چین آزمایش فضاپیمای که ارسال خواهد شد خدمه به ایستگاه فضایی خود را

اولین گام

چین و آژانس فضایی فقط با موفقیت تست و راه اندازی موشک و فضاپیما که قصد دارد به استفاده از به ارسال crewmembers به این کشور برنامه ریزی مستقل ایستگاه فضایی است.

در روز سه شنبه نمونه اولیه فضاپیمای hitched سوار شدن به مدار از یک راهپیمایی طولانی 5B, موشک, Agence France Presse گزارش. هیچ خدمه در هیئت مدیره, اما چین می بیند موفق آزمون به عنوان یک قدم بزرگ به سوی ایجاد آن حضور انسان در مدار و در نهایت در ماه و مریخ است.

کاخ آسمانی

چین قصد دارد برای شروع ساخت و ساز از خود مداری ایستگاه فضایی Tiangong-3 — که ترجمه را به “کاخ آسمانی” — بعد از این سال و انتظار دارد آن را به صورت عملیاتی مدتی در سال 2022.

چین امیدوار است قابلیت راه اندازی, موشک فضاپیما و ایستگاه فضایی توسعه در کشور را به آن پا تا بیش از برنامه های فضایی.

“جدید سفینه فضایی را به چین به عنوان یک مزیت در منطقه از انسان spaceflight بیش از ژاپن و اروپا” چن شبکه یک تحلیلگر در GoTaikonauts.comگفت: AFP.

در حال حرکت در

یک بار Tiangong-3 است و در حال اجرا چین در نظر دارد برای ایجاد یک پایگاه عملیات بر روی سطح ماه خبرگزاری فرانسه گزارش. از وجود آن امیدوار است برای اولین بار در کشور برای ارسال انسان به مریخ است.

“چین با آمریکا در برخی از مناطق فضا مانند زمین مشاهده و جهت یابی” چن گفت: AFP.

“اما هنوز هم وجود دارد شکاف بزرگ بین چین و آمریکا در اکتشافات فضایی و انسان در فضا پرواز” چن گفت که ما این “پیشرو فضا, قدرت, امروز, دیروز و در آینده ای نزدیک است.”

ادامه مطلب: چین می گوید اندازی کلید جدید موشک فضایی ‘موفق’ [Agence France Presse]

بیشتر در چین برنامه فضایی: چین راه اندازی خواهد شد ماموریت مریخ “در ماه های آینده”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de