تابناک گفت.

چین اولین ایستگاه فضایی یک اتاق Tiangong-1 راه اندازی شده در سال 2011 و سوخته در جو زمین هفت سال بعد. این خودرو با کمک چین استاد فن آوری و روش های مورد نیاز برای ساخت بزرگتر ایستگاه.

یک جانشین Tiangong-2, راه اندازی در سال 2016 به حمایت طولانی مدت ماموریت. چین های اخیر crewed راه اندازی در اکتبر سال 2016 با ارسال دو taikonauts به Tiangong-2 برای 33 روز یک رکورد متوالی زمان سپری شده در فضا برای چین است.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de