چین به دور از آلوده در “جرم قرنطینه اردوگاه”

یک مقام ارشد در دولت چین دستور مقامات در ووهان شهر که در آن در حال انجام coronavirus شیوع سرچشمه به دور بیمار و قرنطینه آنها در جدا بیمارستان و پناهگاه است.

معاون نخست وزیر پیشرو دولت در پاسخ به این 2019-nCoV اپیدمی خورشید Chunlan است دستور ووهان مقامات برای رفتن درب به درب با توجه به نیویورک تایمز. او به آنها گفت که برای بررسی دستياران درجه حرارت و بررسی هر کسی که در تماس با بیماران شناخته شده.

“راه اندازی 24 ساعته وظیفه سیستم” خورشید گفت: با توجه به NYT. “در طول این زمان جنگ شرایط باید وجود داشته باشد هیچ فراریان یا آنها را میخ به ستون تاریخی shame برای همیشه.”

این یک افراطی اقتدارگرا حرکت: گرد کردن و جداسازی هزاران نفر از ساکنان پناهگاه های موقت که در حال عجله مونتاژ هر دولت باشد.

برخی از این پناهگاه که در حال مونتاژ در عرصه های ورزشی و دیگر امکانات بزرگ افتتاح شد تا در روز پنج شنبه.

رسانه های اجتماعی پست های در حال حاضر نشان گریم, تنگ مواقع NYT گزارش. پزشکان و تجهیزات پزشکی در حال بنا به گزارش ها در تامین کوتاه مدت.

آن را دشوار است به توان خوش بینانه است که این ارزیابی را بهبود شرایط در این شهرستان است که تحت مستند برای هفته ها.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>